Nõid Anete kirjanurk | Numbrimaagia: vaata, mida tähendab number, mida pidevalt kohtad!

Mõnikord tulevad numbrid meie ellu kindla sõnumiga. Kui number tuleb ellu kindla sõnumiga, siis hakkab ta korduma ja end kõikvõimalikes kohtades ilmutama. Mõnikord ei olegi numbritel otsest sõnumit, vaid numbrid näitavad, et oled õigel ajal õiges kohas, st oled Universumiga sünkroonis. Sünkroonsuseks pean numbrikombinatsioone 1212,1313, 1717 jne. Peamise sünkroonsuse näitajaks on minu jaoks kombinatsioonid, mis sisaldavad kahte number 1 ja kahte teist samasugust numbrit.

Number 1 sümboliseerib Universumit ja sellele järgnev number minu maise elu etappi. Erinevaid numbrikombinatsioone tõlgendan kui samme, mida peaksin ette võtma, nt numbrikombinatsiooni 268 puhul analüüsin kõigepealt number 2, seejärel 6 ning seejärel 8. Mõnikord liidan kõik numbrid omavahel kokku seni kuni neist saab ühekohaline number, selle liitmisega saab selgeks numbrikombinatasiooni lõplik eesmärk, nt 2+6+8=16=1+6=7. Aja jooksul on mul välja kujunenud tähendused numbritele ja sellele, milliseid sõnumeid numbrid edastavad.

Numbrite edastatavad sõnumid on järgmised:

Number 1 nägemine viitab uutele algustele. Number 1 on julge number, mõnikord tuleb selle numbri nägemisel kõigepealt tegutseda ja seejärel alles mõelda. Selle numbri puhul tuleks tähelepanu pöörata terviklikkusele, tuleb endale teadvustada, et kõik algab meist endist. Kui number 1 on end juba mõnda aega ilmutanud, siis vihjab see sellele, et peaksid end vähem mõjutada laskma, välises maailmas peegeldub meie sisemine maailm. Number 1 palub sul mõelda, millist nägu sa maailmale näidata soovid, mida sa selles maailmas teha tahad ja kes sa olla soovid.

Number 2 nägemine viitab tasakaalule, selles numbris on kaks komponenti, spirituaalne ja materiaalne. See number sümboliseerib protsessi, liikumist spirituaalsusest materiaalsesse, see number võtab nähtamatust spirituaalsest maailmast(nt mõtte või tunde) ja muudab selle mateeriaks. Number 2 viitab küll tasakaalule, kuid ometi võib selle numbri nägemisel elus tasakaal puududa. Sageli toob see number ellu hoopis kahtlusi, kaalutlemist, analüüsimist, toob ellu protsessi, kuid mitte lõpptulemust. Kui number 2 end pidevalt ilmutab, siis tuleb tegeleda loomisega, teha teoks iseenda mõtted ja teod. Number 2 puhul on oluline meeles pidada seda, et me ei ole oma mõtted ega tunded, mõtted ja tunded on elu liikumise protsessis tekkiv “toodang”, jälgi protsessi, liigu kaasa, kuid ära unusta, kes sa oled ja kust sa tuled.

Number 3 on maagiline number, see number näitab, et sul on elus valikuid ja igal valikul on konkreetne tulemus. Selle numbri puhul ei saa üle ega ümber maagiast, paljudes muinasjuttudes kasutatakse just seda numbrit (3 soovi, 3 põrsakest, 3 kuningriiki jne). Kui mõelda muinasjuttudele, siis variandid 1, 2 ja 3 on üksteisest väga erinevad ja viivad väga erinevatele radadele. Kui number 3 end sinu elus palju näitab, siis mõtle muinasjuttudele, kõige parema tulemuse saavutad kõige keerulisemat ja raskemat rada läbides. Vali rada, millel on süda sees, isegi kui see tundub raske, siis lõpptulemus võib sind üllatada.

Number 4 ühendab endas juba päris mitut numbrit, mõnikord viitab number 4 sellele, et lähiajal on ees ootamas mõni pidulik sündmus, sageli on tegu rõõmsa perekondliku sündmusega, nt kihlumine, abiellumine, kodu rajamine, lapse sünd jne. Samas on igal numbril ka negatiivne pool, number 4 võib sümboliseerida ka risti või kirstu. See number on tihedalt seotud suguvõsa ja juurtega, läbi selle numbri võidakse anda märku, et oleks õige aeg uurida oma sugupuud. Kui elus esineb probleeme, mida ratsionaalse mõistusega lahendada pole võimalik, siis number 4 soovitab uurida eelmisi elusid ja suguvõsa lugusid.
Üldiselt sümboliseerib number 4 siiski positiivseid eesootavaid sündmusi.

