Numbrites on maagiat: arvuta välja, mida toob sulle see, järgmine või ülejärgmine aasta?

Üks suurepärane tuleviku ennustamise viis on numeroloogiline prognoos. Numeroloogia on esoteeriline distsipliin, mille raames püütakse nähtuste kohta informatsiooni saada nende nimede (või nimetuste) või ka arvuliste parameetrite kirjapildi analüüsi teel. Kirss.net pakub sulle võimaluse arvutada välja, mis ootab sind ees tulevikus.

Alguses leiame oma elutee numbri, mille saame sünnikuupäevast. Selleks liidame kõik sünnikuupäeva arvud kas üks või kaks korda.

NÄIDE 1: Sünnikuupäev on 19.07.1980

Tehe: 1+9+0+7+1+9+8+0=35 //Kuna 35 on kahekohaline arv, meil on aga vaja ühekohaline, siis teeme veel ühe tehte: 3+5=8, mis ongi 19.08.1980 sündinud inimese elutee number.

NÄIDE 2: 01.01.2001

1+1+2+1=5, mis ongi juba ühekohaline arv ning seetõttu ei ole rohkem tehteid vaja.

Nüüd aga püüame ennustada, mida toob see või järgmine aasta. Analoogiliselt elutee numbriga käib ka aasta numbri leidmine. Selleks liidame: sünnipäev + sünnikuu + huvitav aasta.

NÄIDE 1: sündinud 19.07, huvitab aasta 2009

1+9+7+2+9=28//2+8=10//1+0=1, mis ongi 2009. aasta number 19. juulil sündinud inimese jaoks

NÄIDE 2: sündinud 13.01, aasta 2010

1+3+1+2+1=8

Nüüd kui oskame leida oma aastanumbri, vaatame, mida see tähendab.

ÜKS. On kätte jõudnud aeg avastada enda jaoks midagi uut. Ees ootab uus töö, uued inimesed, uued huvid, nii et igav sul ei hakka. Tõsi küll, see “uus” võib põhjustada head kui halba, kuid lõppkokkuvõttes toovad ka takistused ainult õnne. See on “tegijate aasta”, ettevõtlikud inimesed, kes loodavad ainult enda peale, võivad saavutada palju kõigis eluvaldkondades.

KAKS. Sel aastal läheb sul vaja kannatlikkust, sest see on rahulik ja vaikne periood, mille eesmärgiks on kindlustada edu järgmiseks aastaks. Püüa veeta rohkem aega oma perekonna ja kallimaga, sest kaks on armastuse ja partnerluse number. Isegi kui sul on tööl probleeme, leiad kindlasti lohutust kodus.

KOLM. Nüüd algab saagi korjamise aeg: kui olid eelmisel aastal piisavalt püüdlik ja kannatlik, märkad õige pea ka oma töö tulemusi. Sind ootavad reisid, head suhted lähedastega, õnn ja edu armastuses. Kuid püüa olla tähelepanelikum enda partneri suhtes, ära nõua temalt liiga palju. Pööra tähelepanu ka otstarbekale tööjaotusele: ära oma võimeid üle hinda. Kui sa avastad endas mõne uue oskuse, siis arenda seda! NELI. Ära püüa midagi muuta, sind ootab palju tööd, stabiilsed sõprussuhted, täielik harmoonia perekonnas, kuid peaaegu totaalne ajapuudus. Üksikud inimesed leiavad endale kallima, kuid aasta lõpuks jõuavad temaga tülli minna. Kõik sõltub sinust endast: ära oota peatseid tulemusi, püüa pöörata tähelepanu protsessile, oma elu organiseerimisele.
VIIS. See on uuenduste aeg: sind ootavad suured muutused. Ära algata uusi projekte, vaid tegele vanadega, ainult niiviisi saad vältida ebameeldivusi. Mis aga puutub intiimsfääri, siis ootab sind palju põnevat. Sul õnnestub elavdada harjumuspärast, rutiinseks muutunud suhet, tuua midagi uut. Kõige soodsamad kuud on mai ning juuni.

KUUS. See aasta on parim eneseharimise jaoks. Püüa saavutada sisemise ja välimise keha harmoonia ning tasakaal. Võid ka reisida – see ei põhjusta majanduslikke probleeme, võib-olla saad koguni kuhugi tasuta sõita. Võimalik, et teie perekonda sünnib laps. Usalda ja toeta oma partnerit – ta vajab sinu armastust.

SEITSE. On tulnud aeg puhata. Ära otsi uusi tegevusi, pööra tähelepanu haridusele, hoia end uuele armastusele avatuna. Samas püüa vältida probleemseid suhteid, mis võivad hävitada sinu õnne, nagu näiteks suhe abielus mehega.

KAHEKSA. See on materiaalne aasta: sind ootavad töö, karjäär, edukad tehingud ning raha. Pööra tähelepanu pisiasjadele: vaatamata sellele, et sel aastal ei tohiks tekkida majanduslikke probleeme, püüa rohkem säästa – olles täis energiat, võid osta asju, mida tegelikult ei vaja. Võimalik, et sind ootab loteriivõit.

ÜHEKSA. Aeg on teha kokkuvõte. Kuluta see aasta mõtlemisele, järelduste tegemisele, eelmiste aastate analüüsimisele. Sel juhul oskad tulevikus vanu vigu vältida ning järgmised 9 aastat osutuvad veelgi edukamaks. Kuna eelmine aasta möödus tormakalt kontoris, siis nüüd pööra rohkem tähelepanu oma lähedastele.

Allikas: Mida paljastab sünnikuupäev sinu iseloomu ja omaduste kohta?

Inglid aitavad: pane endale peale energeetiline kaitse negatiivse energia vastu

30 ajatut ja õpetlikku šamaanitarkust igapäevaeluks

Seotud