NÄDALA TAROSKOOP | Vabane end piiravatest uskumustest

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädalat iseloomustavad saatan ja surm. Nüüd kerkivad üles need teemad, mille suhtes vajad uut lähenemist. Kui sinu elus on olnud mingid uskumused, tõekspidamised, kiusatused või valupunktid, millega sa oled juba ka varasemalt pidanud tegelema ja mis on sulle peavalu valmistanud, siis nüüd muutuvad need taas aktuaalseks. Sinu ülesandeks on tuua oma ellu uus vaatenurk, murda lahti piirangutest ja saada aimu, miks üks või teine teema tekitab sinus vastakaid tundeid.

Kui oled suhtes, siis võid avastada, et sinu südameasjade olukord ei rahulda sind. Kui tahad muutusi, siis on aeg ise midagi ette võtta. Ei maksa jääda ootama, et juhtub ime ja asjad hakkavad iseenesest liikuma oodatud suunas. Nüüd saadetakse sinu teele märke, olukordi ja inimesi, mis/kes tõstatavad just need samad küsimusi tekitavad teemad. Tähelepanu tasuks pöörata ka oma unenägudele, sest tihtipeale näitab alateadvus meile unes neid asju, mille oleme nö ära blokeerinud. Vallalised peaksid praegu hoiduma igasugusest ennatlikust ja meeleheitlikust käitumisest. Ehk on soov leida kallimat nii suur, et kaalutakse oma “lati madalale laskmist”, peaasi, et oleks keegi. Seda ei maksaks teha, sest pikemas plaanis tõuseb sellest südamevalu mõlemale poolele. On vaja varuda kannatust ja järgida oma südame juhatust. See, mis peab tulema, saabub varem või hiljem.

Töö- ja rahaasjades ei ole hetkel käimas just kõige lihtsam periood. Võid tunda motivatsioonipuudust või lihtsalt väsimust. Kohati võid tunda, et justkui tahaks teha midagi muud, kuid oled justkui lõksus, sest sa ei tea isegi täpselt, mis see peaks olema, mis rahuldaks sinu ambitsioonid, uudishimu ja ka finantsnõudmised. Praegu tasub ette võtta vaid selliseid muutusi, mis on korralikult ette planeeritud ja mille osas oled täiesti kindel. Kuna inimesed kipuvad käituma hetkel rohkem impulsside mõjul, siis võib tekkida ka soov lihtsalt nö ahelatest välja murda. See ei ole aga kuigi mõistlik lahendus, kui puudub edasine plaan. Raha kulutamise osas võiks olla pigem tagasihoidlik. Kuigi võid tunda suurt soovi end millegi ostmisega rõõmustada, siis mõtle enne raha välja andmist hoolikalt läbi, kas sul seda või teist asja tõesti tarvis läheb.

Tervise seisukohalt on väga oluline endale tunnistada, kui sind vaevab stress, kurvameelsus, ületöötamine või mõni vaikselt vinduv tervisehäda. Kui oma probleeme eitad või ignoreerid, siis need ei kao. Vastupidi, need süvenevad ja hakkavad sulle tulevikus peavalu tekitama. Ole enda vastu aus, tunnista endale ja vajadusel ka teistele, mis on need asjad, millest sa puudust tunned ja mida vajad, et tunda end hästi ja õnnelikuna. Oma hinge ja keha kuulamine on tervise ja harmoonia alus. Panusta enda heaolusse aega ja energiat, see toob sulle küllaga positiivset tagasi. Sinu heaolu on suuresti sinu enda kätes.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate rüütel. Sel nädala ootavad sind ees positiivsed uudised. Midagi, mille saabumist oled oodanud, jõuab kohale. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Nädala kaardiks on karikate neli. Võid tunda rahulolematust ja tüdimust. Sa ei tea, mida peaksid tegema, et taas rahul olla. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Pead nüüd elule hästi ratsionaalse pilguga vaatama ning mõistma, kas sa näed ka puude taga metsa või kipud keskenduma pisidetailidele, mis ei lase sul adekvaatselt mõista täielikku pilti. Vaata, kas sa oled ehk teiste või iseenda suhtes liiga karm või kriitiline? Või hoopis vastupidi, kipud ühtedele lubama kõike ja teistele mitte midagi. Tegeled eluliste õigluse teemadega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sinu elus liiguvad nüüd asjad rahulikus, stabiilses ja kindlas tempos paremuse poole. Eriti hästi läheb sul siis, kui tegeled materiaalsete väärtuste ja finantsilise kindlustatuse loomisega. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Nüüd tõusevad sinu elus üles teemad, kus oled kas ise andja või siis hoopis saaja. Peaksid mõtlema motiivide üle, mis paneb inimesi ennast muutma selleks, et midagi ära teenida, olgu selleks siis raha, kellegi armastus, austus või mõni muu hüve. Võid tunda ka, et oled ametialaselt end tagant sundinud tegema tööd, mis küll pakub sulle majanduslikku kindlustunnet, kuid mitte midagi hingele. Praegu on hea aeg mõelda, kas sooviksid teha oma elus muutusi, et jätkata rohkem südamelähedasel teel.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Oled liikuv ja ettevõtlik ning tead, et usk võib mägesid paigast liigutada. Oled hästi temperamentne, usaldad oma intuitsiooni täielikul ning ei lase end ühelgi inimesel teelt kõrvale juhtida. Oled oma elu kujundamisel ohjad haaranud ning liigud julgelt tulevikule vastu.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: Ameerika peidetud saladused: iidsed rajatised, tulnukad ja täheväravad

Lugu elust enesest: maja, mis polnud loodud elavatele

Hirmus! Poveglia – neetud saar, kuhu külastajaid ei lubata

Peruu tähevärava müsteerium – uks teise reaalsusesse?

Seotud