NÄDALA TAROSKOOP | Vali hoolikalt keda või mida sa oma mõtetega toidad!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 04.2 -10.2

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate viis ja mõõkade paaž. Nüüd tasub sul endale meenutada, et sinu elu on just selline, kuhu sa oma fookuse sead ja millele sa otsustad keskenduda. Kui sinu tähelepanu on positiivsel, kui oled tänulik ja lootusrikas, siis näed ka enda ümber headust, põnevaid võimalusi ja lahendusi. Kui keskendud aga sellele, mida sul ei ole, siis lood oma mõtetega aina enam puudust juurde. Vali hoolikalt keda või mida sa oma mõtetega toidad. Ka oma tunnetega tasub praegu hoolikalt tegeleda. Kui oled vihane, siis leia viis, kuidas andestada ja negatiivsetest emotsioonidest vabaneda. Sa teed vaid iseendale halba oma vihast, kadedusest või pettumusest kantud mõtetega, samal ajal kui see inimene, kelle peale pahane oled, võib rõõmsalt ja muretult oma elu edasi elada. Ära tee iseendale halba! Sa väärid häirivatest emotsioonidest lahti laskmist ja positiivset meelt. Leia võimalusi, kuidas hinnata oma elus head ja katsu iga päevaga juurutada endas rohkem tänulikkust ja märkamist. Märka neid pisiasju, mida sa võtad nii iseenesestmõistetavalt, kuid mis on ometigi sinu elus tõeliseks õnnistuseks.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide viis. Tunned end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majanduliku või hingelise murega, kõige jaoks on olema lahendus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab sauade kuningas. Sa oled oma tegemiste ja toimetamistega õigel teel. Sinus on energiat, teotahet ja enesekindlust. Ainus asi, mida peaksid silmas pidama on see, et sa ei läheks liigselt hasarti ega kipuks asjade loomulikke arenguprotsesse liigselt tagant kiirustama. Õpi nautima ka teekonda, mitte ainult rühkima sihtkoha või eesmärgi poole.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. On aeg lubada oma ellu headus, armastus, andestamine ja kaastunne. Just nüüd puutud kokku situatsioonidega, kus sul tuleb otsuste ja valikute tegemisel lähtuda neist tunnetest. Ära mine kaasa negatiivsete emotsioonidega ega toida oma hirme. Alusta alati headusest, armastusest ja hoolimisest. Nii iseenda kui enda ümbitsevate suhtes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled oma mõtetega rohkem mineviku juures ja unistad vanadest headest aegadest. See kõik on tore, kuid ära lase end minevikust liigselt kaasa viia. Mõned asjad muutuvad ajas ning sul on õigem kohaneda ning mitte elada illusioonides. Hoia meeles kõike head, mis on olnud, kuid oma tänase päeva otsused tee siiski hetkesituatsiooni arvestades.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sind kimbutavad ärevus ja muremõtted. Vajad aega, et järele mõelda oma elu ja tegemiste üle. Kui jätkad orav-rattas eluga, siis kipuvad mured veelgi enam kuhjuma. Leia endale võimalusi, kuidas just oma meelt rahustada ja oma hingeline tasakaal tagasi saada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Nüüd on tähtis, et teeksid õiged valikud. Hetkel tundub, et proovid igal rindel olla täiuslik ja anda endast maksimumi, kuid sellisel tegutsemisel ei ole jätkusuutlikust. Pead valima välja selle, mida oma elus tõeliselt soovid ja keskenduma täielikult sellele. Tee oma otsused kiirustamata ja korralikult läbi mõeldes.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Eelkõige on sel nädalal esiplaanis suhete ja tööga seotud teemad. Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Hea aeg elu majandusliku poolega tegelemiseks. Suudad nüüd oma töö- ja rahaasju puudutavate teemadega suurepäraselt hakkama saada. On võimalik alustada mõne tulutoova ettevõtmisega või saad kusagilt suurema rahasumma, mida oled juba mõnda aega oodanud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Nüüd tegeled sellega, et keerukates oludes leida tasakaal ja kindel toetuspunkt. Sa oled paindlik ja mänguline ning suudad leida lahendusi ka raskeimatele probleemidele. Liigud osavalt eluvooluga kaasa ning targa tegutsemise abil suudad ka lainerarjale jõuda. Eriti hea aeg on töö- ja rahaasjades.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Loe lisaks: Aasta võimsaim noore Kuu loomine toob iga sodiaagimärgi jaoks päevakorda just selle küsimuse!

5. veebruaril algab Kollase Maa Sea aasta | Loomamärkide horoskoop

PLANEETIDE LIIKUMISED VEEBRUARIKUUS: mida toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

Seotud