Nipid meestele: kuidas õppida ära õigete puudutuste keel?

Anatoomilisest seisukohast on füüsilise puudutuse keelt ehk kõige kergem ära õppida. Inimese keha on loodud nii, et puudutuste retseptorid asuvad kõikjal üle keha. Naist saab armastusega puudutada peaaegu igast kohast. Teoreetiliselt. Tegelikult ei ole kõik puudutused võrdsed. Mõned pakuvad suuremat naudingut kui teised. Kõige parem on juhinduda inimesest, keda sa puudutad. Antud juhul siis oma naisest, sest just teda tahad sa ju armastada. Tema teab ise kõige paremini, milline puudutus talle kõige enam armastusest kõneleb. Ära aja jonni ega katsu teda ainult siis ja sealt, kuidas aga ise parasjagu tahad. Õpi ära tema armastuse keele dialekt.

Meeldib see sulle või mitte, kuid mõned puudutused võivad su naise jaoks isegi ebameeldivad või ebamugavad olla. Kui sa neist ei loobu, ei edasta nende sõnum enam armastust, vaid hoopis näitab, et sa ei hooli ta tunnetest ja vajadustest. See, et sulle mingisugune konkreetne puudutus naudingut pakub, ei tähenda, et see ka su naisele naudingut pakuks.

Mõned puudutused on ühemõtteliselt seksuaalsed ja eeldavad kogu tähelepanuga pühendumist. Sellesse kategooriasse kuuluvad kindlasti eelmäng ja vahekord (neist hiljem pikemalt). Ka sensuaalne seljamassaaž. Seksuaalsed puudutused eeldavad tavaliselt rohkem aega ja pühendumist – mitte ainult selles mõttes, et puudutused ise võtavad rohkem aega, vaid selliste asjade jaoks tuleb ette valmistuda ning teisalt pead sa ka mõistma, millised puudutused on naise jaoks armastuse avaldamine. Kui seljamassaaž sinu naisele armastusavaldusena mõjub, on massaažikursustel käimisele kulutatud aeg, energia ja raha kindlasti hea investeering.

On lihtsaid armastavaid puudutusi, mis võtavad vaid hetke. Näiteks käe õlale asetamine, kui sa naisele kohvi valad, või oma keha surumine tema oma vastu, kui sa köögis temast möödud.

Sellised puudutused ei võta aega, aga vajavad sellisel juhul läbimõtlemist, kui puudutuste keel pole sinu esmane keel ja sa pole kasvanud üles „puudutajate“ peres. Kui võtad üheskoos telekast filmi vaadates naise kaissu, on see lihtne liigutus, aga väljendab ehedalt su armastust. Kulub vaid hetk, et korraks puudutada naist, kui temast kodus olles möödud. Kodust lahkumise ja koju naasmise juurde võib kuuluda vaid väike suudlus või embus, kuid see võib naise jaoks väga tähendusrikas olla.

Kui sa oled kindlaks teinud, et su naise esmane armastuse keel on puudutuste oma, sõltub kõik su kujutlusvõimest ja fantaasiast. Mõelda välja, kuidas ja kuna oma naist puudutada, võib osutuda meeldivaks väljakutseks.

Kui sa varem pole olnud seda tüüpi mees, kes laua all vargsi naise põlve katsub, võib selline teistele varjatud kontakt õhtusöögile isegi vürtsi lisada.

Kui te pole harjunud teiste silme all käest kinni käima, võid avastada, et isegi nii lihtne asi nagu pargis käsikäes jalutamine täidab su naise armastuse patareisid.

Kui te seni pole autosse istudes suudelnud, võib see nüüd ühiseid autosõite palju meeldivamaks muuta.

Kui sa embad oma abikaasat, enne kui ta šoppama läheb, siis mitte ainult ei väljenda sa oma armastust, aga võib-olla tuleb ta sealt isegi kiiremini tagasi.

Otsi uusi kohti kehal ja uusi võimalusi naise keha puudutamiseks ja uuri, millised kontaktid su naise jaoks meeldivad on. Ära unusta, et selles asjas maksab tema sõna. Sina oled see, kes püüab õppida tema armastuse keelt.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Gary Chapmani ja Randy Southerni raamatust „Armastuse 5 keelt meestele“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.