Nõuanded meestele: 8 moodust, kuidas naine jalust rabada

Paljud mehed arvavad, et naise õnnelikuks tegemiseks peavad nad tal kutsikana sabas käima – see pole nii. Täiesti võimalik on säilitada oma isiksus ja mehelikkus ning viia tüdruk samal ajal õnne tippu. Kui oled äsja leidnud uue naistuttava või alustanud suhet, mida tahaksid pikemalt hoida, sobivad järgmised nõuanded just selleks, et temakese pea pöörlema ja ta ise sinu käte vahele langema panna, vahendab Mees.eu.

1. Ületa tema ootusi

Kui tahad talle tõeliselt muljet avaldada, tee midagi enamat, kui ta ootab. Naised hindavad iseennast tavaliselt väga kõrgelt ning teisi inimesi märksa madalamalt – kahjuks kehtib see eriti meeste kohta. Kui oskad ette planeerida ja tema ootusi ületada, on ta sellest vaimustuses ning hakkab sind pidama oma rüütliks. Tee aeg-ajalt tema nimel midagi enda jaoks ebatavalist. Kokkulepitud ajal kohtingule ilmumine on hea, aga veel parem on tulla kohale veidi varem koos lilledega. Teineteisega kindlatel aegadel kontakti hoida on hea, aga veel parem on talle ootamatult helistada ja öelda, et igatsed teda. Kui sinu kord on õhtusööki osta, haara poest kaasa ka mõni väike kingitus “lihtsalt niisama”. Nüüd ehk saad juba aru, milles idee seisneb.

2. Kiida teda

Teiste inimeste seltskonnas võib paarisuhte dünaamika kergesti kaotsi minna. Te mõlemad räägite erinevate inimestega ning kumbki teist võib ühel hetkel tunda end veidi mahajäetuna. Kui viibid tema sõprade või pere seltsis, on kõige parem moodus dünaamika taastamiseks rääkida, kui tore ta on.

Räägi neile, kui järjekindlalt ta on treeninud, kui korrektne ta on, kui hästi tal tööl läheb. Tõenäoliselt nad teavad seda isegi, kuid nad tahavad seda kuulda ja neile meeldib teada, et ka sina oled seda märganud. Naistele ei meeldi, kui nende sõbranna elab koos tänamatu mehega, ning selliselt toimides annad neile teada, et oskad oma kaasat vääriliselt hinnata. Samuti suurendab see teie omavahelist lähedust partneriga, sest see aitab sul meenutada kõike seda, mis sulle temas meeldib, ning tema tunneb ennast fantastiliselt, kui sa sellest teistele räägid.

3. Näita talle, et oled temast rabatud

Naiste jaoks pole midagi vastupandamatumat, kui tunne, et nad on vastupandamatud. Kuna mehed ei kipu just kergesti südant puistama, on naistel tihti raske aru saada, mis seisus asjad on. See on üks põhjusi, miks endassesulgumine ei anna alati kõige paremaid tulemusi – erinevalt levinud arvamusest. Kui näitad talle oma tundeid, tunneb ta end erilise ja tahetuna, ning tõenäoliselt tekivad temas samasugused tunded ka sinu vastu. Oma tunnete avaldamiseks on palju võimalusi ning see ei pea tingimata tähendama midagi liiga sentimentaalset või naiselikku. Näita lihtsalt välja, et tahad teda näha. Ütle talle, kui väga sa järgmist kohtumist ootad või kui väga eelmine sulle meeldis. Ning kui ta sulle tõeliselt meeldib, ütle, et tahad teda oma sõpradele tutvustada. Kui suudad temas tekitada tunde, et ta on tahetud, oled juba poolel teel tema südame võitmisele – nii lihtne see ongi.

4. Kaasa ta oma ellu

Selleks et suhet hoida, ei pea tüdruk tingimata kogu aeg sinu kõrval viibima. Vahel võib küll nii tunduda, kuid tegelikult sa ei pea tema nimel loobuma meeste seltsis veedetud õhtutest ja jalgpallivaatamisest. Sellegipoolest pead jälgima, et ta saaks osa mõnedest sinu elu tähtsamatest momentidest. Nagu eelnevalt viidatud, võib sinu sõpradega tutvumine olla tema jaoks ülitähtis, isegi kui see toimub teisipäeva õhtul pärast tööd mõnes pubis. Kui sinu elus toimub midagi väga olulist, räägi sellest talle. Isegi kui sa pole veel valmis teda oma perekonna jõuluõhtusöögile kutsuma, võib piisata juba seal toimuva kirjeldamisest, et ta hakkaks ennast tundma ühena omadest. Samuti tunne huvi tema elu, töö ja sõprade vastu – see on samavõrd oluline osa sellest protsessist, mille eesmärk on teda sinusse kiinduma panna.

