Need on neli sodiaagimärki, kelle ellu toob oktoobrikuu õnne ja maagiat

Käes on oktoobrikuu ja Kaalude sodiaagimärgi hooaeg, mis toob endaga kaasa soovi näha oma elus rohkem ilu, harmooniat ja ka romantikat. Merkuuri retrograad tõi endaga kaasa palju konflikte ja lahendamata teemasid ning nüüd, kui see on läbi, on paras aeg oma elu taas tasakaalu viia. Vaata järgi, millised on need neli sodiaagimärki, kes saavad oktoobrit eriliselt nautida.

Kuna Merkuuri retrograad lõppes 2. oktoobril, siis nüüd peaksid tundma, et sinu õlgadelt on justkui suur koorem langenud. Kui sul olid suhetealased probleemid, siis nüüd peaksid suutma neid lahendada ning kõik teemad, mis eelnevalt liigselt kirgi kütsid, peaksid olema rahulikult ja mõistlikult hallatavad. Alates 23. oktoobrist on ees ootamas põnev aeg, kus nii Päike kui Veenus sisenevad hõõguvasse, kirglikku ja intensiivsesse Skorpioni sodiaagimärki.

Kuu saab läbi, kui Jupiter liigub 28. oktoobril unistavasse ja suure kujutlusvõimega Kaladesse, kuhu see jääb aasta lõpuni. See suurendab sinu vaimsust ja avab su südame universaalsele armastusele. Seega tasub sukelduda julgesti sellesse müstilisse energiasse.

Need on neli sodiaagimärki, kes saavad oktoobrikuud kõige enam nautida

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Kaalude hooaeg on kätte jõudnud, Kaksikud! See on sinu jaoks üks põnevamaid aegu aastas, sest nii Päike kui Veenus toovad sinu viiendasse lõbu ja naudingute majja rõõmu ja romantikat. See on suurepärane aeg, et minna kuumadele kohtingutele, minna tantsupõrandale ja teha asju, mis panevad end tõeliselt elavana tundma! Merkuur – sinu valitsev planeet – veedab samuti aega sinu maagilises viiendas majas 10. – 29. oktoobrini, õnnistades sind artistlikkuse ja loomingulisusega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nii päike kui Veenus veedavad kuni 23. oktoobrini aega sinu neljandas kodu ja perega seotud majas, mis tähendab, et veedad aega inimestega, keda usaldad ja armastad. Sul võib isegi tekkida soov naasta oma juurte juurde ja veeta aega sugulastega või inimestega, kellega koos üles kasvasid. See võib esile tuua ka sügavaid ja hingepuudutavaid lapsepõlvemälestusi. Selleks ajaks, kui Päike ja Veenus 23. oktoobril Skorpioni märki sisenevad, hakkab elu tõeliselt huvitavaks minema! Need taevakehad sisenevad sinu viiendasse lõbu, naudingute ja eneseväljenduse majja, kutsudes sind üles kasutama oma loovust ja vabastama oma sisemise võluri.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kaalude hooaeg on ametlikult käimas ja keegi ei armasta seda rohkem kui sina! Kuni 23. oktoobrini ei too sinu esimesse majja kindlustunnet mitte ainult Päike, vaid ka Veenus (sinu valitsev planeet). Sulle meeldib, kui sind jumaldatakse, ja sel kuul saad väga palju tähelepanu kõigilt, kellega kohtud. Valmistu selleks, et sinu suhted arenevad viisil, mida sa pole kunagi varem näinud. On aeg hakata tähtsustama seda, mida sa ise elust ja endast arvad, jättes kõrvale teiste eeldused ja ootused. On enesekindluse ja säramise aeg!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kuu esimene pool tundub sulle unine, emotsionaalne ja tundlik. Päike ja Veenus liiguvad kuni 23. oktoobrini läbi sinu 12. üksinduse ja vaimsuse maja, mis võib sinu eraldatuse tunnet suurendada. Ära mõista enda üle kohut, kui vajad veidi omaette olemist. Töötle läbi kõik emotsioonid, mida oled viimase aasta jooksul endas kandnud, ja anna endale ruumi rahuks, vabanemiseks ja andeksandmiseks. 23. oktoobriks siseneb nii enesekindel Päike kui ka flirtiv Veenus Skorpioni sodiaagimärki, tuues kaasa ilu, luksuse ja kiindumuse puhangu. See tuletab sulle meelde, et peaksid end nägema eredamas valguses, sest oled sõna otseses mõttes maagiast tehtud. Võid olla üks kirglikumaid ja romantilisemaid sodiaagimärke, kuid oled selle juures ka väga intelligentne ja ambitsioonikas.

Allikas: Yourtango.com

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.