Nõuanded meestele | Kas oskad rääkida tunnustavate sõnade keeles?

Tunnustussõnade keeles rääkima õppimine eeldab palju enamat kui komplimentide ja julgustavate sõnade ütlemise omandamist. See eeldab ka üheselt mõistetavat armastavat hääletooni ja suhtumist. Loe, mida võiksid teha ja öelda, et oma naisele tunnustust avaldada ning panna teda ennast armastatuna tundma.

Sõnadel on tohutu jõud. Kui filmidest üldse midagi õppida on, siis seda, et õigel hetkel õige inimese poolt öeldud õiged sõnad võivad inspireerida inimesi tegema enneolematuid, uskumatuid ja mõnikord peaaegu võimatuid asju.

Sõnade tõeline jõud peitub nende võimes täita inimeste armastuse patareisid. Kui sinu naise esmane armastuse keel on tunnustussõnad, saad sina sõnade väge suunata ja kasutada.

Pühendumise ja harjutamisega õpid sa selles keeles soravalt kõnelema. Protsessi käigus võid sa vajada veidi abi – häid ideid, kui endal midagi pähe ei tule. Siinkohal mõned mõtted sellisteks hetkedeks.

• Ära piirdu lausega “Sa näed hea välja”. Ütle: “See värv sobib sulle.” Või: “Mulle meeldib, kui sa oma juukseid nii kannad.” Tee sel nädalal iga päev üks erinev kompliment tema välimuse kohta.

• Võta harjumuseks mainida midagi konkreetset, mida sa tema olemuse juures märganud oled. Näiteks: “Tahtsin öelda, et see oli nii armas, kuidas sa selle vanamemmega pärast lõunasööki juttu ajasid.” Või: “Mulle meeldib sinuga jalutamas käia. Sa alati märkad nii huvitavaid asju.”

• Algata vestlusi, mis julgustaks teda avaldama sulle oma unistusi ja südamesoove. Võta eesmärgiks talle sõnades julgustust jagada, et ta oma unistusi ellu viima hakkaks.

• Jaga oma arvamusi, mis aitaks naisel ära tunda oma tugevaid külgi ja avastada endas uusi oskusi. Näiteks: “Ma pole kunagi kuulnud, et sa õpetajatöö vastu huvi üles näitaks, kuid arvestades seda, kuidas sa lastega toime tuled, võiks sinust vapustavalt hea õpetaja saada.”

• Kui sulle meeldib loomingulisi asju teha, võid sa teha plakati, mille keskel on su naise nimi ning selle ümber teda kirjeldavad omadussõnad, väljendid ja hellitusnimed, millega sa teda kutsud. Kui sa nii suur kunstilemb pole, kasuta vanu ajakirju ja ajalehti, lõika neist välja tunnustussõnu ja kleebi need paberile.

• Tee oma naisele playlist. Võid mängida ka DJ-d ja selgitada, miks sa iga konkreetse loo tema jaoks välja valisid.

• Saada talle julgustav e-mail, eriti kui sa tead, et tal keeruline päev on. Lisa sinna mõne lõbusa veebilehe link.

• Mõtle kõigile hiljutistele teievahelistele vaidlustele ja probleemidele ja püüa need ära lahendada.

• Õpi erinevates keeltes ütlema “Ma armastan sind” või muid häid sõnu.

• Täna teda millegi eest, mida ta igapäevaselt teeb ja mille eest ta tänu isegi oodata ei oska.

Allikas: Millist armastuse keelt räägid sina?

Armastuse energia ja harmooniline suhe

Nõuanded meestele: kuidas õppida kõnelema puudutuste keeles?

Kas tema on see “õige”? Need on 11 märki, mis näitavad, et võid oma kallimaga kasvõi maailma lõppu minna