Oktoobri sõnum: oma tee usaldamine tuleb kõige ümbritseva usaldamisest

Teretulemast oktoobrisse! See on kuu, kus tuleb esile kõik, mis sinuga ei sobi. Samuti kõik see, mis sobib sinuga suurepäraselt. Lihtne on aru saada, mis ei meeldi ja mis üldse ei istu. Samas on olemas ka kõik, mis on just sinu ja sobib imehästi. Taoline tugev polaarsus on vajalik, et anda hoog sellele, mis meid pärast ootab, vahendab Banaanisaar.ee.

Septembri energia soosis suurepäraselt sisemaailmaga tegelemist. Sai uurida ja lahendada energiaid enda sees. Oktoober on sellele justkui jätk, sest sisemuses tehtud avastused ja kujunenud arusaamad kanduvad nüüd selgemalt välismaailma ja asuvad manifesteeruma. See tähendab ka, et elu kisub korraks materiaalsemaks, maisemaks, mõttest juhtituks. Mida maisemaks maailm kisub, seda enam otsi ja märka maagiat.

Hoia endas maagiat, imesid ja võluväge, tuues ellu väikeseid maagilisi detaile nagu täiskuu valguses olemine, päikesetõusu ja päikeseloojangu ehk valgusevahetuse ajal Universumi energia tunnetamine, küünlavalguse nautimine, ravimtaimetee joomine, talismanide, sümbolite ja amulettide tunnetamine, sinu jaoks müstilise ja loova muusika kuulamine, lõhnade kasutamine.

Maagia puhul ongi huvitav, et see ei kao, vaid on alati olemas ning tuleb lihtsalt uuesti avastada. Avastada saad, kui sa seda märkad. Märkad, kui tead, mida peaks märkama – ühendusi.

Mis on sinu jaoks maagilised ja müstilised hetked olnud, mis muusika, mis tegevused, mis värvid, sümbolid, lõhnad, asjad, kohad? Hoia neid oma elus ja nad teevad ise oma töö ära. Praktilises maailmas on vahel hea tunda, et peale selle, mida sa näed, on veel midagi seletamatut.

Maagia ja võlujõud on kõige lihtsamalt tunnetatavana looduses, koosluste märkamises, ka muutunud teadvuse seisundis – näiteks kui unustad end tantsima, muusikat tegema, laulma, kirjutama, jooksma, kõndima, mediteerima… Võlujõud on ses suhtes naiselik, et see on transformatsioonide loomises.

Maagilisus muutub oktoobri lõpuga aina reaalsemaks ja november on täis seda, mida ihkame kõige rohkem. Kui on soov mingi tööprojektiga läbi lüüa ja see käima saada, siis novembri esimesel nädalal hakkab see jooksma. Kui on soov armuasjades midagi kogeda, tuleb see novembris. Kui on vaja reisiasjad, suhted, projektid käima lükata, siis need potentsiaalid, mida oled ammu tajunud hakkavad nüüd tööle ja asuvad realiseeruma.

Mis iganes soov sul on, mida soovid käima saada, selleks on suurepärased võimalused novembris. Aga alusta oktoobris, sest see on pöörete kuu.

Tagasivaates tõi juuli uusi perspektiive, august äratundmist, september enesevaatlust, oktoober annab käivitamise ja november paneb asjad edasi liikuma, detsembris õitsema ja jaanuaris… Kallikesed, jaanuaris… Midagi toimub aasta lõpus, sest uuest aastast on täitsa hämmastavaid asju! Sellest rohkem siis, kui aeg lähemal.

Oktoobris läheb must mustemaks ja valge valgemaks. Varu kannatlikkust ja vaatlemisvalmis meelt. Mis on see, mis sind viimasel ajal eriliselt häirinud on? Mis on see, mida sa oma elus eriliselt naudid? Sellel kõigel on oktoobris potentsiaal esile tulla.

Vastandite kulminatsiooni vaata kuu 2.-3. nädalal. Siis on kaks asja tugevalt samal ajal – midagi, mis sulle üldse ei sobi ja midagi, mis on väga sinu. Negatiivne läheb tugevamaks ja positiivne võimsamaks. Seda võib näha ka kingitusena, sest lihtsalt tuuakse selgelt silme ette, mis on sinu ja mis mitte. Vahel on vaja selliseid puust ette ja punaseks momente. Reaktsioon neile on muidugi täiesti sinu teha.

Mida tähelepanelikumalt vaatad, seda enam näed taolist tendentsi ka ühes kohas – näiteks, miks töö sobib väga ja mis osas see sama töö üldse ei sobi. Siin on see koht, kus tuleb vaadata ennast, suunata oma energia endale ja tunnetada kogu infot küsimuse all oleva kohta ning jälgida sisetunnet. Selliselt tuleb iga asja kohta sisemine teadmine. Usu ennast ja hoia seda tunnet.

