Nende kolme sodiaagimärgi all sündinud mehed kohtlevad oma kaaslast nagu kuningannat

Kindlasti leidub printse valgel hobusel iga sodiaagimärgi all sündinud meeste hulgas, kuid siin toome välja need kolm päikesemärki, mis annavad meestele kaasa tõeliselt suurepärased ja vastupandamatud omadused.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sõnnist mees ei kõhkle kunagi, kui on vaja teha mõni lisapingutus oma kallima heaks. Kuna ta märkab kõike seda, mida naine tema jaoks teeb – pakub hoolitsust, tähelepanu ja armastust, siis soovib temagi omalt poolt teha kõik võimaliku, et ta südame kuninganna oleks õnnelik. Sellise mehe kõrval saab naine tunda, et ta on tõeliselt hoitud. Sõnnist mees on võrgutuskunstis tõeline meister, kuid ei kasuta seda oskust kunagi enda huvides ära, vaid kingib oma tähelepanu vaid sellele, kelle vastu tal on tõelised ja sügavad tunded.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Vähist mees on tundlik, hooliv ja õrn. Selline mees ei karda oma tundeid välja näidata, jagades oma kallimale igapäevaselt armuavaldusi ning tehes südamlikke zeste, mis ei lase tunnetel hääbuda. Talle ei ole tähtis sära ja põnevus, mida välismaailm pakub, sest kõige õnnelikumalt tunneb ta end koos armsamaga, olgu siis kodus või kasvõi metsaretkel, peaasi, et ollakse koos. Selline mees on tõeline abikaasa materjal, seega pole ime, et naised, kellel on õnn olla koos Vähist mehega on rahulolevad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

See on mees, kellele meeldib oma kallimat hellitada kingituste ja küünlavalgusõhtutega. Lõvist mees on tõeline džentelmen, kes teab alati mida teha või öelda, et oma huviobjektil jalad nõrgaks võtta. Võrgutuskunsti valdab ta lausa une pealt. Kui Lõvist mees on suhtes, siis võib talle alati kindel olla, sest ta on truu ja usaldusväärne. Ta on suurepärane pereinimene. Kui ta leiab enda jaoks selle õige, siis ta ei kõhkle, et end siduda ja pühendada. Tema motoks on – kui kallim on õnnelik, siis olen ka mina õnnelik.

Loe lisaks: Need on sodiaagimärgid, kes leiavad aastal 2021 suure õnne

Mida sünnikuu sinu iseloomu ja hinge kohta räägib?

Astroloogia ja seks | Milline on parim sodiaagimärk, kellega sängi jagada?

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Seotud