NÄDALA TAROSKOOP | Võta aeg maha ja alusta puhtalt lehelt

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 20. – 26. aprill

Nädalat iseloomustavad mõõkade neli ja mõõkade äss. Tunned, et vajad pausi sellest, mis sinu elus hetkel toimub. Soovid võtta aja maha ja alustada puhtalt lehelt. See ei pruugi olla lihtne, sest kõik ümbritsev ei kao niisama su elust, vaid nõuab tähelepanu ja tegelemist. Kui soovid muutusi, siis pead olema valmis selleks, et alguses tuleb vaeva näha, olla kindlameelne ja ka valmis kokku puutuma ebamugavustega. Kui sind kannustab aga hea idee, mis annab motivatsiooni, siis suudad ka kõige keerukamate teemadega toime tulla. Kui hoiad oma mõtted positiivsed ja tead, mis on sinu eesmärk, siis suudad seda ka saavutada. Hetkel ongi sinu jaoks kõige olulisem see, et sul oleks midagi, mille suunas liigud. Hoia teadlikult ja igapäevaselt tegutsedes endast eemale negatiivsed mõtted ja muretsemine ning leia endale neid tegevusi, mis tekitavad sinu rõõmu, tänulikkust ja armastuse tunnet.

Selleks, et suhted toimiksid, pead julgema oma emotsioonidest rääkida. Kui tunned hirmu, armukadedust, üksindustunnet või vastupidi, liigset survet ja ahistustunnet, siis leia õiged sõnad ja ütle see välja. Kui räägid oma vajadustest ja soovidest, siis on sinu lähedastel sind lihtsam mõista. Pead mõistma, et olles aus ja avatud, suudad sa palju edukamalt ja paremini oma kõiki suhteid hallata, olgu need eraelulised või ka tööalased.

Tööasjade osas tasub hetkel teha plaane tulevikuks. Kuna paljud teemad on ootel ning paljude inimeste jaoks on hetkel töö ja rahaga seonduvad asjad väga keerulised, siis tuleks leida alternatiivseid võimalusi. Otsuseid vastu võttes tuleks lähtuda praktilisest meelest ning miks mitte konsulteerida ka mõne hea sõbra või spetsialistiga, kes oskaks nõu ja jõuga abistada.

Tervise osas tasub praegu keskenduda positiivsele mõtlemisele ning uute heade rutiinide sisseharjutamisele. On hea aeg suitsetamisest, ebatervislikust toidust või muudest halbadest harjumustest loobumiseks. Hoolitse enda eest õrnalt ja armastavalt, ära unusta oma meele rahustamisega tegeleda ning vii muutusi sisse samm sammult.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt.
Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sa suudad leida enda jaoks just selle, mis toob sinu hinge tasakaalu. Sinus on olemas vajalik optimism ja lootusrikkus, et nii enda kui oma lähedaste elu rõõmsamaks muuta. Keskendu neile teemadele, mis on sinu elus hästi ja ära lase ka neil, kellest hoolid, ärevusega kaasa minna.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Asjad ei laabu sinu elus hetkel just kõige lihtsamalt. Tunned, et oled mures ja ka nukrameelsus kimbutab. Ära lase negatiivsetel emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll ja vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Vajad nüüd oma aega ja ruumi, et mõelda järgi oma elu üle. Sind on liigutanud lähiminevikus nii mõnigi teema või inimene ja nüüd tunned, et vajad selle kõige läbitöötamiseks aega. Ära karda mõneks hetkest maailmakärast eemalduda, praegu on see sulle lausa hädavajalik, et oma tunnetes ja mõtetes selgust luua.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Sind ja sinu ettevõtmisi saadab edu. Kui oled oodanud häid uudiseid, siis nüüd need ka saabuvad. Tunned, et oled elu sõiduvees ja asjad laabuvad praegu hoopis sujuvamalt kui muidu. Tähelepanu tasub pöörata aga sellele, et sa jääksid ikka ja alati iseendaks. Isegi kui oled võidukas ja sinu ettevõtmised õnnestuvad suurepäraselt, ära võta kõike seda iseenesestmõistetavalt, vaid säilita tänulikkus ja sisemine rahu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Astroloog Katrin Haiba: mis toimub taevas ja maa peal? Astroloogiline rännak läbi 2020 murranguliste loomistsüklite

Igaühel on oma reaalsus: see, mis on Sinu sees, see on ka väljas, selline on Universumi seadus

Igor Mang: Tulemas on noorte aeg. Veevalaja ajastu lapsed on sündinud siia selleks, et see planeet päästa!

Seotud