Need kolm kõnekat märki näitavad, et sinu suhe ei toimi!

Suhe ei ole alati lihtne, sest nõuab koostööd, arvestamist ja kohati ka järeleandmiste tegemist ja kompromissile minekut. Muidugi tuleb ka igas suhtes vahel ette madalseise, möödarääkimisi ja tülisid, kuid kui asjad rahunevad ja kõik saab omavahel selgeks räägitud, võib taas koos edasi minna. Siin on aga kolm tõsist märki, et teie suhtes ei ole kõik korras ja kui soovite midagi muuta ja koos edasi minna, siis peate üheskoos kõvasti pingutama.

Kõigis suhetes jõuab ükskord kätte argipäev, kus enam ei lendle liblikad kõhus ega paista iga päev päike. See ei tähenda aga automaatselt, et suhe enam ei toimi. Esimene eufooria ja armumine kestab enamasti vaid aasta, kuid ka sealt edasi on võimalik nautida rahuldustpakkuvat suhet. Peab vaid olema valmis kaaslasega arvestama, teda austama ja tahtma oma elu jagada. Kui aga sinu suhtes on esile kerkinud need märgid, siis pead küll korraks aja maha võtma, et vaadata, mis sinu ja su kallima hinges toimub.

Need on kolm märki, mis näitavad, et sinu suhe ei toimi enam:

1. Te ei seksi enam

Suhte alguses ei suudeta enamasti teineteisest käsi eemal hoida. Aja jooksul esimene suur tuhin ja kirg küll möödub, kuid endiselt säilib soov oma kallimaga armastust jagada. Kui te aga ei leia enam aega ega soovi üldse nautida teineteise lähedust ja intiimsust, siis on suhtes midagi tõsiselt korrast ära. Selline suhe, kus puudub igasugune soov jagada üksteisega hellust, armastust ja kirge ei kesta tavaliselt kaua.

2. Te ei räägi omavahel

Kui te lõpetate üksteisega oma mõtete jagamise ning kaotate huvi selle vastu, mida teie partner asjadest arvab, siis kasvate üha rohkem ja rohkem lahku ning jääte tegelikkuses üksteise jaoks päris võõraks. Kui leiate väljastpoolt suhet kellegi, kes teid mõistab ja kellega juttu jätkub pikemaks, siis pahatihti saab sealt alguse ka kõrvalsuhe.

3. Te olete ükskõiksed

See kui inimesed tülitsevad alatasa on väga halb, kuid see näitab, et teil on siiski säilinud emotsioonid oma kaaslase arvamuste, mõtete või käitumise osas. Kui olete aga jõudnud faasi, kus teil on juba täiesti ükskõik sellest, mida sinu partner teeb või tegematta jätab, siis on asjalood juba päris halvad. Siit edasi ei ole teie jaoks varsti enam tähtis ka see, kas partner on teie kõrval või mitte…

Loe lisaks:

8 suurepärast põhjust, miks on hea olla vaba ja vallaline

7 lihtsat tunnust, mis näitavad, kas sinu kallim on härra Õige

8 põhjust, miks on head meest nii raske leida

Võimas ja südantliigutav ülestunnistus: 20 parimat nõuannet toimivaks abieluks lahutatud mehelt

Viisid, kuidas sa enda teadmata blokeerid armastust oma elus

Seotud