Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab juuli olema eriliselt õnnelik kuu

Uskumatu, et aasta on juba poole peal! Suvi ja puhkuste aeg toob kõigile rõõmu, enesekindlust ja küllaga energiat, kuid on kolm sodiaagimärki, kes saavad alanud juulikuud eriliselt nautida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

On aeg järgida oma südamesoove! Kui päike liigub 22. juulil sinu viiendasse loomingulise väljenduse majja, saavad sinu projektid, millesse suhtud kire ja naudinguga eriliselt hea hoo sisse. Nüüd võid oodata rohkelt tähelepanu ja tunnustust, mis tõstab sind ego paitavasse rambivalgusse. Kuna sa oled üsna isepäine ja tead, mida tahad, siis ei karda sa oma südame juhatust kuulata ning jõuad nii vaimses kui materiaalses plaanis oma ettevõtmistega väga edukalt sihile.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sel kuul särad nagu tõeline täht! Kui päike, sinu märgi valitseja, nihkub 22. juulil sinu esimesse majja, tunned energia, enesekindluse ja eneseteadvuse tõusu. Sa tunned, mida oled väärt ja tead, et sul on õigus saada seda, mis sind õnnelikuks teeb. Julged seada iseennast prioriteediks ja järgida oma südame kutset. Sa ei karda teiste arvamust, vaid liigud julgelt selle suunas, mis sinu jaoks oluline on.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Sinu prioriteediks on silmaringi laiendamine! Kui päike liigub 22. juulil sinu 9. tarkuse, teadmiste ja reisimise majja, siis tõstab sinus pead soov avardada oma teadlikkust. Seiklushimulise sodiaagimärgina tahad sa uurida elu erinevaid vaatenurki ja tahke, muutes selle suve enda jaoks vabanemise ja põnevuse ajaks. Kõigesse, mis sind köidab, suhtud sa suure kirega. Praegu on hea aeg alustada uute seiklustega.

Seotud