Need on head looduslikud alternatiivid valuvaigistitele

Ma ei ütle, et sa ei tohi kunagi ühtegi ravimit võtta, aga kui võtad regulaarselt mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid nagu aspiriini või ibuprofeeni pea- või seljavalu vastu, siis oleks parem püüda leida selle valu põhjus ning tegeleda sellega, mitte lihtsalt sümptomitega. Kui valu ründab, võid proovida ka mõnda looduslikku alternatiivi, et selle vastu võidelda, kirjutab Nigma Talibi oma raamatus „ Anti-Ageing. Pöördeline teekond särava ja noorusliku nahani.“

Proovi apteegiravimite asemel neid alternatiive:

Akupunktuur, mis võib aidata valuga seotud seisundite puhul, kaasa arvatud selja- ja peavalud. Ma olen aidanud paljusid patsiente akupunktuuriga ning nad on saanud hiljem hakkama ilma valuvaigistiteta.

Arnika, homöopaatiline ravim, mida võib kasutada tableti, kreemi, võide või tinktuuri kujul. Seda saadakse arnikataimest ja see on eriti hea, kui võitleme nikastuste, lihase- või liigesevaluga. Samuti aitab see siniste plekkide korral.

Viirukipuu, looduslik põletikuvastane ravim, mida valmistatakse puukoorest. Aitab vähendada ka artriidivalu.

Kuradiküüs, taimeravim, mis leevendab valu ja on saadaval looduspoodides. Põletikuvastane. Tarvita vastavalt pakendi juhisele.

Tiigripalsam või mentoolil põhinevad valu vaigistavad pulgad ja geelid. Nahale määrides tekitavad need kuumatunde, mis segab keha valusignaale. Toimivad eriti hästi peavalu korral. Määri kuklale või laubale.

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim ilmunud Nigma Talibi raamatust „ Anti-Ageing. Pöördeline teekond särava ja noorusliku nahani.“

Seotud