Need on neli sodiaagimärki, kelle jaoks saab pühadeperiood eriti fantastiline olema

Pühadeaeg kipub olema täis toimetamist, emotsionaalsust, sentimentaalsust või paljude jaoks hoopis sisemist nukrust. On aga mõned sodiaagimärgid, mille esindajad saavad seekordset pühadeaega eriliselt nautida. Loe, kes need õnnelikud on!

Neitsi (24. august – 23. september)

Sinu pühademeeleolu käivitus juba tegelikult 6. detsembril, kui Sinu valitsev planeet Merkuur sisenes 5. majja ja aktiveeris su elus lõbu, romantika ja naudingud. Oled täiesti õiges meeleseisundis, et sukelduda kogu hingest pühadesaginasse. Suhete osas võivad hakata sädemed lendama, sest sinu ellu võib tagasi saabuda mõni vana kallim, kes ikka veel sinust sisse võetud on.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Sa oled sündinud pühade ajal ja see tähendab, et Sa särad eriliselt just nüüd, kui jõulukuu on täies hoos ja kõik teevad ettevalmistusi pidustusteks. Sind võivad ees oodata tormilised ja ootamatud sündmused, mis muudavad Su elu positiivses suunas, kui Sa ei lase end armukadedusest või muudest tugevatest tunnetest liigselt mõjutada ning rutakaid otsuseid ei tee.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Päike siseneb Kaljukitse märki vaid paar päeva enne jõule, mis tähendab, et Sinu vägi valitseb seekordsete pühade ajal. Talvisel pööripäeval, 21. detsembril, tunned end mitte ainult enesekindlamana ja jõulisemana, vaid oled valmis ka kasvama ja arenema. Sel aastal võiksid võtta pühadeaega rahulikumalt ja püüda vähendada oma stressi. Merkuur asub 29. detsembril Kaljukitses retrograadselt, mis võib panna Sind tundma, et Sa ei tea, kes Sa oled ja mida soovid oma ellu aastaks 2023. Õnneks ei pea Sul hetkel kõiki vastuseid olema, sest praegu on aeg mõtisklemiseks ja küsimuste esitamiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sinu jaoks saab pühadeaeg olema tõeliselt eriline, kus saad end tunda enesekindlalt ja jõuliselt. Sa tead, mida sa väärt oled ja julged näidata maailmale oma tõelist palet. See tõmbab ligi inimesi, kes armastavad ja hindavad Sind Sinu enda pärast. Sa suudad luua huvitavaid ja püsivaid uusi suhteid ja parandada olemasolevaid. Naudid seekordseid pühasid kogu hingest ja tunned, et oled oma elus õigel teel.

Rõõmsaid ja rahulikke pühi!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.