NÄDALA TAROSKOOP | Unistused saavad täituda vaid siis, kui julged oma hirmud ületada

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 19.-25. november

Nädalat iseloomustavad kuu ja mõõkade kaheksa. Nüüd kerkivad jõuliselt esile teemad, mis on seotud ühelt poolt sinu unistuste ja teiselt poolt hirmudega. Pead mõtlema, kas julged oma elus kätt sirutada selle järgi, mis sind tõeliselt kutsub, või leiad ikka ja jälle endas takistusi, mis ei lase sul oma täit potentsiaali rakendada ja oma unistuste elu elada. Paljud asjad jäävad elus saavutamata just selle tõttu, et hoitakse peas mõtet – ma pole piisav, mis nüüd mina, saan ka ilma hakkama. On hea kui oskad hinnata seda, mis sul on, kuid see pole päris sama, mis see, kui loobudki andmast endast parimat. Kui sinu süda tõmbab sind millegi suunas, siis leia võimalus oma hirmudega silmitsi seista ja need ületada. Kui sa isegi ei proovi, kust sa siis tead, et sa ei suuda. Isegi kui ebaõnnestud, siis saad väärtusliku õppetunni. Ära karda tahta elult parimat, ära karda unistada ja soovida, ära karda elada oma südame järgi. Lase enda sära ja võimed valla ning koge elu tema kõigis värvides.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning seetõttu väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiaid iseloomustab mõõdkade üheksa. Sinu pead on vaevamas mingid mured, kõhklused ja hirmud, mis ei lase öösel rahulikult magada. Need teevad sind kohati närviliseks ja kergesti ärrituvaks. Mõtle hoolega järele, mis sind tegelikulthäirib. Kas need on tõesti välised faktorid või oled sa ise sisemiselt pisut harmooniast ja tasakaalust väljas?

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb kauaoodatud võimalus, mis laseb sul ette võtta tegemisi, mis toovad sulle kasu kas rahalise tulu või hindamatute kogemuste näol. Pead küll ise pisut vaeva nägema ning oma aega ja energiat panustama aga usu, lõpptulemus on igati veidi pingutamist väärt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisega ning enese parema tundmaõppimisega. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala kaardiks on maailm. Oled jõudnud mingis teatud arenguprotsessis oma elus lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske teekonna, siis võid nüüd lõpuks kergendatult ohata ning saad endaga igati rahul olla.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala energiaid iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Loe lisaks: Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja kuidas see sind iseloomustab?

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

Kuidas kaitsta ennast pahatahtlike inimeste ja negatiivse energia rünnaku eest?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.