Näomassaaž: ühe minuti iluvõimendus

Kui soovid odavat, superlihtsat ja väga kiiret viisi, kuidas anda oma nahale võimendust, siis võta oma päevarutiini näomassaaž. Sa võid teha seda siis, kui paned hommikul ja õhtul näole kreemi, et aidata parandada näo vereringet ja tugevdada näolihaseid. Lisaboonusena aitab see toodetel ka tõhusalt imenduda.

Tee nii:

1) Levita niisutajat näole nagu ikka ja kreemita kindlasti ka kaela (mind hämmastab alati, kui paljud patsiendid lõpetavad näohoolduse lõua juures).

2) Hõõru kreemi parema peopesaga vasakule poole kaelale, liikudes väikeste ringikestega ülespoole. Korda teisele poole teise käega, seejärel silita kaela keskosa ülespoole mõlema käega.

3) Liigu lõua juurde ja hoia käsi selle all, nagu palvetaksid. Kasuta sõrmeotsi ja silita nendega nahka mööda põseluud ja kõrvu ülespoole. Võta sõrmed nahalt ja korda. Tee seda 3–4 korda. Sa tunned kohe, kuidas pinge su lõuas hakkab vabanema.

4) Tee sedasama näo väliskülgedel, aga kasuta nüüd mõlema käe sõrmi, et silitada kõrvalestadest kuni juuksejuurteni.

5) Liigu näo keskossa. Kasuta kahe sõrme otsi, silita nendega ninast külgedele, põseluu alt juuksejuurteni. Nüüd kasuta neidsamu kahte sõrme ja vajuta õrnalt 5–6 korda mööda põseluu ülaserva, silmade alt, liikudes ninast külgede poole kuni juusteni.

6) Aseta kummagi käe kaks sõrme kulmude juurde umbes kulmude kõrgusele. Masseeri juuksejuurte suunas. Kui jõuad üles, siis tõsta sõrmed nahalt ja aseta need näo külgosast pisut kaugemale. Korda, kuni oled silitanud üle kogu otsaesise.

7) Lõpeta kiirete silitustega näo keskelt külgede poole, liikudes laubalt allapoole lõua suunas. Kogu su nägu peaks nüüd olema energilisem. Kui on alles veel niisutajat, mida sisse hõõruda, siis tee seda õrnade ülespidi suunduvate liigutustega.

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim ilmunud Nigma Talibi raamatust „ Anti-Ageing. Pöördeline teekond särava ja noorusliku nahani.“

Seotud