Naiselt naistele | Kaunite rindade saladus

Südamepiirkond ja rinnad on üks naise väekohti. Soe piirkond, mis on loodud andma ja jagama, ta kohe tahab ja peab seda tegema. Läbi südame ja rindade saame olla kontaktis oma tunnetega, jagada armastust, tervendada ja hoolida. Võime võtta kõiki ja kõike oma rinnale, täielikult, tingimusteta. Tingimusteta emaarmastust, mis ei pea kõike heaks kiitma, aga mis alati mõistab, oleme naistena kõik võimelised tundma, olenemata sellest, kas oleme sünnitanud naised või mitte.

Kutsu oma rinnad kohtingule

Naiseks olemine on au ja privileeg ja naistena peame enda eest hästi hoolitsema. Üks võimalus selleks on igapäevane rinnamassaaž. Rinnamassaaž on naise tervise seisukohast väga oluline, see aktiveerib kogu endokriinse süsteemi, tasakaalustab menstruatsioonitsüklit ja hormoone, on väga tõhus tundetuse, frigiidsuse ja madala libiido puhul ning heaks profülaktikaks igasuguste naistehaiguste vastu.

Rinnamassaaž hoiab rinnad kaunid, terved ja tundlikud, südame avatud ja naise oma tunnetega kontaktis. See sobib igas vanuses naistele. Seda on hea teha koos munasarjamassaažiga, mis samuti tasakaalustab menstruaaltsüklit ja hormoone, vähendab veritsuse aega ja aitab menstruatsiooni ajal kaduvat energiat kehas hoida. Julgustan naisi iga päev kutsuma iseennast, aga miks mitte ka koos sõbranna või kallimaga rinnakohtingule.

Mida see tähendab? See tähendab iga päev vähemalt viit minutit keskendumist rinnamassaažile, aeg-ajalt ka pikemalt. Sel ajal on fookus ainult rinnamassaažil ja juhul kui seda teeb sulle su partner, siis on kokku lepitud, et seksi sel ajal ei ole. Niimoodi saab naine keskenduda täielikult vastuvõtmisele, lõdvestuda ja nautida.

Kuna naine on oma elus südamest andja, jagaja nii lastele, mehele kui kodule, siis on väga oluline mõista, et paarisuhtes on mees naisele andja ja naine vastuvõtja ehk saaja, sest muidu annab naine ennast tühjaks. Kui mees annab, siis naine saab läbi vastuvõtmise veel rohkem ja veel laetumalt vastu anda. See on andmise ja saamise tasakaal. Soovitan igapäevase rinnamassaaži siduda mõne juba rutiinse tegevusega, nii ei unune see ära ja selleks ei pea eraldi aega võtma.

Rinnamassaaži võib teha näiteks voodis ärgates, hommikul duši all või õhtul voodis enne uinumist. Viis minutit rinnamassaaži päevas hoiab naise nii vaimselt kui füüsiliselt terve ja kaunina. Ka peale rinnahoidja eemaldamist peaks rindu alati natuke elavdama, üldse oleks hea võimalikult palju ilma rinnahoidjata olla. Võib kasutada õli, aga võib teha ka ilma õlita, võib teha paljalt, aga ka läbi riiete, ent kindlasti ilma rinnahoidjata.

Õlidest võib kasutada erinevaid mahedaid külmpressõlisid. Näiteks soojendatud seesamiõli paitab nii ihu kui hinge, rahustab närvisüsteemi ja avab südame, soodustab head und ja jätab naha siidiselt pehmeks.

Päevas viis minutit lihtsat rinnamassaaži ilma spetsiaalsete massaaživõtete, hingamisharjutuste ja munasarjamassaažita on hea ning vajalik kingitus iseendale. Tee seda oma tunde järgi, su rinnad juhivad ja käed tunnevad. Head praktiseerimist!