5. Ole originaalne

Uued suhted kipuvad sageli kulgema ootuspäraste käitumismudelite raamides. Kui kaldud plaanist kõrvale, mõtle välja mõni huvitav tegevus, tutvusta talle uut muusikat või räägi mõnest uuest asjast. Sellega jätad sa endast temasse jälje. Enamik naisi on enne sind ka teiste meestega tutvunud ning kui nad nendega enam koos ei ole, on sellel omad põhjused. Kui näitad talle, mis sind teistest eristab, tekib tal tõenäoliselt ka suurem huvi sinu kohta rohkem teada saada. Tema jaoks on need uued asjad põnevad ning talle näib, et sinuga koos olemine mõjub talle rikastavalt. Ümbritse ta uudsusega ning võib juhtuda, et sa osutudki tema jaoks vastupandamatuks.

6. Ole humoorikas

Sellega kaasneb kaks poolt: oskus panna ta naerma ja oskus iseenda üle naerda. Et seda esimest poolt mitte valesti mõista, siis see ei tähenda õhtusöögi ajal pidevat anekdootide rääkimist. Pigem tunne ennast vabalt ja lõbusalt ilma liigselt pingutamata – vaimukusel on kohtingute maailmas hindamatu väärtus. Huumori teine külg on iseenda üle naermine – pole midagi hullemat kui inimene, kes ennast liiga tõsiselt võtab. Kui tilgutad söögi ajal midagi oma särgile, ära hakka närvitsema ega pahutsema. Tunnista oma nõrkusi ja lepi nendega. Tänu sellele oled ise rõõmsam ja aitad ka temal ennast vabamalt tunda.

7. Julgusta teda

See pole mingi eriline uudis, aga naistele tõesti meeldivad komplimendid. Selle põhjuseks ei ole ainult tema edevus, vaid pigem vajadus täpselt teada oma positsiooni elus ja suhetes. Just sellepärast kudrutavad naised omavahel sedavõrd palju üksteise heast välimusest, kaalulangusest või suurepärastest saavutustest. Kuna naistele endile meeldib seda kuulda, pakuvad nad ka oma sookaaslastele võimalikult palju julgustust. Samuti toimib see siis, kui ütled talle, et ta näeb vaimustav välja või et tema vahva iseloom üllatab sind ikka veel meeldivalt. See lisab talle hoobilt enesekindlust ning ta tunneb sinu vastu nende sõnade eest tänulikkust. Eriti kui tead, et ta tunneb ennast mõnes asjas ebakindlalt, püüa kindlasti tema hirme leevendada. Ütle talle näiteks, et ta tõepoolest väärib eelseisvat edutamist, sest ta on olnud sedavõrd võimekas ja töökas alluv. See teeb sinust tema kangelase ning toob sulle pärast kuhjaga tagasi.

8. Ole hea kuulaja

Kuigi sageli räägitakse, et see on üks põhilisi omadusi, mida naised meestes otsivad, ei ole seda kunagi korralikult lahti seletatud. Seetõttu paljud mehed ei teagi, kas nad on või ei ole need kuulsad “head kuulajad”. Heaks kuulajaks olemine eeldab, et sind tõepoolest huvitab, mida naine räägib, et sa vastad talle küsimuste ja mõtestatud kommentaaridega – aga ainult sobivatel hetkedel. Kui ta räägib sulle tülist oma emaga (mis tõenäoliselt pole sinu jaoks just maailma põnevaim teema), ei pea te sellest terve õhtu vestlema, kuid sa peaksid ära kuulama tema põhilised murepunktid ning ütlema paar asjakohast osavõtlikku märkust. Samas ei ole soovitav talle nõu anda, kuidas ta peaks oma emaga käituma. Parem on lihtsalt teada anda, et sul on paha tunne sellepärast, et temal on paha tunne. Need paar minutit, mille sa veedad teda lohutades, jäävad talle tõenäoliselt sinu suhtes positiivsena meelde.

Lülita oma sarm sisse

Eeltoodud soovitused keerlevad põhiliselt ümber kahe teema, millest üks on naisest printsessi tegemine – naised kaebavad tihtipeale, et nad ei saa piisavalt tähelepanu. Ent ära sealjuures loobu oma selgroost; naised hindavad enesekindlaid ja mehelikke mehi. Teiseks teemaks on oskus olla huvitav ja lõbus. Kui kasutad neid mõlemaid, muutudki tema jaoks meheks, kelle kõnesid ta ootab ja kellest ta oma sõbrannadele räägib.

Allikas: Suhteterapeut annab nõu: paarisuhte ABC

Neli levinud suhtehävitajat ja nõuanded, mida nendega peale hakata

Rääkimise kunst: kuidas tülitseda kooselus nii, et pinged maanduks ja suhe säiliks?

Jälgi mehe tegusid | 11 viisi, kuidas mehed oma armastust näitavad

Seotud