Õige suhte leidmiseks tuleb õppida esmalt armastama iseennast

Raamat”Kuidas leida seda “Õiget”. 7 nädalat tõelise armastuse leidmiseks” on suurepärane teejuht nii vallalistele kui ka paarisuhtes olevatele inimestele, kes soovivad kogeda õnnelikku ja harmoonilist paarisuhet, aga pole suutnud sellist suhet veel luua ega säilitada.

See raamat on neile, kes on valmis vaatama otsa iseendale ja oma vähem arenenud osadele. See on neile, kes on valmis võitlema iseenda eest ja pingutama armastuse nimel. See raamat on neile, kes on valmis välja astuma oma mugavustsoonist ja jätma hüvasti iseenda selle versiooniga, kes pole suutnud ega osanud luua ja hoida armastavaid suhteid. See raamat viib sind teekonnale, mille käigus saab sinust uus ja parem versioon iseendast – see versioon, kes on valmis end armastusele täielikult avama ja oma armastust teistega jagama.

Raamatu autor Katherine Woodward Thomas alustab raamatu esimest peatükki nõnda: “Üks peamisi põhjusi, miks paljudel meist pole veel armastust, mida me oma südames igatseme, on see, et me ei ole veel ise selline inimene, kes tõmbaks oma ellu ja oskaks säilitada sellist armastust.”

Sügavalt transformeeriv saab see raamat olema sinu jaoks siis, kui võtad nõuks seda pühendunult lugeda ja selles olevaid praktilisi harjutusi läbi teha. Sinust saab uus ja parem versioon iseendast, kes hakkab looma oma elu täiesti uuelt tasandilt ja on valmis tõmbama oma ellu sellist armastust, millest unistad.

Lisaks sisaldab see raamat universaalseid elutarkusi, mida saad kasutada oma elu kõikides valdkondades. Sa saad teada, kuidas toimib külgetõmbeseadus ja kuidas seda enda kasuks tööle rakendada, kuidas võtta ise vastutus oma elukogemuste eest, kuidas muuta oma elus seda, mis sulle ei meeldi. Sa avastad endas võimsa looja, kelle käes on jõud ja tugevus muuta oma saatust. Sa oled palju võimsam, kui arvad, ja just seda sa selle raamatu lugemise käigus avastad – iseenda jõu ja väe manifesteerida oma ellu unistuste armastust.

Kui ma selle raamatu kolm aastat tagasi endale inglise keeles soetasin ja hoolikalt läbi töötasin, muutus mu maailmavaade ja tunnetus iseendast kardinaalselt ja ma tundsin tugevat soovi seda raamatut jagada ka teistega, kes ihkavad kogeda õnne ja rahulolu armastuses ja elus üldiselt.

Mõistsin, et pole muud võimalust elus õnnelik olemiseks, kui iseenda armastamine ja austamine. Ja see ongi inimeste suurim ning olulisim ülesanne siin maa peal – saada täielikult iseendaks, võttes omaks kogu oma olemuse ja õppides armastama kõiki oma osasid. Sa pead saama kõigepealt ise selleks “õigeks”, enne kui oled valmis oma ellu vastu võtma “õiget” partnerit.

See raamat käivitas minus väga jõuliselt “õigeks” iseendaks saamise protsessi ja nüüd ma õpin iga päevaga ühe rohkem ennast armastama ja austama ning ennast ja oma vajadusi tõsiselt võtma.

Minu fookus ei ole enam armastuse otsimisel, vaid armastuse loomisel ja arendamisel iseendas ja enda ümber. Mind ei ajenda enam hirm jääda armastusest ilma, vaid soov oma armastust ja õnnelikkust teistega jagada ning elu imelisust

Kõige enam meeldib mulle selle raamatu juures aga see, et sel on jätkuv võime avardada minu maailmapilti. Iga kord, kui raamatu uuesti kätte võtan, avastan midagi täiesti uut enda jaoks. Justkui avaldaks raamat mulle iga korraga midagi enamat seal peituvast elutarkusest, millest arusaamiseks ma esimest või teist korda lugemisel veel valmis ei olnud. Ja iga korraga liigun ma lähemale iseendale, teistele inimestele ja elu usaldamisele.

Siiralt ja kogu südamest soovitan seda raamatut lugeda kõigil, kes soovivad elada täiel rinnal, nautida teekonda nimega elu ja teha seda kõike koos õige kaaslasega

Sirly Jõgi, Calling In The “One” online coach treeningprogrammi õpilane, 2016-2017

Koolitaja ja mentor: raamatu autor Katherine Woodward Thomas

Vaata Katherine Woodward Thomase raamatu “Kuidas leida seda “Õiget”” kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud