Õhus on suhetealased muutused, mis aitavad liikuda kõrgemale tasandile

Praegused energiad toovad tähelepanu suhetele meie eludes eesmärgiga muuta ja muundada neid ning viia need kõrgemale ja sügavamale tasandile. Muutused on õhus ja neid pole võimalik vältida. Vaid selgus ja tõde viivad edasi, vahendab Kristallikoda.ee.

On aeg näha ja teadvustada tõde iseenese, oma suhete ja suhtumiste kohta. Suhted sinu elus peegeldavad otseselt sinu enese suhtumisi ja tõekspidamisi, kuigi seda võib mõnikord olla raske enesele tunnistada. Eriti juhul kui ollakse teiste suhtes kriitiline ja hinnanguline ega olda oma suhete ja nende kvaliteediga rahul. Sinu suhted näitavad sulle tõde sinu enda kohta.

On aeg näha ja enesele teadvustada, kuidas asjad tegelikult on, tunnistada ja teadvustada tõde iseeneses ja sellest lähtuvalt teha muutusi oma suhtumistes ja suhetes. Nüüd on aeg vanu suhteid korrastada, lahendada, muundada ja täiustada või lõpetada.

Aeg soosib edasi liikumist olemasolevate suhete piires või neist välja astumist ja uute suhete algatamist uutel alustel, südametasandil.

Suhted, mis põhinevad illusioonidel, fantaasiatel ja kujutelmadel, valmistavad paratamatult pettumuse, sest neil puudub reaalne toetuspind ja varem või hiljem illusioonid purunevad. Nüüd on aeg ausalt endasse vaadata, lõpetada teesklus, vältimine ja põgenemine tõe eest.

Suhted, mis püsivad soovidel ja lootustel teise osapoole suhtes ning isiklike projektsioonide toel, ei oma enam arengupotentsiaali ega paku ka rahuldust, isegi mitte mugavustsooni. Nüüd on aeg hakata elama ja suhtlema läbi südame, kaasata suhetesse empaatia ja kaastunne.

Liiga palju on harrastatud suhteid, mis lähtuvad egost ja lähevad südamest kaarega mööda, südant puudutamatagi. Ka haiget saab seeläbi ego ja süda jääb suletuks.

Nüüd on aeg avada oma süda ja hakata elama läbi südame. Vaid südames elamine avab võimaluse elada egovälisel tasandil oma kõrgemale potentsiaalile kohaselt, kogeda sügavat, lõputut ja tingimusteta armastust ning ühendust ja üksolemist kõigega.

Allikas: Tervendavad suhted valmistavad sind ette kohtumiseks hingesugulasega

Kuidas ära tunda, kas sinu armsam on su hingesugulane või hoopis kaksikleek?

SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!

Nende 4 sodiaagimärgi esindajad on parimad pikaks ja õnnelikuks suhteks

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.