NÄDALA TAROSKOOP | Uus nädal toob kaasa lootust ja palju värsket energiat

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade äss ja õnneratas. Kui oled tundnud, et sinu ellu võiks tulla mõni positiivne impulss, mis annaks sulle uut lootust, jõudu ja teotahet, siis just nüüd see sinu ellu saabubki. See nädal toob meieni ka kevade alguse, mis tähistab pika uneleva talve lõppemist ning kõige uue tärkamist, puhkemist, avanemist ja jõudsat kasvamist igal rindel, seda nii looduses kui inimeste elus. Kõik muutused, mis praegu aset leiavad, on vajalikud ja kasulikud. See võib muidugi ka kaasa tuua ebamugavamaid tundeid, seda eriti neile, kes kardavad olnust lahti lasta ja tunnevad hirmu uute olude ees. Mida avatum sa suudad olla, seda valutumalt uus energia sinu ellu saabub. Võib esineda nii suure mürtsuga saabuvaid muutusi, kui ka selliseid, mis imbuvad sinu ellu tasa ja targu, kuid ometi toovad kaasa uut hingamist, värskeid mõtteid, ideid ja lootust tuleviku osas. Oska mõista, et mõnikord ei ole teekond ise ehk lihtne ja sirge, kuid lõpptulemus võib olla väga seda väärt, et sellel teel käia.

Tee kindlasti ka kolmapäeval, 20 aprillil toimuval kevadisel pööripäeval mõni rituaal, mis annaks sinu kevadistele tegemistele veelgi maagilist väge juurde!

Põnevat nädalat!

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega. Suunad oma energia töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind kõigutama kipuvad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Nüüd koged õppetunde, mis lasevad sul vaimselt kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad uut energiat ja inspiratsiooni. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Sinus on energiat, elurõõmu ja teotahet. Kasuta praegust aega, et oma plaane ellu viia.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd oled muutuste tuultest kantud. Sinu elus on nii mõndagi, mis hakkab oma aega ära elama ning millest võiksid vabaneda. Muutused ei ole kerged ning oluline roll on siin sinu enda valikutel ja meelestatusel. Kui klammerdud tuttava ja turvalise külge ning väldid iga hinna eest muutusi, siis ei saa ka sinu elus midagi paremaks minna. Õpi lahti laskma ja võta kõik uus, mis saabub, vastu avatud meelega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et leiaksid endas tasakaalu. Jälgi, mida sa välja annad ja mida endasse võtad. Teadvusta endale oma emotsioone ja vajadusel tegele nende harmoniseerimisega. Sinu sisetunne ja rahulolu on indikaatoriks, mis näitavad, kas sa oled õigel teel või peaksid pigem aja maha võtma ja peatuse tegema.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku erak. Vajad nüüd aega selleks, et oma tunnetes selgusele jõuda ning rahulikult järele mõelda, mida sa oma ellu soovid, kus sa hetkel seisad ja mida peaksid tegema, et liiguksid enda jaoks parimas võimalikus suunas. On oluline, et laseksid oma sisetundel rääkida. Ainult südamega valitud rajal jõuad sa sihtpunkti, mis toob sulle õnne ja rahulolu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maag. Sinu jaoks on nüüd kätte jõudnud eriline aeg. Nii vaimsed kui füüsilised võimed peaksid praegu olema haripunktis ning seega suudad saavutad pea igas valdkonnas just seda, mida soovid. Kui sul on olnud mõni soov või unistus, mille elluviimisega oled oodanud, siis hakka nüüd tegutsema. Praegu soosivad sinu ettevõtmisi universumi energiad ning seetõttu laabub kõik sinu käes libedalt.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Loe lisaks: Sa tõmbad ligi seda, millest mõtled!

Külgetõmbeseadus toimib: 12 nippi, kuidas saada seda, mida soovid!

Teadvuse tasandite kaart. Kus asud sina?

Karma – sinu valikud kujundavad su elu

Seotud