Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse!

Sul on head mõtted ja plaanid, kuid ometi juhtub alatasa, et millegipärast ei kuku asjad välja nii nagu soovid? Kas oled tahtnud teha head või öelda mõne komplimendi aga lõpptulemus on pigem kummaline, kui mitte öelda vastupidine. Kohati võib inimesi valesti mõista just selle tõttu, et nad on sündinud sodiaagimärgi all, mis annab neile pisut teistsuguse maailmakäsitluse ja arusaamad. Loe, millised on need neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse.

On inimesi, kes on terve elu tundnud, et neid ei mõisteta ja nad pärinevad justkui mõnelt teiselt planeedilt. Olgu põhjuseks siis nende tujukus, tundlikkus, omapärane huumorimeel või hoopis soov omaette hoida. Ühelt poolt teeb see elu keerulisemaks, kuid teiselt poolt hoopis huvitavamaks. Kõik oleneb sellest, kuidas vaadata.

Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse:

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Kuna Vähid on väga tundelised ja muutlike tujudega, siis ei suuda teiste sodiaagimärkide esindajad nendega sammu pidada ning nende tujusid haarata lennult. Võib juhtuda, et just siis kui ollakse lõpuks leidnud viisi, kuidas oma arust Vähi sodiaagimärgi esindajale meele järgi olla, ilmneb, et enam asjad nii ei toimigi. Juba on Vähil uued ideed, mõtted ja tunded. Kuna tema tunded on alati sügavad, ükskõik kui vahelduvad need olla võivad, siis on ka tema haavumine sügav. Vähid ei ole pahatahtlikud, lihtsalt nende tundeelu on intensiivsem kui see, millega enamik meist harjunud on.

Skorpionid armastavad privaatsust ja saladusi. Kõik varjatu ja müstiline erutab neid ning ega nad isegi just avatud raamatud pole. Nad ei kipu just väga tihti oma tunnetest ja mõtetest avalikult rääkima ning ka nende käitumine annab enamasti vähe aimu sellest, mis nende hinges ja südames tegelikult toimub. Enamasti ei ole Skorpionil sellest suurt midagi, kui keegi teda valesti mõistab. Samas, kui leidub keegi, kes tema hinge salasoppidesse suudab tungida ning tema tundeid ja mõtteid mõistab nii nagu Skorpion ise, siis on see inimene pälvinud tema austuse ja imetluse.

Kaljukitsed ei üritagi massi sulanduda ja seetõttu on nad ka kohati raskesti mõistetavad neile, kes pole samal lainepikkusel. Tihti jätavad nad ükskõikse ja hoolimatu mulje, sest ei hakka end teiste tõttu muutma ega oma käitumise tagamaid selgitama. See ei tulene tegelikult üldse sellest, et nad ei hooli, vaid sellest, et nad on ja jäävad läbinisti ausaks ning oma eesmärgile pühendunuks. Nad tunnevad, et neil on õigus olla nemad ise ja samas on ka teistel õigus olla nemad ise ehk siis arvata seda, mida soovivad. Kaljukitsed kipuvad end võõrastele raskelt avama, kuna on pigem kinnise loomuga. Kui aga oled kord Kaljukitsega sõbraks saanud, siis on keeruline leida lojaalsemat ja paremat kaaslast.

Veevalajad näevad maailma omamoodi ning nad mõistavad, et ilmselt nende omapärane elunägemus jääb teistele enamasti segaseks. Neil on suurepärane fantaasia, mis teeb nende ideed ja mõtted kohati ulmeliseks, muinasjutuliseks või lausa tulevikuliseks. Nende vaba hing ei allu kuidagi maailma nõudmistele ning seetõttu on nad tihtipeale emotsionaalses vastuolus igapäevaelu nõudmiste ja seadustega. Seda kõike sugugi mitte pahatahtlikkusest või hoolimatusest, vaid lihtsalt sellest, et Veevalajad on pisut nagu teiselt planeedilt. Veevalaja on nagu mõistatus, mida esimese hooga ei suuda lahendada, kuid mis ometi pakub piisavalt põnevust, et sellega tegelema jääda.

Allikas: Moon-child.net

Loe lisaks: Mai-Agate Väljataga: juhuseid kui niisugused, ka kõige pisemaid, ei eksisteeri!

Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!

Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!

Seotud