Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!

Armastus ei käi küll mööda sodiaagimärke, vaid ikka mööda inimesi, kuid ometi on olemas sellised astroloogilised tähemärgid, kes panevad südame kiiremini põksuma ja mõjuvad justkui magnetina. Vaata järgi, kas sina ja su kallim olete üks neist eriti harmoonilistest sodiaagimärgipaaridest, kes tunnevad üksteise suunas tugevaid tundeid, kirge või lausa hingesugulust.

Kui tutvud uue inimesega, kelle vastu tunned romantilist huvi, siis ilmselt vaatad ikka järgi, mis sodiaagimärgis ta sündinud on. Enamasti on inimestel välja kujunenud omad märgid, kelle vastu on kuidagi loomulikult suurem sümpaatia ja sellised, kes kuidagi ei kipu sobima. Siin on nimekiri neist paaridest, kes taevaste märkide alusel peaksid imehästi kokku klappima.

Vaata järgi, kas sinu ja su kallima liit on astroloogiliste näitejate järgi eriliselt hästi toimiv!

1. Jäär (21. märts – 20. aprill) ja Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nende kahe sodiaagimärgi esindajal ei peaks omavahel ette tulema ühtegi igavat momenti. Nad leiavad alati midagi põnevat, millest rääkida või mida ette võtta. Mõlemad on piisavalt seiklushimulised, et julgelt oma piire katsetada ja mugavustsoonist mürinal välja murda. Seda nii igapäevaelus kui ka voodielus. See paar klapib kokku superhästi ning igasugune koos tegemine ja toimetamine on nende jaoks parim ja toredaim. Jäär on ausate ja julgete väljaütlemistega, kuid ta ei taha kedagi kurvastada ega pea ka ise pikka viha. Seega võivad tülid olla temaga küll krõbedad, kuid siis saab ka asjad selgeks ja õhu klaariks. Veevalaja on hooliv ja suurepärase intuitsiooniga, kes usaldab oma kaaslast ja on ka ise truu, seega ei peaks selles suhtes ka armukadedusprobleeme ette tulema.

2. Sõnn (21. aprill – 21. mai) ja Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nende kahe sodiaagimärgi esindaja vahel on tõeliselt harmooniline füüsiline ja emotsionaalne side. Nad mõistavad peaaegu ilma sõnadeta üksteise tundeid ja mõtteid ning oskavad hinnata seda, et nende kõrval on arusaajast kaaslane. Kuna nad väärtustavad oma kallimat, siis näitavad nad seda ka välja, teevad komplimente ja hoiavad oma teist poolt. Nad mõlemad armastavad oma kodu ja hindavad seda, et neil on olemas kindel, rahulik ja stabiilne tagala, kuhu saab maailmakära eest varjuda ja üksteise seltsi nautida. Neid ühendab ka armastus huumori vastu ning omad väiksed saladused, mida teavad vaid nemad kaks.

3. Kaksikud (22. mai – 21. juuni) ja Veevalaja (21. jaanuar – 19. veebruar)

Nende sodiaagimärkide esindajate vahel on müstiline vaimne ja emotsionaalne side. Juba kohtudes on neil tavaliselt tunne, justkui nad oleksid tundnud teineteist juba terve elu, isegi kui ollakse tuttavad vaid päevi või lausa tunde. Mõlema märgi esindajad on äärmiselt loomingulised ja tulevad tihti välja pööraste ideedega, mida koos kogeda. Kuigi nad naudivad tõesti koos olemist ja üksteise seltsi, on need mõlemad märgid piisavalt iseseisvad ja tunnevad ära, millal on vaja ka pisut “oma aega”. Kui ollakse aga koos, siis nauditakse intellektuaalseid vestlusi kõige pöörasematel teemadel ja väga erinevatest valdkondadest. Neil kahel on alati, millest rääkida ja mida teha ja just seetõttu peab see suhe ka kaua vastu. Siin pole kohta igavusele, vaid koos avastatakse maailma ja üksteist.

4. Vähk (22. juuni – 23. juuli) ja Kalad (20. veebruar – 20. märts)

Need on kaks veemärki, kelle vahel valitseb lausa kosmiline ühendus. See liit toimib suurepäraselt just tänu sellele, et mõlemad mõistavad oma teist poolt ja teavad veemärkidele omase intuitsiooni abil, mis teisele meeldib ja mis mitte. Mõlemale märgile on omane ka see, et teatakse, mida oma oma kaaslaselt oodatakse. Kui sa tead, mida sa tahad, siis on ka lihtsam seda saada. Nii Vähk kui Kalad on mõlemad äärmiselt tundlikud ja nende emotsioonid võivad mõnele vähem arusaajale sodiaagimärgi esindajale jääda mõistmatuks või tunduda põhjendamatu draamana. Nemad aga mõistavad üksteist ja seda, kui oluline on just vaimne pool ja tundemaailm. Tänu selle peene kunsti mõistmisele püsib ka nende liit kaua ja õnnelik.

