NÄDALA TAROSKOOP | Vali alati armastus!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on armastajad ja karikate seitse. Praegu on jõuliselt ülevad suhete, tunnete ja armastusega seotud teemad. Võid tunda, et sinu ümber on palju virrvarri, mis tekitab segadust ning kohati ei suuda sa aru saada, millele peaksid keskenduma, mis oleks sinu jaoks parim valik ning mis nõuab sinu pühendumist ja tähelepanu. Praeguses olukorras on ainult üks nõuanne – lähtu alati südamest ja vali armastus.

Suhete osas on ees ootamas olulised sündmused ja otsused. Nüüd on aeg vaadata oma elus olevale armastuse tundele otsa. Sinu suhted ja läbisaamine kaaslastega saab olla täpselt nii hea ja hooliv nagu on sinu suhe iseendaga. Sa ei saa hoolitseda kellegi teise eest, kui sinu enda vajadused on katmata. Selleks aga, et saaksid oma armastuse anumad täis hoida, pead sa kõigepealt endale selgeks tegema, mis on see, mis sinu südant ja hinge tõeliselt rõõmustab. Alusta alati iseendast. Suhtu endasse hoolivuse, tänulikkuse ja armastusega. Siis hakkad märkama, et sinu suhted ja ka armuelu paranevad. See võib tuua kaasa suhte sügavamaks muutumise või hoopis selle, et suudad lõpuks lahti lahta neist olukordadest ja inimestest, kes sind pigem tagasi hoiavad, alla suruvad ja ei väärtusta piisavalt.

Elu majandusliku poole osas peaks olema tähelepanelik, sest kipud praegu pigem pea pilvedes ringi jalutama ja tahaksid keskenduda kõigele muule kui tööle. Väljaminekute osas peaksid nüüd endale selgeks tegema, mis on oluline ja mis võib oodata, sest kõigele, millele soovid kulutada, sul praegu lihtsalt raha ei jätku. Ära lase sellest meeleolul langeda, vaid ole tänulik nende asjade eest, mida sul on võimalik nautida või soetada. Tööalaselt peaksid nüüd hoolega oma tähelepanu koondama sellele, millega tegeled. Proovid praegu kõigega jooksvalt hakkama saada, kuid sellest võib lõpuks kujuneda lihtsalt üks tulekahjude kustutamine. Võta endale teadlikult aega, et olla kohal, millega iganes sa hetkel tegeled.

Tervist ja oma heaolu silmas pidades võiksid sel nädalal tegeleda võimlemise, värskes õhus liikumise ja spordiga. Samas seda kõike võiks teha pigem rahulikus tempos ja oma keha jälgides. Oluline osa enda eest hoolitsemisel peaks olema maandamisel. Käi looduses, ole nii palju kui võimalik paljajalu. Naudi kohalikke vilju ja marju. Puhka, ammuta endasse jõudu ja energiat loodusest ja suvest.

NÄDALA ÜLEVAADE 19. – 25.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis muutusteks, mis mõjutavad sinu vaateid, mõtteid või tundeid. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Seetõttu võid end tunda esialgu ebakindlalt. Võta endale aega, et kohaneda ja harjuda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Imelist nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.