Novembri energiad: on aeg tegeleda hinge teemadega

Käes on novembrikuu, hingede aeg. Nüüd on tähelepanu hinge teemadel, nähtamatul, varjatul ja sügavalt omasel. Ka november on kantud aktiivsest transformatsioonienergiast. See võib tähendada nii segadusse sattumist kui ka korra loomist. Tõenäoliselt kogeme mõlemat ja üllatavatel viisidel. Energiad on tõstvad ja avardavad. On aeg kuulata oma hinge ja keha, vanad rasked koormad maha panna ja lasta muutuste tuultel ennast kõrgemale tõsta ning edasi viia.

Kuu algab Vana Kuu vaikses energias. Kuuloomine on 4. november kell 23:14, Päike ja Kuu on mõlemad Skorpioni märgis. See Kuuloomine toob kaasa ootamatuid muutusi, mis on parimad võimalikud just sel ajahetkel ja olukorras, isegi siis kui esmalt tekitavad just vastupidiseid tundeid. Võta endale sel ajal aega olla omaette ja enesesse süüvida. Nüüd on vaja hoolikalt kuulata oma keha, hinge ja vaimu sõnumeid ning leida rahu ja isiklik tõde iseenda sügavustest. Leitud tõde vajab ka väljendamist ja isiklike uute piiride seadmist.

10. oktoober on mardipäev, meie rahva tähtpäev, mis seostub meesenergiaga ning vilja- ja karjaõnnega, füüsilise ruumi ja kehaga.

Täiskuu on 19. november kell 10:58 Päikesega Skorpionis ja Kuuga Sõnni märgis. See on osalise kuuvarjutusega Täiskuu. Varjutus algab kell 8 paiku hommikul ja kestab kuni kella 14ni, kuid meil pole see vaadeldav, sest Kuu loojub kell 8.23 ja asub ülejäänud varjutuse aja meie jaoks allapoole horisonti. Selle Täiskuu energia juhib meid oma prioriteete õigeks seadma ja annab sisemise tõuke ning otsustavust, et välja mõelda, kuidas edasi minna. Selle Varjutusega Täiskuu energias võime jõuda oma eludes pöördepunkti. Aktiivset muutuste energiat on õhus palju.

22. novembril siirdub Päike Skorpionist Amburi märki. Ambur annab nüüd oma optimismi ja seltskondlikkusega väljundi Skorpioni ajal tehtud sisemise töö tulemustele. Kõik, mis nüüd ilmneb, ja see võib olla midagi täiesti üllatavat, sillutab teed edenemisele kõrgematesse ja edumeelsematesse sfääridesse. Tõenäoliselt tekib nüüd soov end rohkem välja elada, seiklusi otsida ning oma ideid ja mõtteid teistega jagada.

25. november on kadripäev, rahvakalendi tähtpäev, mis on seotud naisenergiaga. Sel päeval vaadeldi ka tähti, Kadripäeva ilm andis meie esivanematele endeid saabuva talve kohta.

November lõpeb Kahaneva Kuu energiates ja soodustab oma unikaalse, sügavalt individuaalse eneseväljenduse avaldumist ning sisemise iseseisvumise kasvu. November kulgeb üldiselt optimistlikus meeleolus, olgugi, et toob kaasa ootamatusi ja üllatusi, mis esmapilgul nii toredad ei pruugi tundudagi. Toimugu, mis tahes, tähtis on olla maandatud ja kuulata oma sisemist häält, viibida palju looduses ja hoolitsed oma keha ja vaimu eest. Tehtud sisemise töö eest on vaja end ka premeerida ja tunnustada, eriti nüüd pimedal ja jaheneval ajal. Mida pimedamaks läheb väljas, seda enam on vaja toita ja kasvatada valgust enda sees ja seda endast ka välja kiirata.

Imelist novembrikuud!

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP NOVEMBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Novembrikuu toob kaasa vajaduse püsida teadlikult positiivses

Novembri ehk kooljakuu pühad ja ajad: on saabuvate talveilmade, hingede- ja kosjaskäimise aeg

Ettevaatust! Neid sodiaagimärke ootab ees keeruline novembrikuu!

Kolm sodiaagimärki, keda ootab novembris ees tõeliselt suurepärane aeg

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.