Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks toob oktoober kaasa keerulise aja

Sügis on aeg, kus meis on kõrvuti palju erinevaid emotsioone. Ühelt poolt rõõm kirevavärvilise looduse üle, teisalt aga melanhoolia, mida toob kaasa aina pimenev aeg ning külm ja vihmane periood. Millised saavad olema sinu oktoobrikuu tunded ja mõtted? Vaata järgi, kas oled üks neist, kelle jaoks oktoober toob kaasa aja, kus tuleks end eriti hoida, et mitte liigselt masendusse langeda.

Need on kolm sodiaagimärki, kes peavad ennast oktoobris eriliselt hoidma, et mitte liigselt masendusse sattuda ega eluraskuste all jõuetuna tunda.

Jäär

Sinu jaoks on viimasel ajal tugevalt esiplaanil teemad, mis on seotud suhete ja armueluga. Oled tegelenud sellega, et sind mõistetaks paremini ning et võiksid olla oma soovides aus ja otsekohene. Sama ootad sa ka teistelt. Kahjuks ei ole asjad alati nii nagu sina soovid ja tundub et praegu võib sinu armuelu pakkuda sulle mõningast peavalu. Kõik ei ole kohe kindlasti halvasti, see kuu toob sulle ka väga häid hetki, mis tõstavad sind lausa taevasse, kuid kahjuks on selle kõrval ka hetki, mis rikuvad tuju ja panevad meeleolu langema.

Lõvi

Sinu elus on nüüd äkitselt väga palju toimumas. Seda nii igapäevases mõttes kui ka emotsionaalsel pinnal. Sul on palju kohustusi ja nüüd tunned, kuidas vajad tõesti puhkepausi. Võid tunda mõne asja vastu, mida pead tegema, lausa suurt vastumeelsust. Kui vähegi võimalik, siis luba endale puhkust ja vaikusehetki. Kui sul on jõudu, et millegagi tegeleda, siis kasuta seda oma peresuhete parandamisele. Suhted oma kõige lähedasematega on kõige tähtsamad, seega hoia neid. Vastasel juhul oled sa oktoobrikuu lõpuks omadega üsna läbi nii füüsilises kui vaimses plaanis.

Kaljukits

Sa oled teinud tööd ja näinud vaeva, nagu sul ikka kombeks on ning ootad nüüd selle eest tasu. See tuleb, kuid mitte päris siis, kui sa loodad ja mitte ka päris sel moel, kui sa ootad. See võib sinu tuju langetada ja tuua alateadvusest välja kõik need teemad, mis on seotud ebakindlusega. Võid tunda, et sinu poolt tehtav ei ole piisavalt hea. Sa kipud tihti oma negatiivseid tundeid alla suruma selleks, et olla tubli ja eeskujulik. Kui nüüd tunnedki, et sa pole piisav, siis lase sel tundel päevavalgele tulla ja püüa jälile jõuda, kust see emotsioon pärineb. Kasuta oma raskeid hetki ära selleks, et neist õppida. See võimaldab sul olla tulevikus tugevam ja endast teadlikum.

Loe lisaks: 22 viisi, kuidas tõsta oma teadvus kõrgemale tasemele

Tasakaalusta tšakrate tööd taimede abil ja vii keha taas harmooniasse

Mida sümboliseerivad erinevad värvid?

Kuidas näha ja lugeda aurasid? Mida aura värvid inimese kohta näitavad?

Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?

Maagiline randmepael: punane lõng pakub kaitset ja toob tervist

Seotud