Oksana Borodjanskaja 21. detsembri, üleminekupäeva, energoinformatiivne praktika veebis

Meie piirkonna üks võimekamaid psühhoterapeute, Peterburis elav Oksana Borodjanskaja kutsub üleminekupäeva veebipraktikale, kus kogu meie koduplaneet suundub uuele vibratsioonitasemele.

“Kallid sõbrad, on saabumas 21. detsember – üleminekupäev. Sel päeval antakse Kõiksuse Looja poolt meie kõigi ja kogu meie planeed jaoks võimas energiaimpulss, et kõik need vanad protsessid, mis niigi on lõppemas, lõpuni viia; et väljuda vanadest paradigmadest, vananenud seadustest ja vanaaegsest maailma hoomamisest. Kõik see oli suurepärane, aga see lihtsalt on juba lõppenud, oma aja ära elanud.

Et me võiksime selle kõik vastu võtta ja et saaksime selle kõik integreerida, et võiksime luua täisväärtusliku kontakti selle uue energiaga, kutsun teid 21. detsembril meie ühisele energeetilisele praktikale. Ja isegi kui te ei tee midagi või teete midagi iseseisvalt, see protsess toimub nagunii. Küsimus on, kui täisväärtuslikult ta aset leiab ja mil määral võime selle tervikuna vastu võtta – võtta kogu energia, mis just sel päeval saabub.

Kogu planeet väljub uuele vibratsiooniatasandile ja isegi kui te ei taha sellega tegeleda, teil pole sellest pääsu, nagu öeldakse. Meie edasine olek mainitud uutes energiates sõltub vaid sellest, kuidas me teiega seda teeme. Et oleksime ühel lainel ühes kogu planeediga Maa. Kohtumiseni 21. detsembril,” ütleb Oksana ses videos.

Praktikal on eestikeelne tõlge. Toimumise aeg: 21. detsember 2020 18:00-21.00

Koht: https://zoom.us/

Kontakt: +372 5342 7812; teet.korsten@gmail.com

Praktikal osalemise tasu on 60 eurot. Palun tehke ülekanne kontole: EE032200221073351882 Constelling OÜ. Märksõna: “Pööripäev”
Registreeruda saab praktikale alljärgneval lingil: https://forms.gle/JUWcM8CFzFA11XQj8

Seotud