NÄDALA TAROSKOOP | Toimumas on kiired arengud, mis võivad mõjutada sinu enesetunnet ja emotsioone

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 23.4.2018 – 29.4.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kuningas ja sauade seitse. Praegune aeg toob kaasa vastakaid tunded. Mõnel päeval tunned end suurpäraselt ja õiges kohas olevana, samas juba järgmine päev võib kaasa tuua ebakindlust, kõhklusi ja tasakaalutust. Katsu leida selles muutuste keerises enda jaoks keskpunkt, kust saad kogu seda möllu vaikusest jälgida. Leia üles oma sisemine tarkus, mis laseb sul enda jaoks aja maha võtta ja mõtteid koguda. Tunneta ja jälgi, mis on sinu ümber sündimas. Ära kiirusta, vaid ole kohal. Kui tunned end kummaliselt, närviliselt või väsinuna, siis peatu ja anna endale just seda, mida sa tegelikult ajad. Ära suru väsimust maha kohviga, vaid puhka, ära haara igavuse puhul toidu järgi, vaid mine välja ja tee midagi toredat. Leia üles tunnete ja mõtete tõelised põhjused ning ole ise ehe ja päris. Vaid nii suudad sa jääda praegusel ajal iseendaks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Selleks, et olla edukas ja saada kõigega hakkama, pead olema suuteline üheaegselt haldama oma elu väga erinevaid valdkondi. Sinus on selline võimekus olemas, see tuleb vaid üles leida ja seda kasutama hakata. Kui suudad enda jaoks selgeks teha, miks üht või teist asja oma elus teed, siis suudad end piisavalt motiveerida ka mägesid paigast liigutama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab sauade viis. Oled oma elus faasis, kus toimuvad erinevad muutused, arengud ja ootamatused. Sa tunned, et pead iga päev olema valmis justkui võitluseks oma koha, arvamuste ja tunnete eest. Selline emotsioon võib pikapeale väsitavalt mõjuma hakata. Katsu mõista, et alati pole vaja end teistele iga hinna eest tõestada. On kohti, kus see on vajalik, kuid on ka kohti, kus sa lihtsalt raiskad oma aega ja energiat, kui üritad endast alati kõik anda. Õpi nägema, kus sinu väärtust hinnatakse ja kus mitte.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinus on energia, mis otsib väljapääsu. Ära hoia end tagasi, vaid leia oma loomingulisusele, vabaduseihale ja mängulisusele väljund. Tee midagi tavapärasest erinevat, muuda oma elus midagi ja murra rutiini. Sinus olev elukunstnik ootab valla päästmist. Luba endale lapselikke lõbustusi ja pisut pöörasust, mis muudaks su elu säravaks ja tooks juurde unustamatuid kogemusi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Elus on kahte tüüpi kohtupäevi, üks on selline, kus lüüakse letti kõik sinu nö eksimused ja teine on see, kus sulle vastataks vääriliselt ehk siis sind ei mõisteta hukka, vaid eelkõige sulle tasutakse vastavalt sellele, mis oli sinu mõte, kavatsus ja plaan. Ka parim plaan võib teinekord minna vett vedama ja ka osavaim inimene võib teha vigu. Praegune aeg ei ole aga vigade välja toomiseks, vaid just selleks, et saaksid oma töö eest väärilist tasu ja näha oma heade mõtete ja soovide täitumist.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate üheksa. Nüüd on aeg selleks, et saad seda, mida oled soovinud. Sellega kaasneb ka vastutus ja muutused, millega pead nüüd kohanema. Sinu unistused täituvad, seega ära ole arg, vaid võta vastu see, mille täitumist oled soovinud. Kui sinu soovid on olnud kantud südamega tehtud otsustest ja teadlikest valikutest, siis saad nüüd nautida väga häid aegu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Puutud nüüd kokku uute teemadega oma elus, kus vajad loogikat ja praktilist ning kainet kalkuleerimist. Sa pead end suutma arusaadavalt väljendada, sest sellest oleneb sinu tulevik. Ära lase end illusioonidel eksitada, võta aju nii nagu nad on ning ära ilusta enda jaoks ühtegi olukorda. Praegu saavutad sa oma eesmärke vaid läbi puhta ja kallutamata tõe.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Praegune aeg ei ole sinu jaoks just kõige lihtsam. Sa koged tundeid, millega sa ei oska esialgu midagi peale hakata. Sa ei tea, kuidas peaksid käituma või mida tegema. Kohati tundub sulle, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sa ei tea, kuidas oma rahulolematusele piiri panna. Rahu, ainult rahu. Tegemist on vaid tunnetega. Vaata ringi, mida saad oma olukorra parandamiseks ära teha, vii ellu muutused ja võta oma elu juhtimine oma kätesse. Peagi näed, et asjad ei ole nii halvasti, kui esialgu paistis.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Sinu teele satuvad takistused, konfliktsed inimesed ja teemad, mille peale sul tuleb oma aega ja energiat kulutada, kuid millega tegelemisest pole sulle kahjuks mingit rõõmu ega rahulolu. Sa pead oma seisukohtade eest võitlema, tunned end kohati ebakindlalt või lausa ärritunult. Katsu end mitte lasta kaasa tõmmata vaidlustesse või riidudesse, sest see on ainus viis sisemist rahu säilitada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Õpi minevikust, kuid ära lase sel oma olevikku negatiivselt mõjutada. Ära kanna hinges haavu, õpi neist lahti laskma ja vaata tulevikku värske ja lootusrikka pilguga. Ava silmad ja märka elu imelisust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku narr. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele. Väldi ainult liigset hulljulgust ja ettevaatamatut käitumist. Praegu on suurepärane aeg oma elus soovitud muutuste tegemiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Sind ootab ees edasiliikumine, positiivne areng, oma aja ära elanud suhete, tunnete ja mõtete maha jätmine. Elu toob nüüd sulle häid uudiseid, millest kannustatuna saad palju positiivset energiat ja teotahet. Sa teed plaane ja oled inspireeritud. Kasuta praegust perioodi, et oma unistusi ellu viia.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Sind ootab ees kiire aeg, mis on täis tegemisi, kohustusi, lõbustusi ja samuti ka rikkalikult erinevaid emotsioone. Kui tahad oma elus muutusi ellu viia, siis just nüüd peaksid sellega algust tegema, sest kõik energiad on liikumises ja soosivad arenguid. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas. Võid armuda või alustada uut suhet.

Loe lisaks: Tee test ja saa teada, milline on sinu primaarne sensitiivne võime?

8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

10 lihtsat viisi igapäevaseks teadveloleku harjutamiseks

Astroloogia ja armastus | Kuidas käituvad erinevate sodiaagimärkide esindajad siis, kui nad on armunud?

Seotud