NÄDALA TAROSKOOP | Toimumas on liikumine uuele vaimsele tasandile

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade üheksa ja õnneratas. Nüüd võid kogeda ärevust ja tugevaid emotsioone, mis kipuvad kohati ka üle pea kokku lööma. On oluline, et leiaksid üles oma keskme ja pööraksid tähelepanu just sellele hetkele, kus viibid. Õpi olema kohal ja mitte põgenema ka neis olukordades, mis ei ole sinu jaoks kõige mugavamad ja lihtsamad. Ära süüdista teisi ega ürita vastutuse võtmisest kõrvale hiilida. Sina ise pead leidma selle sisemise julguse ja tugevuse, et teha vajalikke muutusi. Ainult nii saad sa oodata tulemusi, millest oled juba ammu unistanud.

Praegune aeg aitab jõudsalt omalt poolt elu muutustele kaasa. Kui soovid alustada puhtalt lehelt ja jätta selja taha need teemad, mis on sinu jaoks ammu aegunud, siis alusta just nüüd. Muutused on seda lihtsamad, mida avatuma südamega sa ise neile vastu lähed. Kui klammerdud teadlikult või alateadlikult endiselt vanadesse mustritesse, siis näed aina enam oma igapäevaelus, et asjad ei toimi. Järjest rohkem kerkib su teele takistusi ja üks või teine eluvaldkond lihtsalt ei laabu.

Võta enda hinge ja keha eest hoolitsemine täie tõsidusega käsile. Kui soovid, et sinu elu liiguks uuele rajale, siis ei saa sa oodata, et see juhtuks vanade “töövõtetega”. Võta vastu otsus ja jää endale kindlaks. Väldi liigset muretsemist ja ülemõtlemist. Ära loobu takistuste ilmnemisel, vaid liigu sammhaaval ja päevhaaval sinna suunas, kuhu oled unistanud jõuda.

Kui suudad vabaks lasta ja märgata sünkroonsusi, siis märkad, et sinu poolt “tellitu” hakkab tasapisi tõeks saama. Mõtle alati sellele, mida sa tahad, mitte sellele, mida ei taha. Toida oma energiaga häid unistusi ja positiivsust, sest vaid nii lood sa enda ümber soovitud reaalsust.

Põnevat nädalat!

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled väga praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on hetkel tõeliselt oluline.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Tegeled oma sisemaailma avastamisega ja võid tegeleda ka mõne vaimse praktikaga. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse korralikult proovile.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimestega, kelles on sinu suhtes ebaausad kavatused. Ära mine mingil juhul intriigidega kaasa, jää endale kindlaks ja lahenda kõik situatsioonid ausalt ja oma südametunnistuse järgi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd eemaldud oma tavapärasest keskkonnast ja saad sellest puhata. See annab sulle head võimalused järele mõtlemiseks, kokkuvõtete tegemiseks ja uute plaanide paika panemiseks. Uus vaatenurk elule tuleb sulle ainult kasuks. Nii näed, mida saad teisiti teha või millega tasuks samamoodi jätkata.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on poodu. Praegu on kõige targem, mida teha saad, ennast koguda, võtta aega plaanide tegemiseks ja enda hetkeolukorra reaalseks hindamiseks. Aktiivne tegutsemine ei vii sind praegu väga edasi, kuna kuutud kokku erinevate probleemide või takistustega. Seega, ära kiirusta ega muretse, võta elu rahulikult ja peagi märkad, et asjad laabuvad taas sujuvalt ja valutult.

Loe lisaks: Lase minna ja võta endale aega

Taimed, mis aitavad luua koju head energiat, rahu ja puhast õhku

30 asja, mida ei tohiks kindlasti endale teha!

SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!

Seotud