Rinnamassaaž koos munasarjamassaažiga

Alustame munasarjadest. Kuidas leida oma munasarjade asukoht kõhul? Pane pöidlaotsad omavahel kokku ja siis nimetissõrmed, nüüd tekib kolmnurk. Aseta käed kõhule nii, et kokkupandud pöidlad on nabaaugus, nüüd osutavad alakõhul kokku puutuvad nimetissõrmed emakale ja kolmnurgast eemaldunud väikeste sõrmede otsad näitavadki munasarjadele.

Munasarjamassaaži tehakse õrnalt alakõhule naha peal, käsi ei ole vaja sügavale vajutada. Võid teha seda harjutustekompleksi nii lamades kui istudes, nii riietega kui ilma. Mugavam on lamades ja riiete osas otsusta vastavalt olukorrale, kas ruum on soe või jahe, kas ümbruses on teisi inimesi või oled privaatselt.

Hõõru oma peopesad soojaks. Munasarjade asukoha leidnud, aseta soojad peopesad oma munasarjadele. Hinga mõned korrad pehmelt, aga sügavalt oma munasarjadesse, läbi nina sisse ja läbi lahtise suu välja. Nüüd tee sõrmeotstega mõlema munasarja peal vastupäeva ringe 36 korda ja seejärel päripäeva 36 korda ning jäta soojad peopesad natukeseks munasarjadele puhkama. Tee kolm emakahingamist südamesse: sisse hingates hinga sügavale alla oma emakasse ja välja hingates vii tähelepanu koos vaagnapõhjalihaste kokkutõmmetega emakast südamesse, tee seda kuni kolm korda. Sisse hinga jälle läbi nina ja välja läbi suu. Nüüd on munasarjad, emakas ja süda ühendatud ning naine valmis rinnamassaažiks.

Rinnamassaaži ajal hoia oma tähelepanu südame piirkonnas. Pane oma soojad peopesad rinnanibudele ning hinga rinnanibudest sisse, välja hingates vii tähelepanu rindadesse laiali, nii täidad kogu oma rinnaku mõnusalt soojuse, tähelepanu ja energiaga.

Rinnamassaaži tugevus sõltub naise tundlikkusest, ühele meeldib silitamine, teisele põhjalikum ja sügavam mudimine. Ole palun enda vastu aus, kuulata ja väljenda alati oma soove ja tundeid.

Masseeri rindu nii koos kui eraldi, tee kaheksaid ümber rindade, värista, hoia, lükka, lõpeta rinnamassaaž nibude juures. Tee kolme keskmise sõrmega ringe nibude ümber oleval pruunil alal, algul 36 korda vastupäeva ja siis sama palju päripäeva. Harjutuse ajal hinga läbi nibude sisse ja välja hingates vii energia rindadesse laiali. Lõpetuseks aseta käed südamele, tee paar lõdvestavat hingamist ning naudi oma südamesoojust.

Kui su rinnad on tundetud või valusad või sa ei kannata üldse rinnamassaaži, siis alusta väga rahulikult. Lihtsalt hoia käsi südamel või rindadel, hinga südamesse, ütle oma rindadele tere, kuulata, mida nad sulle räägivad, mida igatsevad ja vajavad. Luba neil vaikselt üles sulada, harjuda sellega, et neid on märgatud ja kuulda võetud.

Rinnamassaaž võib olla lõdvestav, erutav, tervendav, profülaktiline ja maagiline, seda kõike koos ja eraldi. Kuna rinnamassaaž aktiveerib ajus samu keskusi, mis vastutavad meie naudingute ja orgasmide eest, siis võib see olla võti, mis taastab või avab naisele naudingute ja orgasmide saamise võime, kui sellega peaks olema probleeme.

Autor: Kristina Paškevicius, ruumihoidja, tantsurännakute, väeringide ja retriitide korraldaja ja juhendaja

Holistiline terapeut annab nõu: 10 tarkusetera naise tervise hoidmiseks

Tervendavad ja kaitsvad kristallid naistele

Need on raamatud, mida võiks lugeda iga naine!

12 asja, mida naised meestelt ilma küsimata ootavad

Nende sodiaagimärkide all sündinud naised ei jäta külmaks ühtegi meest!

Seotud