NÄDALA TAROSKOOP | Tasapisi hakkavad asjad sise- ja välismaailmas ilmutama rahunemise märke

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide üheksa ja sauade kaheksa. Nüüd pead veel leidma endas usku ja kannatlikkust, sest isegi kui sa siiani ei ole märganud, et asjad hakkavad sinu elus laabuma või pisut stabiilsemat seisukorda saavutama, siis nüüd peaksid küll esimesi märke nägema. Hoia oma meel optimistlik, sest see on ainus võimalus, kuidas säilitada oma siht ja jätkata püüdlemist harmoonilisema välis- ja sisekeskkonna poole.

Suhete osas on sind ees ootamas midagi head, ent selleks pead sa mitte asju tagant sundima, vaid laskma neil omasoodu areneda. Vaata üle see, millega oled rahul ja mis on hästi. Hinda seda ja väärtuste enda jaoks. Seda, mis nõuab sinu arust muutmist, tuleks ette võtta tasa ja targu. Kui vaja, räägi oma kallimaga ja anna mõista, mis sind õnnelikuks teeb või mis sind häirib. Praegu jõuavad rahulikult esitatud palved ja vestlused hästi inimesteni ning lihtsam on saavutada mõistmist ja üksteist austavat suhtlust.

Rahaasjade osas peaks keskenduma teemadele, mis tulevad sulle ka pikas perspektiivis kasuks. Lühiajalisi kiireid muutusi teha ei tasuks, kuid kui plaanid suuremaid ja tulevikku suunatud muutusi, siis võid tegutsema asuda küll. Hetkel on elu majandusliku poolega seotud teemad veel piisavalt ebastabiilsed ja pidevas muutumises. Vaata jooksvalt, mida saad muuta, parandada või hoopis enda jaoks ümber mängida. Raha tasub praegu pigem säästa. Kui võimalik, siis vähenda väljaminekuid ning ka raha laenuks andmist ja võtmist.

Tervise osas peaksid nüüd olema endaga leebe ning võimaldama kehale vajalikku puhkust. Maga, lõõgastu, ole niisama ja lase oma kehal rahulikult kohaneda nii kella keeramisega kui looduses toimuvate muutustega. Kuula oma keha, sest just nii saad parimaid juhatusi, mida sa tegelikult vajad. Liiga piisavalt värskes õhus, toitu tervislikult ja ürita hoida stressitase madalal.

NÄDALA ÜLEVAADE 29.03 – 4.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Imelist nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel ja kaupluses Muusa SUPERSOODSA HINNAGA!


Seotud