NÄDALA TAROSKOOP | Taasavastad oma anded ja oskused, mis lasevad sul suuri asju korda saata

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide paaž ja karikate kuningas. Alanud periood toob endaga võimalusi nii mõndagi korda saata ja saavutada. Märkad äkitselt oma andeid ja oskusi, mida oled võtnud kas liigselt iseenesestmõistetavana või siis lihtsalt unustanud nende olemasolu. Nüüd suudad just tänu oma sisemisele tugevusele ja oskuslikule käitumisele jõuda nii mõnegi varasemalt kättesaamatuna tundunud eesmärgini. Kui oskad ka oma tunnete ja kirgedega ümber käia, siis suudad tagada sisemise ja välimise harmoonia oma elus. Ära tee ühtegi mõtlematut sammu tüdimusest või lihtsalt soovist argielu oma seljast maha raputada. Isegi kui soovid muutusi, siis leia endas enne selgus ja rahu ning asu siis tegutsema.

Armastuse osas kerkivad nüüd üles varjatud tunded, ihad, soovid ja hirmud. Kui käsitled neid täie teadlikkusega ning ilma tagasi kohkumata, siis suudad nüüd enda vajaduste ja südamesoovide osa suuremat selgust tuua. Just ennast paremini tundma õppides saad sa ka paarisuhtesse paremini pühenduda. Selleks, et oma mõtteid ja tundeid partnerile edastada loobu eelarvamustest ja hirmust eksida. Lähtu armastusest ning sa liigud õigel teel.

Tööalaselt ootab sind üsna hea nädal, kus saad saavutada häid tulemusi just tänu suurepärastele inimsuhetele. Võid saada mõne põneva või tulutoova pakkumise, kus saad rakendada oma teadmisi ja oskusi. Ära löö kartma, kui sulle tundub, et ära teha oleks justkui rohkem kui sa jõuad. Tegelikkuses tasub sul käised üles käärida ja tegutsema asuda. Siis märkad kergendusega, et hirmul olid suured silmad ning sa saad kõigega suurepäraselt hakkama. Rahaasjade osas oleks nüüd mõistlik teha väike reaalsuskontroll. Enne kui mõne suurema summa välja annad, mõtle, kas see on tõesti vajalik ja möödapääsmatu.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks nüüd lähtuda sellest, et sinus ei oleks sisemisel tundel ja välisel käitumisel vastuolusid. Just muretsemine, stress ja iseendaga sõjajalal olemine toovad kaasa tervisemuresid ja probleeme, mida saaksid vältida, kui hoolitsed oma emotsionaalse poole eest. Heaks tasakaalustajaks on üksi mõne veekogu ääres jalutamine või kauni maastiku nautimine. Loodus ja sellest kiirguv rahu toovad sinusse vajalikku maandamist ja selgust. Just iseenda seltsis enda mõnusalt tundmine ja oma hinge vajaduste kuulamine tagavad sulle hea tervise ja enesetunde.

NÄDALA ÜLEVAADE 16.08 – 22.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Sinu elus on jõuliselt esiplaanil teema, mis nõuab sinu tähelepanu ja sekkumist. Selleks, et teha õige ja õiglane otsus, peaksid sa suutma pisut eemalduda, et emotsioonid saaksid vaibuda ning meel selgineda. Õpi lõdvestuma. Läbi rahuliku meele suudad teha paremaid valikuid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on poodu. Puutud kokku enda jaoks uute oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse pisut sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole ju midagi juhtunud. Anna endale aega harjumiseks ja kohaneda ning proovi näha suuremat pilti. Kõik see, mis praegu sinu elus toimub, viib sind tegelikult täpselt sinna, kuhu liikuma pead.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa suurepäraselt mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab narr. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pisut pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada. Katsu vältida ainult liigset ja põhjendamatut riski sulle oluliste asjade osas.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees aeg, mil oled suurepärases kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Imelist nädalat!

Kanaldaja Alexis Varnum: käes on aeg, mis õpetab, kuidas läbida raskuseid ilma liigse pinge ja pingutamiseta

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.