NÄDALA TAROSKOOP | Vaata üle ja tee korda oma suhted!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 21.1 – 27.1

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõdukus ja täht. Alanud perioodil on väga olulised suhted ja nendes valitsev harmoonia ja tasakaal. Alustada tasub muidugi alati algusest, ehk iseendast. Vaata üle, milline on sinu suhtumine iseendasse, kas aktsepteerid end sellisena nagu oled, kas lubad endale kõiki mõtteid ja tundeid, kas kohtled ennast armastusega. Tegele oma sisemise tasakaalu saavutamisega. Kui oled ise rahul ja rahuliku meelega, siis on lihtsam ka teisega läbi saada ja neid mõista. Praegu on hea aeg teha muutusi, mis laseksid sul tulevikus end õnnelikumana tunda. Kui sul on ees mõni oluline valik, siis tasub kindlasti võtta endale aega ja oma sisehäält kuulata. Praegu on sinu intuitsioon tugev ning sa tunned ka, kuidas universum sind juhatab õigele rajale. Kindlasti ei maksa hetkel ühtegi otsust kiirustades ja möödaminnes teha, vaid tuleb julgelt kasutada ära aega, kui nö kõrgemad teadmised on sinu ees valla. Julge unistada suurelt ja teha plaane, mis sinu südame tõeliselt laulma panevad. Just nüüd on võimalused suured, et sinu julgeimadki unistused lähevad täide.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate neli. Nüüd saad kogeda õppetunde, kus tuleb mõista, et oluline on see, mis sul on olemas, mitte see, mis oleks võinud olla või millest sa ühel või teisel põhjusel tunned, et oled ilma jäänud. On aeg keerata on fookus nendele “õnnistustele”, mis sinu elus hetkel reaalselt juba on ja olla nende eest tänulik. See toob sind tagasi reaalsusse ja mõistmisse, et sinu elus on palju imelist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Praegu toetavad sind ka sinu intuitsioon ja universum, mis saadab sinu teele märke, mida sul tuleb vaid tähele panna. Võta endale aega, tunneta ja jälgi, nii teed enda jaoks õiged valikud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pinged ja konfliktid võivad väga kergesti tekkida, kui sa ei arvesta teiste tunnetega või üritad asju liigselt tagant kiirustada. Anna endale aru, et sa ei saa kogu ennast ümbritsevat elu kontrollida ega selle laitmatu toimimise eest hea seista. Anna endast alati parim, kuid proovi mitte liigselt muretseda, kui asjad ei laabu sajaprotsendiliselt nii nagu soovid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Hea aeg on oma rahaasjadega tegelemiseks, sest praegu suudad oma sissetulekuid suurendada ja enda majanduslikult kindlamini tundma panna.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu ja harmoonilist suhtlemist. Eriliselt hästi peaksid laabuma kõik inimsuhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas. Nüüd peaks saama sinu süda täidetud heade tunnete ja lootusega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Oled suuremeelne ja abivalmis ning ei kõhkle, kui on vaja mõnd abivajajat aidata. Kuna sinu panustamine tuleneb heast südamest, mitte ajendatuna omakasust, siis on sul tänu sellele loota tulevikus head kohtlemist ning samasugust käitumist ka teiste poolt. Praegu on hea aeg ka töö osas – ette võetud projektid toovad korralikku tulu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on surm. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind. On aeg arenguks ja edasiliikumiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi. Kannatlikkus on see, mis sind hetkel edasi viib.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Hoolimata sellest, et sinu elu peaks olema kindel ja tasakaalus, tunned ometi, et pead end kaitsma väliste rünnakute eest. Kipud laskma end liigselt mõjutada tühistest asjadest ning inimeste juttudest. Proovi kasvatada endale ümber kaitsekilp ja säilitada meelerahu ka siis, kui sinu ümber märatsevad tunnetetormid. Pead vältima ka igasuguste intriigidega kaasa minemist.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Sinu sisetunne töötab nüüd täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.

Loe lisaks: Külgetõmbeseadus toimib: 12 nippi, kuidas saada seda, mida soovid!

Teadvuse tasandite kaart. Kus asud sina?

Kaotsiläinud hingeosade müsteerium: Kuidas tuua tagasi inimese kadunud hingeosad ja sooritada vaimse kaitse rituaali?

Armasta iseennast, see on paljude probleemide lahenduseks

Seotud