5. Lõvi (24. juuli – 23. august) ja Ambur (23. november – 21. detsember)

Nende sodiaagimärkide esindajad armastavad elu, naudivad seksi ja on tugevate emotsioonidega. Nende mõlema jaoks on tähtis saavutada oma eesmärke ja leida endale kallim, kelle üle nad saavad tõeliselt uhkust tunda. Nad on nõus vajadusel oma kaaslase nimel ka pingutama ja vaeva nägema. Nad mõlemad armastavad särada ja tunda endal ümbritsevate imetlevaid pilke, seega on üsna tavapärane, et selle paari puhul on mõlemad partnerid võrdselt esiplaanil ja toetavad üksteist selles, et veelgi paremini välja paista. Lõvi armastab ilu ja komplimente ning pole kitsi neid ka ise tegema, kui selleks on põhjust. Ambur ei ole samuti kitsi kiidusõnadega, kui näeb midagi, mis talle meeldib. See paar naudib säramist kogu hingest.

6. Neitsi (24. august – 23. september) ja Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Need sodiaagimärgid kuuluvad mõlemad maamärkide alla, seega on nad äärmiselt praktilised ja ka nende suhe on rahulikus rütmis kulgev ja harmooniline. Nad mõlemad on tõeliselt siirad ja hindavad väga ausat ja otsekohest juttu. Just see teeb ka nende suhte ladusaks – mõlemad ütlevad välja selle, mida mõtlevad ja mida oma kaaslaselt ootavad. Nad on teineteisele ka väga pühendunud, sest oskavad hinnata neid väärtusi, mida nende kaaslane endas sisaldab. Nad mõlemad armastavad kaunist, puhast ja korras kodu ning tihti võib leida neid oma elamist putitamas või aias nokitsemas. Ühised väärtushinnangud ja eesmärgid hoiavad neid harmooniliselt koos.

7. Kaalud (24. september – 23. oktoober) ja Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Neid kahte sodiaagimärki ühendab omavahel eelkõige intellektuaalne side. Nii Kaalude kui ka Kaksikute jaoks on väga tähtis just vaimne kooskõla ja see, et nende partner oleks nendega samal tasemel. Nende jaoks on väga oluline mentaalne stimulatsioon ehk siis, mida säravam mõistus, seda seksikam partner. Muidugi hindavad nad mõlemad ka oma kaaslase puhul seda, et välimus oleks sisemusega tasakaalus, kuid sisemine ilu võiks ikkagi särada läbi välise kesta. Kuna nii Kaalude kui ka Kaksikute meel võib olla kohati üsna muutlik, siis oskavad need paarid sellega hästi toime tulla. Nad teavad, mis tähendab olla kõikuvate emotsioonide, kõhkluste ja kahtlustega. Igal juhul mõistavad nad teineteist suurepäraselt ja suudavad seetõttu ka hoida oma suhte harmoonilise ja toimivana.

8. Skorpion (24. oktoober – 22. november) ja Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Mitte alati ei tööta suhted siis, kui mõlemad on väga tugeva natuuriga, tundlikud ja intuitiivsed. Need veemärgid, Skorpion ja Vähk, aga sobivad omavahel suurepäraselt, kuna oskavad oma sügavaid tundeid kallimale arusaadavalt edasi anda. Nad pigem tasakaalustavad üksteist ja toidavad üksteise kirgi just sellel kõige õigemal viisil. Nende moraalsed väärtused ja veendumused on väga sarnased ning see laseb neil luua tugeva ja hästi toimiva suhte. Mõlema märgi esindajad on huvitatud inimese hinge saladustest, maagiast ning kõigest salapärasest ja müstilisest. See laseb neil luua väga erilise ja täielikult ainult neile kahele mõistetava liidu.

9. Ambur (23. november – 21. detsember) ja Jäär (21. märts – 20. aprill)

Need kaks tulemärki moodustavad kirgliku ja mängulise paari, kellel ei hakka kunagi koos igav. Nad mõlemad panustavad suhtesse energiat ja on nõus ka tööd tegema selle nimel, et luua tugev, toimiv ja eriline liit. Nad oskavad hinnata oma kaaslast ja ei väsi seda välja näitamast. Nende suhtesse rutiini või halli argipäeva saabumist kartma ei pea. Alati on midagi, mis kütab nende kirgi ja kutsub tegutsema. Neil on palju sarnaseid omadusi, mistõttu suudavad nad üksteist suurepäraselt mõista. Nende mõlema optimism, otsekohesus ja energia loovad kirgedest säriseva liidu.

10. Kaljukits (21. jaanuar – 19. veebruar) ja Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nende kahe sodiaagimärgi esindajad oskavad oma armastust hoida ja kaitsta. Paljude Kaljukitsede ja Sõnnide liidud kestavad surmani, sest neid ühendab igavene armastus. Nad on tõelised hingesugulased, kes oskavad hellalt hoida oma suhet ja austava siiralt oma partnerit. Sellist armastust nagu on nende vahel, kohtab elus harva. See on just see, millest on kirjutatud raamatuid ja vändatud filme. Nii Kaljukits kui Sõnn on sellised, et kui neile on midagi kallis ja püha, siis nad teevad kõik endast oleneva, et see jääks kestma ja õitsema. Just nii püsib ka nende suhe värske ja kaunina aastaid.

Loe lisaks: Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.