Nõuanded endaga tegelemiseks alanud aasta valguses

Selle aasta iseloomustamiseks sobivad sõnad – selguse loomine ja avatus uutele võimalustele. Alanud aasta toob kaasa muudatusi peaaegu iga inimese elus ja lõppkokkuvõttes on need vajalikud arvestades iga inimese kõrgemat plaani siin kehastuses. Aga iga muudatus liigutab inimest kuhugi edasi – mingi tulemuse suunas. Selleks, et jõuda parima võimaliku tulemuseni läbi muudatuste, on vaja sisemiselt teada, mida me taotleme ja soovime lõpptulemusena kogeda. Seda lõpptulemust saab nimetada kõrgemaks visiooniks enda sees. Need inimesed, kelle sees on selge teadmine, kuhu nad tahavad jõuda (iga teemaga seoses) – saavutavad peaaegu alati oma eesmärgid.

Sisemine segadus ja ebaselgus takistavad ka kõrgemalt tasandilt abi vastu võtmast. Kuidas saab aidata inimest, kes ise ei tea, mida ta tahab lõppude lõpuks saavutada?

Iga aasta alguses oleks vaja luua enda sees täielik selgus kõikides elusektorites – töö, suhted, tervis, keha seisund jne.

Selgust aitab luua näiteks Elumandala tehnika, mida Methodraie kursustel praktiseeritakse. Elumandala sümboliseerib inimese isiklikku elu ja selleks saab sümboolselt kasutada valget puhast lõuendit või paberit A4 või A3 suuruses. Enda keha koos nimega kirjutatakse ja joonistatakse sümboolselt pildi keskele ja ümber keha kirjutatakse välja kõik elus hetkel esindatud või ka tulevased teemad – sektoritena (näiteks: partner, lapsed, kodu, töö ja muu loomine, reisimine, sõbrad jne).

Igas teemas tuleb luua enda sees kõrgem visioon, millist tulemust me aasta jooksul soovime/taotleme. Elumandala võiks jätta alles kogu aastaks ja seda võiks meenutuseks vahepeal vaadelda selleks, et mõistuse tasand oleks pidevalt teadlik, milliste tulemuste suunas loomine/liikumine toimub. Juhul kui soovid muutuvad, siis tuleks olemasolev Elumandala põletada ja luua uus.

Kogu selle aasta jooksul ei tohiks jääda enda mugavus – ja turvaruumi. Tuleks olla avatud uutele lahendustele, mis aitavad püsida enda peateel.

Toetavat ja edukat häälestust igapäevaelus toimetamiseks aitavad hoida Isiklikud Manifestid, mis on loodud just enda vajadusi arvestades (vaata Methodraie.net kursuste alt).

Alanud aastal on võimalik muuta enda elu kardinaalselt õnnelikumaks ja edukamaks, aga selleks tuleb:

  • luua enda sees selgus (mida ma lõppkokkuvõtteks taotlen igas teemas)

  • füüsilisel ja vaimsel tasandil olla vormis nii, et keha ja mõistus ei koge kriisi

  • olla avatud julgelt uutele lahendustele

  • olla valmis vana vabaks andma enda elus

Methodraie tiim soovib Teile südamest edukat ja õnnelikku aastat!

Methodraie Meistriklassi jaanuarikuu kursus toimub juba 21. jaanuaril. Oled oodatud!

Vaata lisa: Methodraie.net

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.