Vaata oma mõtteid. Millised mõtted kujundavad su maailmapilti? Mida sa oma elust arvad ja milliseid mõtteid sa usud? Enamasti kipume oma mõtteid küsimatagi uskuma. Aga kui neid siis vaatame, on mõned suisa absurdsed ega toeta kuidagi hästi elamist. Kõige olulisem on tähele panna, mida sa enda kohta mõtled ja usud. Mõtted, mis sul valdavalt peas tiirlevad on need, mis kujundavad su elu kogemuse. Vali sellised mõtted, mis toetavad elu nautimist.

Ja siin tuleb mängu külgetõmbeseadus – mis tundes sa oled, seda tõmbad ligi. Mõtted, mida korrutad ja usud (uskumine loob kehas biokeemilise silla, andes füüsilised tunded ja tundmused), taasloovad pidevalt oma vibrale vastavat reaalsust. Usud, et midagi läheb metsa, siis midagi lähebki. Usud, et nagunii jääd iga sügis haigeks, siis jäädki. Usud, et ega asjad paremaks ei lähe ja ega siis ei lähegi.

Oma mõtete nõiaringist saab välja astuda, kui saad ise aru, mis ring see on. Lihtsalt vaikselt vaata, mida sa mõtled, kui tunned end väsinuna, masenduses või tuju on nullis ja sa ei naudi olemist. Ja siis märka, mis mõtted seal taga on. Näiteks küsi – kas see, mida ma praegu mõtlen ja usun, on tõsi; kuidas see mu elu mõjutaks, kui see poleks tõsi?

Vali endale mõtted, mis toetavad seda, mida soovid elus kogeda. Annan sulle vihje. Ma kirjutan siia mõned küsimused. Sa loe need küsimused rahulikult läbi.

Küsi endalt:

Mis siis, kui kõik mu elus töötab minu kasuks, mitte kahjuks?
Mis siis, kui Universum on sõbralik ja hea koht?
Mis siis, kui mul on kõik, mida vajan?
Mis siis, kui kogu jõud, mida olen otsinud, on juba mu sees olemas?

Selliste küsimustega asub mõistus välja kujundama parimat elu stsenaariumit ega ole enam keskendunud halvimale.

Mis siis, kui kogu Universum toetab mind ja on minu poolel?
Mis siis, kui kogu Universum töötab minu heaks?
Mis siis, kui kogu Universumi jõud voolab minus?

Sa lugesid need küsimused läbi ja need kõlasid sinus vastu. Mis sa praegu tunned? Nende küsimuste lugemisel läheb su sisemus kergemaks, avaramaks ja lahtisemaks. Nende küsimustega lased sa endale ligi võimalused. Ja tekib lootus.Su mõistus hakkas käiku vahetama. Igast probleemist saab võimalus. Kui sa annad mõistusele suuna, läheb ta seda rada ega sõelu enam niisama by default ringi.

Seega on oktoobris suurepärane võimalus üle kirjutada oma negatiivsed mõtted ja uskumused ning asendada need sellistega, mis toetavad sinu visiooni heast elust. Sellise programmeerimise olulisust näeme kohe aasta alguses.

Küsimus on ka selles, kuidas sa ise ümbritsevat mõjutad. Seda, mida sa usud, kiirgad ka välja. Kiirga näiteks rikkust ja elurõõmu. Lase võimalustel endast esile tulla.

Oktoober on suurepärane aeg muudatuste sisseviimiseks. Siin on väga toetatud ja teretulnud kõiksugu transformatsioonid. Näiteks, kui sa oled alati arvanud, et peaksid tööd vahetama, on oktoober suurepärane aeg sellise sammu tegemiseks.

Samuti, kõikidele unistajatele – kui sul on midagi, millest oled alati unistanud, siis nüüd, mu kallid, nüüd on see aeg, kui hakka just selles suunas astuma.

Õige tee avaldab ennast just siis, kui korraks seisatad ja vaatad, kus poole minna. Uue tee loomisel on vajalik usaldada oma teed ja jägida, kuidas see maagilisel mõel avaldub iga väikse sammuga.

Oktoobris vaata üle oma sisetunne. Selle siin kirjutasin märkmikusse Camino de Santiagol:
Sisehäält saab muuta sisetundeks.
Sisetundest tuleb siseteadmine, sisekindlus.
Sisekindlus tuleb oma sisetunde usaldusest.
Enese usaldus tuleb ümbritseva usaldamisest.
Ümbritsevat usaldad, kui usaldad oma teed.
Oma tee usaldamine tuleb kõige elu usaldamisest.

Sisetunnet saad kasutada, kui usaldad kõike, mis on. Sisetunnet hoiad, kui usaldus kasvab teadmiseks.

Kasuta oktoobris välja ilmuvaid paralleele, vastandumisi ja polaarsuseid oma tee märkamiseks. Mine sinna, kus on hea, kus on avarus ja võimalused, eriliselt on toetatud võimaluste andmine ja võimaluste loomine.

Buen Camino! (Head teed)

Lahkust ja koos-tunnet!

Autor: Liisa-Indra Pajuste

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: mida toob alanud kuu armastuse, töö ja tervise osas?

PLANEETIDE LIIKUMINE OKTOOBRIS: millised mõjud toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

Šamaan Anu Pahka 7 lihtsat soovitust õnnelikuks eluks

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.