Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks on aprill eriti õnnelik ja edukas kuu

Aprill toob meieni kevadised tuuled, uue hingamise ja värsked mõtted. Me kõik hakkame endalt vaikselt talvist hingust maha raputama ning oleme ootusärevad ning valmis soojemale ja valgemale ajale vastu minema. Mõned sodiaagimärkide esindajad saavad aga aprilli eriliselt nautida, sest tähed kindlustavad nende jaoks sujuva edasiliikumise ja õnneliku aja. Vaata, kas sinu sodiaagimärk on samuti sel kuul eriliselt õnnelik!

Aprill toob kaasa muutuste tuuled ja värsked emotsioonid. Kolme sodiaagimärgi esindaja jaoks saab aga aprill olema eriliselt särav kuu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Kätte on jõudnud sinu aeg! Sa tunned, kuidas energia tulvab sinusse ja paneb sind toimetama ja tegutsema. Naudid kevadet ja ammutad igast päikesekiirest enda jaoks jõudu, inspiratsiooni ja teotahet. Sa suudad ka end ümbritsevaid inimesi motiveerida ja panna tulevikule optimistlikult vaatama. Sind saadab edu ennekõike isiklikku elu, armastust ja suhteid puudutavates valdkondades. Seega tasub nüüd keskenduda suhete loomisele ja parandamisele, samuti südameasjadele, romantikale ja kirele. 15. -18. aprillini tunned, kuidas sinu loominguline pool saab lisatõuke ja see paneb sind otsima väljundit, kuidas saaksid teha midagi ise ja oma kätega või hoopis soovid laula, tantsida, kirjutada või muul viisil oma mängulist ja vallatut külge vabaks lasta.

Tähed soosivad sind sel kuul igas mõttes. Sa oled edukas, suudad end suurepäraselt väljenda ja igat laadi koostöö, nii ametialane kui ka eraeluline, laabub suurepäraselt. Kui vaadata isiklikke ja romantilisi suhteid, siis oled ligitõmbav, särav ja kütkestav. Oskad oma tugevaid külgi hästi välja tuua ning kui oled vallaline ja ootad oma ellu armastust, siis tasub praegu aktiivselt suhelda ja külastada seltskondlike üritusi, sest sinu sarmile on raske vastu panna. Ka sisemise arengu ja kasvamise seisukohalt on praegune aeg sinu jaoks suurepärane. Leiad enda jaoks võimalusi, kuidas tegeleda oma meele ja vaimuga ning leiad ka mõttekaaslasi, kellega koos saad põnevalt aega veeta.

Sinu tugevuseks on praegu suhtlemine. Inimesed on lummatud sinu kõneosavusest ja vabast ning sundimatust olekust. Sa oled paljude jaoks kütkestav ja ligitõmbav nii huvitava vestluskaaslase, inspireeriva mentorina kui ka romantiliste tunnete sihtmärgina. Sinu enesekindlus on haripunktis ja just praegu laabuvad kõik esinemised, koosolekud ja sõnavõtmised eriti hästi. Sinu jutt jookseb ning kuulajaid jätkub. Isiklike suhete osas saad nautida eelkõige sujuvaid suhteid pere ja lähedastega. Uusi suhteid võid küll luua, kuid kuna oled praegu äärmiselt ligitõmbav paljude jaoks, siis tasub sul teha hoolikas valik ja liikuda edasi pigem tasa ja targu. See kergendab lihtsalt mõistmist, kes on sinust tõeliselt huvitatud ja kes on lihtsalt hetkelise lummuse küüsis.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Astroloogia ja emotsioonid: vaata, mis ärritab erinevate sodiaagimärkide esindajaid kõige rohkem!

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.