Naised, tulge kuulama, mis meeste hinges toimub!

Telliskivi loomelinnaku Vaba Lava ootab 6. mail naisi suurseminarile “Mehe sügavam tõde”, kus mehed räägivad naistest ja endast, julgedes võtta vastutust ja olla ise. Südamest ja ausalt avavad nad sadade naiste ees oma rolle abikaasade, isade ja poegadena.

“Mind iseloomustab see, et ma päriselt ka tahan olla parem mees. Minus on nii palju võltsi, mida ma ise veel ei teagi,” räägib Alar Ojastu enesesse kaevumisest. “Minus on terve hulk kadedust, minus on terve hulk julmust, minus on terve hulk ahnust, minus on terve hulk sarkasmi, minus on terve hulk irooniat – negatiivset mõtlemist enda ja teiste osas.”

“Aga see ei ole kõik, sest ma tean, et minus on ka ülihea, soe, armastav, rahulik, selge, kaastundlik, hea-hea pool olemas,” kaardistab Ojastu enda säravamat külge. “Mind iseloomustab lakkamatu töö selles osas, et kiht kihi haaval jõuda sellele tõelisele, ehedale Alarile lähemale.”

See kõik tähendab enda miinuste ja nõrkuste tunnistamist ning ebamugavustulvas vastuvoolu minekut. See tähendab nonstop-tööd enda valede ja maskide mahakiskumisel.

VAATA VIDEOT: Teadvelolekuguru Alar Ojastu vabaneb iga päev võltsidest maskidest

“Mehe sügavam tõde” on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule “Vaba mehe tee”. Kuna naiste huvi seminari vastu oli juba siis väga suur, otsustati korraldada suurseminar meestelt naistele. Esinema on kutsutud vaid need mehed, kes julgevad olla avatud ja ausad iseenda tõdedega, mis on saavutatud isiklikult kogetud rõõmude ja valude kaudu.

Meeste sügavamat tõde aitavad nähtavale tuua:

Dave Benton – 2001. aasta eurolaulu võitja ja reikimeister.

Alar Ojastu – koolitaja, kelle peamine fookus on inimese arengul organisatsioonis. Ta on litsentseeritud teadvelolekuõpetaja ning käsitleb sügavuti stressi-, tööõnne- ja meeskonnateemasid.

Kaido Pajumaa – Motivaatori juhtide ja meeskondade koolitaja, meditatsioonide ja jooga praktiseerija.

Rain Tunger – mitmete restoranide osanik, Raadio 2 saatejuht, šamaanipraktikate austaja ja mediteerija.

Ville Jehe – üks Delfi asutajatest ja loomemajanduse arendaja, Eesti Arengufondi nõukogu esimees, ettevõtja, koolitaja ja vägagi tasakaalus mees.

Raivo Juhanson – ettevõtja, jooga- ja meditatsiooniõpetaja ning enesearengunõustaja.

Tiit Trofimov – sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoemassaaži terapeut.

Piletid on müügil Piletilevis

Vaata lisainfot Facebookist

Loe lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud raamatuid Robert Augustus Masters “Mina olen mees”, Jesper Parve “Mees. Otse ja ausalt” ja David Deida “Tõelise mehe tee”.

Seotud