Neli sodiaagimärki, mille all sündinud mehed on naiste jaoks täiesti vastupandamatud!

Astroloogia abil saab välja tuua need sodiaagimärgid, kes on ühel või teisel ala andekad või vastupidi, vaadata, mis on nende nõrkused. Samamoodi aitab sodiaagimärkide analüüsimine selgeks teha, millistel sodiaagimärkidel on rohkelt neid omadusi, mis vastassoo jaoks vastupandamatud on. Siin on neli sodiaagimärki, mille all sündinud mehed ei jäta ühtegi naist külmaks.

Neli sodiaagimärki, mille all sündinud mehed on tõeliselt atraktiivsed ja kütkestavad:

Kaksikud

Selle sodiaagimärgi all sündinud mehed ei pea eriti pingutama, et naiste tähelepanu pälvida. Nad on loomu poolest romantilised, õrnad, hoolivad ja emotsionaalsed. Nad oskavad naistega rääkida ning see on üks kindel viis, kuidas leida tee naise südamesse. Kuna Kaksikute märgi esindajad on üsna kaalutlevad, siis avaldavad nad oma romantilised tunded alles siis, kui nad on selle üle väga korralikult järele mõelnud. Seega, kui Kaksikutest mees ütleb, et ta armastab sind, siis võid teda ka uskuda.

Lõvi

Selle sodiaagimärgi all sündinud mehed on suursugused ja neist õhkub ajatut väärikust. Nad teavad oma väärtust ja see laseb neil olla tõeline alfa-mees. Samal ajal oskavad nad inimestega suurepäraselt käituda. Neil pole kunagi kahju viisakatest žestidest, komplimentidest ja siirast tunnustusest. Kuna Lõvid on ausad ja armastavad tõde, mitte tühje meelitusi, siis võid sa Lõvi sodiaagimärgi all sündinud meeste öeldud kauneid sõnu uskuda. Nad on ka helded ja kirglikud, mis aitab veelgi naiste südameid võita.

Kaalud

Kaaludest mehed on hoopis teistsugused kui ülejäänud sodiaagimärkide mehed. Esialgu võib tunduda, et nad on pigem tagasihoidlikud ja kohati liiga õrnad, kuid kui neid lähemalt tundma õppida, siis on just nende tundlik ja kaunis hing see, mis ei jäta kedagi külmaks. Romantika on neile ääretult omane ja selle peene kunsti perfektse valdamisega suudavad selle sodiaagimärgi mehed naisi lihtsalt jalust niita. Kaalude jaoks on väga oluline harmoonia ning seda proovivad nad luua alati nii oma sees kui oma ümber. Kuna nad armastavad ka hoolitseda oma välimuse eest, siis lisab see neile ainult plusspunkte.

Kaljukits

Selle sodiaagimärgi all sündinud mehed on enamasti hea välimusega. Kui nad ei ole klassikaliselt kaunid, siis on neil väga huvitav ja köitev stiil, mis ei jäta kedagi külmaks. Lisaks hindavad Kaljukitse mehed ka puhtust ja korda, peavad oma lubadusi ja ei loobi tühje sõnu. Kas pole suurepärane? Kaljukitsedele on iseloomulik, et nad ei kipu end just kergelt siduma, kuid kui nad oma südame kellelgi kingivad, siis nad on igati truud ja usaldusväärsed.

Loe lisaks: SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!

Inimesed ei kohtu üksteisega juhuslikult, meie teed ristuvad alati põhjusega

12 karma seadust, mille tundmine muudab su elu

Just see on sinu sodiaagimärgi jaoks 2019 aasta kõige õnnelikum kuu!

Seotud