Oksana Borodjanskaja praktiline seminar “Ime uuel aastal. Soovide täitumine”

Meie piirkonna üks võimekamaid psühhoterapeute Oksana Borodjanskaja (Peterburg) korraldab uue aasta saabumise eel Eesti inimestele 29. detsembril veebiseminari “Ime uuel aastal”, mis aitab integreerida mööduva aasta kogemuse ja häälestab uueks, õnnelikumaks aastaks.

“Kallid sõbrad! Läheneb uus aasta. Meil leiab enne uue aasta saabumist aset võlu-hõnguline seminar “Ime uuel aastal”. Kutsun teid sel korral online-formaadis osalema, vana aastat lõpetama, kogu kogemust integreerima. Sel aastal on kogemusi olnud lausa ookeanitäis ja iga hetk, iga sinu eluetapp, on olnud oluline. Pakun välja kõik see vastu võtta kui ressurss, kui kogemus, ja – edasi liikuda uude aastasse ühes kõigi tema imedega. Uus aasta on selline aeg, kus on võimalikud üleminekud ühelt rajalt teisele. Me astume sellele rajale, mis vastab enim sinu vibratsioonile, sinu soovidele, sinu unistustele. Ja realiseerime neid unistusi, mille realiseerumist te soovite. Mõnikord on unistused vaid selleks, et jäädagi unistusteks. Aga siiski – kui te tahate neist mõnda realiseerida, on meil selline võimalus. Tere tulemast imede maailma – maailma, kus toimub sisenemine reaalsusesse, mida sa tõeliselt soovid. See õhkkond ja tingimused, mis sul kodus saavad olema – tee kõik, et sul oleks väga mugav, meeldiv ja veidi võlumaailmalik. Samuti läheb meil tarvis tavalist, piisavalt jämedat vahaküünalt. Neid võib osta kirikust, aga tegu võib olla tavalise vahaküünlaga. Samuti on meil vaja kolme kõige peenemat vahaküünalt, nagu on (õigeusu)kirikus ja mis on piisavalt pehmed, et neid võiks painutada, voolida nii, et nad ei lähe katki. Samuti on vaja teekannu teekeeduse jaoks, tavalist, lisanditeta musta teed – kui sul on kodus lavendlit või sa ostad seda, sobib ka see suurepäraselt. Samuti võib lisada pärnaõisi. Ja me valmistame koos Imeteed. Selleks, et selle imega kaashäälestuda – mitte ainult meie teadvus ja astraalne ning emotsionaalne keha, vaid ka meie füüsiline keha – me täidame selle tee enda jaoks kõige hädavajalikuma, kõige tähtsama vibratsiooniga järgmise aasta tarvis. Ja kui sa seda jooma hakkad, hakkab su keha kaashäälestuma, sellega imenduma. Õpetan teile ka selle tee valmistamise meetodit. Seda võib kasutada ka hiljem igal ajal. Ja me teiega teeme selle Ime teoks – igaühe jaoks meie seast. Aitäh!” ütleb Oksana.

Seminar on eestikeelse tõlkega.

Toimumise aeg: 29. detsember 2020 19:00-23.00

Koht: https://zoom.us/

Kontakt: +372 5342 7812; teet.korsten@gmail.com

Praktikal osalemise tasu on 60 eurot. Palun tehke ülekanne kontole: EE032200221073351882 Constelling OÜ. Märksõna: “Soovide täitumine”

Osalejad saavad registreeruda allljärgneval lingil https://forms.gle/scK8xyZdSDchtrs98

Seotud