Need on laused, mida ei tasuks mitte kunagi öelda vallalistele

Meil kõigil on sõpru, tuttavaid ja lähedasi, kes on vallalised. Mõnda aega vallaline olla on kõigi arust täiesti loomulik, kuid kui ilma kallimata ollakse juba pisut pikemalt, siis hakkavad ümbritsevad inimesed tahtmatult või tahtlikult ütlema asju, mis igale vallalisele vastukarva on. Siin on laused, mille ütlemist tasuks pigem vältida. Isegi kui sinu kavatsused on head.

Need on laused, mida ükski sinu vallaline sõber ega tuttav kuulda ei soovi:

Kuidas sina vallaline oled?

Isegi kui see on mõeldud komplimendina, mis peaks inimesele tekitama mulje, et see on täiesti uskumatu, et selline suurepärane kompu ei ole kellelegi silma jäänud, tekitab see ikkagi ebamugavust. Tekib tunne, et kui asi ei ole välimuses ega iseloomus, siis on MIDAGI, mis takistab partneri leidmist.

Miks sa ikka veel vallaline oled?

Noh, tõepoolest. Nagu kallima leidmine oleks võrdne poest piima ostmisega, et astud aga sisse ja valid välja, mis firma toodang see peab olema ning milline rasvaprotsent sulle sobib. Kahjuks see ei ole nii lihtne. Armastus on kahepoolne, seega nii väga kui inimene ka ise endast kõike ei anna, on ikkagi ka muud tegurid, mis asjale kasuks või kahjuks on.

Sa oled liiga valiv ja su latt on liiga kõrgel!

Südameasjades ei saa olla liiga valiv. Kui ikkagi tunnet ei ole, siis ei ole. Pole mõtet ju olla koos mõne inimesega lihtsalt sellepärast, et ei peaks olema üksi.

Ära muretse, küll sa lõpuks leiad kellegi!

Võibolla su sõber leiab kellegi, võibolla mitte. Samas ei maksa arvata, et kõik vallalised pidevalt muretsevad sellepärast, et kas nad suudavad leida kallima või mitte. Pigem tekitab selline kommentaar ebamugavust ja tunnet, et justkui ümbritsevate ootustele vastamiseks peaks ikkagi lõpuks kellegi leidma.

Sa peaksid ehk oma välimust muutma, alla võtma või olema enesekindlam!

Isegi kui alla võtmine või uus soeng muudab sinu sõbra kaunimaks, ei peaks seda kunagi soovitama selleks, et leida kallimat. Sel juhul jääb mulje, justkui tema praegune välimus on nii kehv, et sellega pole loomulikult lootustki kellegi tähelepanu köita.

Kas sina siis ei tahagi lapsi saada?

Kui sinu sõber muretseb sellepärast, et tal kallimat ei ole, siis see küsimus teeb ainult asja hullemaks. Samas, ei tasu ka arvata, et kõik inimesed tahavad lapsi. Inimesed on erinevad. Vihjamine laste saamisele ei suurenda küll kuidagi võimalusi, et kusagilt ilmub välja prints valgel hobusel, kes pakub oma kätt ja südant.

Loe lisaks: Sinu sodiaagimärk näitab ära, kas sinusse on lihtne armuda või mitte!

Seitse imelist asja, mis juhtuvad su kehaga, kui sa armud

Miks me ei suuda armastada?

Su keha ja tunded: kas ainult ilu tõmbab armastust ligi?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.