Need on kolm sodiaagimärki, mille esindajad on parimad isad

Peaaegu iga mees võib saada lapsi, kuid selleks, et olla oma lapsele suurepärane vanem, on vaja midagi enamat, kui lihtsalt oma geene edasi anda. Kindlasti oleneb see, kas lapsel on hea isa või mitte, palju enamast kui astroloogilisest märgist, kuid oma tõde peitub siin siiski. Teatud sodiaagimärkide esindajad kannavad omadusi, mida on lapse kasvatamisel hädasti tarvis.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Ta on lausa sündinud isaks ja juhtfiguuriks. Ta soovib olla oma lastele igati eeskujuks ja hoolitseb selle eest, et neist kasvaksid töökad, vastutustundelised ja haritud inimesed. Ta oskab hoida tasakaalu selle vahel, et annab neile kõike, mida nad vajavad, kuid ometi ei hellita neid ära. Ta nõuab distsipliini, kuid vastutasuks annab omalt poolt ka tähelepanu ja oma aega. Kuna Kaljukitsele ei ole omane abielluda ja lapsi saada enne, kui ta on oma soovis täiesti kindel, siis on tema lapsed alati oodatud ja suure armastusega vastu võetud. Ta on oma perele ja kodule väga pühendunud.

Kaljukitsedel on suurepärased eeldused olla ka super-vanaisad, sest kui isana püüavad nad hoida ikka ka korrektset, harivat ja eeskuju andvat joont, siis vanaisa staatusesse jõudes on nad sellevõrra mängulisemad ja veelgi vahvamad.

Ta sobib suurepäraselt isaks oma hoolitseva, õrna, kaastundliku ja mõistva natuuri tõttu. Vähist mehed on lastega väga kannatlikud ja pühendunud. Ta võib mängida lapsega tunde, õpetada talle eluks vajalikke oskusi või rääkida põnevaid lugusid. Kohati võib ta oma lapse käekäigu pärast isegi üleliia muretseda, sest tema jaoks on oma lapse heaolu esmatähtis. Ta on suurepärane lohutaja nii siis, kui lapse lööb varba ära ja saab haiget, kui ka siis, kui tema järeltulija on juba pisut vanem ja ka mured on teisest puust. Ta on alati uhke oma poegade üle ning hoiab oma tütreid nagu kullatükke.

Kuna ta on väga hea inimestetundja, siis teab ta enamasti, mida tema laps vajab ning oskab seda ka pakkuda. Temas on olemas hea huumoritaju, läbi mille ta suudab enamasti ka ette sattuvaid probleeme lahendada ja muresid minema pühkida. Lapsed oskavad seda hinnata ja armastavad seetõttu väga ka temaga koos olla.

Ta on lausa ideaalne isa! Ta leiab alati aega, et oma lastega tegeleda ja neile oma armastust ja hoolivust välja näidata. Tal on piisavalt kannatlikkust ja rahulikku meelt, et õpetada lastele kõike vajalikku ja korrata seda kasvõi lõpmatuseni. Temas ei ole kärsitust, vaid ta pühendub oma eesmärkidele suure rahu ja isegi naudinguga. Ta käib lastega pargis, metsas ja mereääres ning julgustab neid sporti tegema ja tervise eest hoolt kandma.

Ta soovib lastele edasi anda oma väärtushinnanguid ja teadmisi, et neist kasvaksid head ja korralikud inimesed. Sõnnist isa jaoks on pereväärtused ja suguvõsa väga olulised ning seepärast panustab ta oma laste heaolusse suurima heameelega. Kohati võib ta lapsi lausa liigselt hellitada, kuid samas, ta pühendab neile lisaks asjadele alati ka oma aega ja tähelepanu, et kõik oleks ikka tasakaalus.

Loe lisaks:

Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega

Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Astroloogia ja seks | Milline on parim sodiaagimärk, kellega sängi jagada?

Veregrupp ja seks: vaata järgi, kuidas sa oma partneriga kokku sobid!

Astroloogia ja armastus | Kuidas käituvad erinevate sodiaagimärkide esindajad siis, kui nad on armunud?

Seotud