Nõid Nastja räägib R2 saates “Hallo, Kosmos!” nähtamatust maailmast

17. juunil oli Raadio 2 populaarse saate “Hallo, Kosmos!” külaliseks nõid Nastja, kes avas kuulajatele oma salapärast maailma, kus tegutsevad inglid, ning rääkis ka põrgust ja paradiisist.

Siberi vanaemalt sensitiivivõimed pärinud nõiatar jagas raadiokuulajatega oma tavakodanikest veidi teistmoodi ilmavaadet ning jutustas isiklikest kogemustest nähtamatu maailmaga. “Igal inimesel on kaitseinglid, kellega on võimalik suhelda ja ehkki kontakt ei pruugi meie kogenematuse tõttu kohe esimesel korral õnnestuda, tuleb kannatlik olla ja sedalaadi suhtlemist õppida. Inglid kaitsevad ja hoolitsevad meie eest, see on taevane abivägi,” räägib Nastja ning lisab, et inimene ei peaks liiga agaralt nähtamatu maailma poole püüdlema, see võib lihtsalt hulluks ajada. “Ma ise ei puutu seda, mida mul pole vaja näha või teada,” tõdeb ta.

Nastja rääkis saates ka põrgust ja paradiisist, seda laiemaski mõttes kui füüsilisel tasandil ning lisab, et ehkki tavasilmaga ei ole neid võimalik näha, asuvad maised põrguväravad asuvad Gobi kõrbes. Tulevikunägemuste avaldamise osas on nõid ettevaatlik ja ütleb, et meil on lihtsalt raske paljusid asju veel ettegi kujutada. “Meie maailm on materiaalne, see on meie tee. On aga maailmu, mis on teistsugused ja rohkem pühendunult arenenud,” sõnab ta ja ütleb, et oleks naiivne arvata, et kogu Universum pöörleb vaid inimkonna ümber – on väga palju, mida me lihtsalt ei suuda veel mõista. Hiljuti “Nastja hea tervise kokaraamatu” ilmutanud autor kõneles ka toidust ja tervisest, armastusest ja naiselikkusest ning jagas praktilisi nippe.

Kuula Nastjat rääkimas oma maagilisest maailmast R2 saates “Hallo, Kosmos!”

Saatesarja “Hallo, Kosmos!” tänavune hooaeg on käivitunud täie hooga ning pakub kuulajatele laiahaardelist vaadet ja kirevaid kilde elu ebatavalisematest ja alternatiivsematest sektoritest. “Maailm on avar ja põnev ning sinna mahub väga palju! Värvikamad kübemed sellest jõuavad ka raadiokuulajateni, kes on sel hooajal saanud juba seigelda kosmoses teadlase ja visionääri Mart Noorma audioraketiga, sukelduda Marika Tamme juhendamisel tantra saladustesse, piiluda Leesoja nõia Thule Lee müstilisse maailma, kuulda taimetark Mercedes Merimaa mõtteid inimeste ja õite hingemaailma seostest, tutvuda Anu Rootalu teadmistega iidsest Tiibeti tervisesüsteemist, nautida teemeister Etker Jõelehe teetseremooniat, proovida koos Erkki Peetsaluga kogukonnahüpet, kuulda pimeda nägija Jaanika Grossi mõtteid naiste hoiutamisest ja Aare Baumeri arutlusi meemide võitlusest ning võnkuda Amazon Ensemble loodud šamaanirütmides,” räägib saatejuht Ingrid Peek ning lubab jätkata erinevate ilmavaadete kandjate tutvustamist.

Suvehooajal kõlavad esmaspäevast neljapäevani alates südaööst Raadio 2-s saate “Hallo, Kosmos!” valitud kordused.

“Hallo, Kosmos!” on Raadio 2 eetris pühapäeviti kell 14-16
Saadete arhiiv: R2.ee/hallokosmos
Kosmonautide Klubi: Facebook.com/hallokosmos

Ajakirja ÜKS viimase kaanestaari Nastja 11 tähtsat asja:

1) Muinasjutuline tunne. See on hästi oluline ja kõige parem viis seda hoida on proovida alati tunda end muinasjutu HEA PEAtegelasena.

2) Tuhkatriinu. Minu lemmik lapsepõlvest.

3) Naiselikkus. Minu jaoks väga tähtis mõiste, mis tähendab töökust, tahet, ootamist ja passiivsust. Naiselikkuse õigesti lahtiseletamiseks on Tuhkatriinu väga hea eeskuju. Töökus – töötage oma hingega, arenege. Tahe – andke oma soovist teada ja omandage soovi energeetika. Tuhkatriinu teadis, mida tahab. Ootamine – varuge kannatust, see on väga tähtis. Passiivsus – see on sama tähtis! Naiselikkus tähendab tahet (soovi) ja passiivsust. Naise aktiivsus on soov. Naised, kes selle naiseliku oskuse omandanud või looduse poolt saanud, on meestele nagu magnet. Tuhkatriinu ei helistanud printsile ega istunud ka telefoni juures, vaid tegeles oma asjadega. Ta oli jumalik, NAUTIS balli ning oli balliööl MUINASJUTULISES seisundis, mille kohta ma räägin ALATI, et selles seisundis õnnestub kõik!!!

4) Inspiratsioon. Parim viis selle hoidmiseks on pliiats ja paber. Kui pähe tuli mingi hea mõte, pange kohe kirja. Sest see ei ole päris TEIE mõte, vaid inglite vihje, mille võite meie materiaalses maailmas unustada.

5) Ilu. Ma jumaldan kõike ilusat. Ilu on harmoonia.

6) Olevik. Kõige tähtsam on teada saada, kes ma täna olen. Uurige ennast ja leppige iseendaga. Tulevik on tänase päeva tulemus. Ja kõik. Tulevikku saab muuta. Praegu. Kõik me oleme Jumala koostööpartnerid. Vähemalt Ta tahab seda.

7) Arenemine ja õppimine. Ma üritan õppida iga päev. Olen kunstnik, kui näen midagi head, mida üle võtta, näen kohe ka, kuidas seda teha. Igal inimesel on võimalik õppida head.

8) Tee seda, mida vaja. Usun sellesse ja kolme järgmisse mõttesse ka.

9) Tuleb see, mis tulema peab.

10) Seda, mida sa tegema pead, tee armastusega.

11) Kurda vähem ja otsi põhjust alati iseendas.

Vaata ka Ajakiriyks.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Seotud