Number 5 sümboliseerib mängulisust, konkureerimist, rõõmu, lapsemeelsust. Selle numbri peamiseks teemaks on puhas ja siiras armastus. Kui see number sinu ellu ilmub, siis tuleb silmad kinni panna ja südamehäälele järgneda. Number 5 toob ellu palju rõõmu, kuid kuna tegemist on mängulise ja võistlemist armastava numbriga, siis tuleb iseendal mänguhoos silma peal hoida, et ise mitte haiget saada ning mitte teiste tundeid riivata. Üleüldiselt garanteerib see number edu, kui iseenda väärikus säilitada. Number 5 hoiatab egoismi ja ülbuse eest, samuti võib mänguhoos kaduda silmist tegelik eesmärk ning lõpptulemusena võid kaotada ajutisels suunataju.

Number 6 on tõsine number, mis püüdleb täiuslikkuse poole. Number 6 soovib lõpetatust ja lõpu tunnet enam kui ükski teine number. Kui number 6 end sinu elus ilmutab, siis tõenäoliselt ootab sind ees periood, mil käed-jalad on tööd täis. Samas võib number 6 sümboliseerida seda, et sinu elus on palju lahtiseid otsi, mis tuleks sõlmida enne kui saad edasi liikuda. Number 6 puhul tuleks kriitilise pilguga üle vaadata oma toidulaud, igapäevased harjumused ja kohe kindlasti tuleks endale koostada igaks päevaks graafik ning sellest kinni pidada.

Number 7 on romantiline number, selle numbri nägemisel võid oodata oma ellu partnerlusega seotud teemasid, võimalik, et oled austajate parvest ümbritsetud või plaanid uuendada pulmavandeid kauaaegse kaaslasega. Number 7 ülesanne on pöörata sinu tähelepanu üks-ühele suhetele, st võiksid oma suhetes jälgida seda, kui palju investeerid sina suhtesse ja kui palju investeerib suhtesse partner. Tasub endalt küsida, kas kaalukausid on võrdsed või valitseb ebavõrdsus? Igal juhul sunnib number 7 sind oma suhteid väga hoolikalt analüüsima. Kui oled pikalt kaalunud, mida oma suhetega teha, siis just nüüd on aeg langetada otsus ning lisaks kõigele heale tuleks võtta arvesse ka kõik halb, et otsus oleks õiglane.

Number 8 on transformatsiooni number, see number toob ellu ekstreemsed situatsioonid. Number 8 ei jäta kedagi külmaks, see on kire, surma, sünni, seksi, võimu, raha number. Selle numbri puhul võid oodata nii põrgulikku valu kui ka taevalikke naudinguid. Number 8 on lõpmatuse sümbol, selles on sees kõik vastandid, must ja valge, yin ja yang, põrgu ja taevas. Kui näed seda numbrit pidevalt, siis võid kindel olla, et number 8 toob endaga kaasa “surmaväravad”, millest läbi minnes ei ole miski enam endine. Üks kõige olulisemaid õppetunde number 8 puhul on see, et surma ei ole tegelikult olemas.

Number 9 on kõige viimane number ja sümboliseerib lõpetatust, sel perioodil võib sinu ellu ilmuda mõni isik, kes on sulle mentori või guru eest või siis oled ise pandud mentori või guru rolli. Kuigi see number sümboliseerib lõpetatust, jumalikkust, siis on selles numbris ka sõnum, et areng kestab alati edasi ning on lõputu, arengut ega liikumist ei ole võimalik peatada ja võimalusi on lõputult, tuleb osata neid vaid näha.

PS! Numbrite tähendused on minu isiklik tõlgendus numbritest, ma ei ole numeroloogiat õppinud, tegu on isikliku kogemusel põhinev teooriaga.

Autor: Nõid Anete

Loe lisaks: Numeroloogia: mida näitab sinu elutee number?

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Salapärane numbrimaagia: vaimne maailm kõneleb sinuga läbi numbrite

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud