NÄDALA TAROSKOOP | Võta aega iseendale, et leida rahu ja vaikus

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 26.3.2018 – 1.4.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kuninganna ja mõõkade rüütel. Nüüd on aeg, et heita pilk endasse. Sa kipud olema pigem praktiline ning tahad käituda mõistlikult ja turvaliselt. Sinu eesmärgiks on luua enda ja end ümbritsevate inimeste jaoks kindlustunnet. Oled olnud juba pikemat aega kantud ideedest ja tunnetest, mis sunnivad sind liikuma aina edasi, et oma eesmärke saavutada. Ka praegu tahaksid sa kiirustada, et igale poole jõuda. Aga tegelikult peaksid sa hoopis mõtlema, kas sa peadki kõikjal olema, kas sinu panus on tõesti vajalik. Võibolla oleks aeg rohkem iseenda peale mõelda ning kuulata, mida sinu süda soovib. Kõige tähtsam on olla rahus ja teadlikkuses. Kiirustades ja vaid maiste teemadega tegeledes kipub see vahel ununema. Võta sel nädalal endale aega, et leida selles kiirustamises ja sagimises iseennast ja oma rahu. Võta endale aega, et minna loodusesse, et olla oma pere ja lähedastega, et lugeda raamatuid või lihtsalt nautida vaikust.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kümme. See nädal toob sinu jaoks rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära liiga karmiks mine ja katsu säilitada siiski heatahtlikkus. Väikesed oskuslikud mängud ei tee paha, kuid kui lähed oma soovide saavutamiseks üle “laipade”, ei tee see küll kedagi õnnelikuks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Oled suuremeelne ja abivalmis ning ei kõhkle, kui on vaja mõnd abivajajat aidata. Kuna sinu panustamine tuleneb heast südamest, mitte ajendatuna omakasust, siis on sul tänu sellele loota tulevikus head kohtlemist ning samasugust käitumist ka teiste poolt. Praegu on hea aeg ka töö osas – ette võetud projektid toovad korralikku tulu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued uksed. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks oma tõelisi tundeid ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kümme. See tõotab rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: On aeg murda vanad mustrid ja olla iseenda elu looja

Kristallid aitavad luua koju head energiat ja harmoonilist aurat

11 viisi, kuidas vaimselt tundlikud inimesed elavad pisut omamoodi

Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Seotud