Need on kaks sodiaagimärki, kellega sul on kõige tugevam ja erilisem suhe

Meie kõigi elus on inimesi, kellega meil on tõeliselt eriline suhe. Sageli avastame, et need inimesed kuuluvad mõne kindla sodiaagimärgi esindajate hulka. Kas sina oled tähele pannud, et mõne kindla sodiaagimärgi omadustega inimesed köidavad sind rohkem kui teised?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Vähk ja Veevalaja

Kuna Kaljukits armastab ja hindab traditsioone, siis Vähi nostalgiline loomus paneb teda tundma end koduselt ja turvaliselt.

Veevalaja ja Kaljukits on küll üsna erinevad, kuid ometi tunneb Kaljukits tugevat tõmmet, sest teda hämmastab Veevalaja omapärane stiil, kuidas elada ja olla.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Kaksikud ja Lõvi

Nii Veevalaja kui Kaksikud soovivad olla vabad ning see paneb neid üksteise soove lennult mõistma. Nad lasevad üksteisel end väljendada ja tunnevad end teises ära.

Veevalajate ja Lõvide vahel on maagiline tõmme. Lõvide enesekindlus ja jõulisus on see, mis ei jäta Veevalajat sugugi külmaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts): Veevalaja ja Skorpion

Kalad tunnevad, et Veevalaja justkui hoiab ja kaitseb neid ning pakub elutarkust ja lahendusi.

Kalad ja Skorpion on mõlemad intuitiivsed veemärgid ning nad mõistavad tihtipeale üksteist lausa ilma sõnadeta. Nende vahel on tihti hingeline seos ja karmaga seotud ülesanded.

Jäär (21. märts – 20. aprill): Ambur ja Kaalud

Jäära köidab Amburi vaba ja muretu olemus. Kuna mõlemad on tulemärgid, siis nad mõistavad üksteise käitumise ja väljaütlemiste tagamaid hästi.

Jäär ja Kaalud köidavad üksteist põhimõttel – vastandid tõmbuvad. Nende suhe võib olla küll plahvatusohtlik, kuid ometi kestab see tavaliselt kaua ja on püsiv.

Sõnn (21. aprill – 21. mai): Vähk ja Neitsi

Sõnni ühendab Vähiga see, et mõlemad armastavad stabiilsust, naudinguid, mugavusi ja mõlema jaoks on väga tähtis, et kaaslane oleks neile lojaalne. Seda see suhe aga pakubki.

Neitsidele meeldivad sissetöötatud harjumused ja sellest tulenev kindlustunne. Sõnnid armastavad väga stabiilsust ja loogilisi käike. Sellest tuleneb ka nende üksteise hindamine.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni): Jäär ja Kaalud

Kaksikutele meeldib Jäära energilisus, särtsakus ja seiklushimu. Jäär oskab pakkuda põnevat vaheldust ja kaasata ka Kaksikuid oma huvitavatesse ettevõtmistesse.

Kaalud on tõelised diplomaadid ja osavad sõnasepad. Kuna kaksikud on suurepärased suhtlejad, siis naudivad nad Kaalude oskuslikku inimeste käsitlemise kunsti.

Vähk (22. juuni – 23. juuli): Kaksikud ja Skorpion

Vähid naudivad seda, kuidas Kaksikud oskavad panna neid avanema ja endast rääkima. Kaksikud suudavad Vähi muretsevat loomust rahustada ja tasakaalustada ning panna end tundma emotsionaalselt hoituna.

Vähid tunnevad Skorpionitega hingelist ühendust, mis on tingitud sellest, et mõlemad on tundlikud veemärgid. Vähk hindab ka seda, et Skorpion on lojaalne ja mõistab tema emotsioone.

Lõvi (24. juuli – 23. august): Kaalud ja Kaljukits

Lõvisid ja Kaalusid ühendab armastus. Kaalud armastavad armastust ja Lõvid on armunud armumisse. Lõvisid köidab Kaalude ilumeel, naudinguiha, stiilitunnetus ja igatust harmoonia järele.

Lõvisid köidab Kaljukitse meeletult suur töövõime, pühendumus ja motivatsioon. Salaja vaatab lõvi Kaljkitse suunas alt üles ja ihaldab isegi olla nii sihikindel.

Neitsi (24. august – 23. september): Kaalud ja Kaljukits

Neitsi ja Kaalude ühendus on tähtede poolt määratud. Neitsi hindab täiuslikkust ja Kaalud armastavad harmooniat. Koos suudavad nad luua imelise partnerlussuhte.

Neitsit ühendab Kaljukitsega praktilisus ja kaine mõtlemine. Kaljukitsed armastavad üldisemat pilti, samal ajal kui Neitsi naudib detailidega tegemist. See teeb nad suurepärasteks koostööpartneriteks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober): Sõnn ja Ambur

Nii Kaalusid kui Sõnni juhib planeet Veenus, mis seostub armastuse, ilu ja harmooniaga. Kaalud hindavad Sõnni koduarmastust ja oskust oma ümbrus mugavaks ja kauniks muuta.

Amburi seiklushimu ja riskivalmidus on täpselt see, mida kaalud vajavad siis kui elu kipub liiga igavaks ja rutiinseks muutuma. Kaalusid köidab Amburi võime toota uusi ideid ja häid mõtteid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november): Jäär ja Kalad

Skorpion hindab Jäära tugevat iseloomu ja enesekindlust. Pole just palju sodiaagimärke, kelle vaimset jõudu Skorpion väärtustab. Jäär on suurepärane kandidaat Skorpionile pikaajaliseks ja ustavaks sõbraks.

Skorpionit ühendab Kaladega intuitiivne side, mis paneb nad mõistma teineteise tundeid ja mõtteid ka siis, kui seda sõnades välja ei öelda. Nad on mõlemad tundlikud ja oskavad anda üksteisele piisavalt privaatsust.

Ambur (23. november – 21.detsember): Lõvi ja Veevalaja

Ambur on avatud meelega ja teda köidab kõik, mis on eksootiline. Lõvi pakub oma tugeva loomu ja jõulise stiiliga Amburile piisavalt väljakutseid ja põnevust, mis hoiab nende suhte alati elusana.

Kuigi võib tunduda, et Ambur ja Veevalaja on väga erinevad, siis pealispinna all on siiski peidus neid ühendavad detailid. Amburit köidab Veevalaja kõrge ja omapärane mõttelend ja maailmavaade.

Loe lisaks: Arvuta välja: astroloogiline kuumärk paljastab sinu sisemaailma

Rahamaagia: iidne kalender edukateks rahaga seotud tehinguteks

Kalliskivide saladused: sinu lemmikkristall paljastab su iseloomu ja saatuse

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.