Oksana Borodjanskaja: Praegu on suurte võimaluste aeg ja meil kõigil on võimalus sellest osa saada!

Meie piirkonna üks võimekamaid psühhoterapeute Oksana Borodjanskaja (Peterburg) leiab, et praegusel muutuste ajal on õnnelik olemiseks kõige olulisem mõista, kuidas muutuvad mees- ja naisenergiad, millest maailm ju koosneb. Pühapäeval, 21. juunil kell 11-18 toimuval eestikeelse tõlkega naistele mõeldud veebiseminaril “Naiste praktikad” õpetab ta muu seas, kuidas kasutada teadlikult oma Yin-magnetit, aga eelkõige häälestab osalejaid uute energiatega ning maailmaga suhestumise uue viisiga.

Oksana Jurjevna, te olete viimasel ajal palju kõnelnud sellest, kuivõrd globaalsed muutused praegu aset leiavad. Kuidas see kajastub meie paarisuhetes, millele tuleval seminaril samuti pühendutakse?

Praegu muutuvad aktiivselt kõrgemate jõudude ruumist, Looja poolt lähtuvate impulsside omadused. Vastavalt muutuvad planeedi Maa vibratsioonid. Naisenergia baasomadused on väga seotud meie planeedi omadega. Viimase aasta jooksul on toimunud olulised muutused, mis ilmnevad praegu selgelt nii mees-, kui naisenergeetikas. On muutunud suhte enda printsiip mees- ja naisenergiate vahel.

Varasem printsiip rajanes vajadusel – mehed ja naised tundsid teineteisest puudust. Nüüd võime rajada omavahelised suhted mitte puudusest tulenevalt, vaid küllusest. Selleks, et see teostuks kergusega ja loomulikult, pakun häälestuda planetaarse vibratsiooni uue kvaliteediga ja teha naiste programmidele upgrade. Aga samuti uuendada programmid, mis vastutavad kaashäälestuse eest paaris.

Ma ei tea, kuidas võiksin läbi viia praktilise seminari meestele uute meesenergiatega ühinemisest, seetõttu ma ei võta seda ette. Aga meil on unikaalne võimalus häälestuda, ühilduda naisenergiate uute omadustega. Jutt pole vaid seksuaalenergiast, aga samuti ka sellest.

Kuidas te kirjeldate uuenenud ja uuenevat naisenergiat?

Naiselik vool omab isiklikku jõudu, mis on samuti võimeline struktuuri looma. Naiselik vool on loominguline. Naiselik vool täidab praegu seda maailma ja muudab isegi ärikorraldust, majandust, materiaalseid seaduseid. Muudab kõike, ent seda ühes meesenergia vooluga, ühes meesstruktuuriga, mis praegu samuti muudab oma kvaliteeti.

Ja praegu mehed muudavad selle meesenergia sisu. Nad väljuvad väga jäigalt determineeritud struktuurist, jäikadest määratlustest, jäikadest arusaamadest samuti paindlikku struktuuri, mis võib igapäevaselt muutuda, justkui uuesti joonduda. See on meesenergia jaoks kõrgeim pilotaaž ja väga paljud mehed on selleks juba võimalised. Neid hoiavad veidi tagasi klišeed, et “see on mehelik”, “see on naiselik”, “nii mehed ei või” ja “nõnda naised ei või” jne. Need klišeed, mis on nii meestel kui naistel, pidurdavad seda protsessi.

Millega täpsemalt seminaril “Naiste praktikad” tegeletakse?

Üks, mida me teiega koos teeme, on eelnevate kehastuste ja suguvõsa kogu kogemuse integreerimine.Me tühistame vanad programmid, mis on aegunud ja aktuaalsuse minetanud.Tühistame vanad vanded, tõotused – seal hulgas abielu-omad -, lubadused, traumaprogrammid.

Peamine, mis seminaril toimub, on häälestumine uute naisenergiatega ning maailmaga suhestumise uue viisiga. Väga oluline on partnerite kaashäälestus, nende väljade ühildamine. Igal naisel on vägi, mida ma nimetan Yin-magnetiks ja me õpime selle teadlikku juhtimist. Samuti on oluline oma partnerile energeetilise koha formeerimine. Kui meil praegu ka kindlat partnerit pole, aitab see energeetline töö tema peatsele tekkimisele kaasa.

Tulemuseks on seminaril osalevate naiste tervise paranemine; tervikolemine ja oskus jääda isiklikku voolu; seksuaalne ja emotsionaalne harmoneerumine; üleminek uuele tasandile suhetes enda ja oma partneriga; naiseliku määratletuse teadustamine. Ja lõpuks sellest kõigest tulenev siiras olemiserõõm.

Praegu on intensiivsete muutuste ning suurte võimaluste aeg ja meil kõigil on võimalus sellst osa saada! Selleks kutsun teid kõiki seminaril “Naiste praktikad” osalema!

Toimumise aeg: 21. juuni kell 11-18

Koht: zoom.us

Kontakt: +372 5342 7812, teet.korsten@gmail.com

Tasumise info: Seminaril osalemise tasu on 150 eurot, mis tuleks üle kanda kontole EE032200221073351882 Constelling OÜ märksõnaga “Naiste Praktikad” vähemalt südaööks vastu 21. juunit..

Registreerumine siin: https://forms.gle/15Jgv7eC34f8mNeZ6

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.