NÄDALA TAROSKOOP | Skorpioni täiskuuga alanud nädal toob eredalt päevavalgele nii rõõmud kui ka meie varjupoole

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 30.4.2018 – 6.4.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kümme ja saatan. Nüüd langevad eesriided ning inimesed võtavad maskid maha ja näitavad oma tõelist palet. Aktiveerub kõik see, mida on varjul hoitud ja millega tuleks tegelikult teadlikult tegeleda. Ka kõik hea, mis on sinu elus, tõstab jõuliselt pead ning see lihtsustab olulise märkamist ja valikute tegemist. Kasuta praegust aega, et olla oma pere ja lähedastega. Ka raskustest üle saamisel on abiks just need, kes on meie kõrval ning kes oma olemasolu ja heade mõtetega meid ja meie arengut toetavad. Kui sa tunned, et praegu on aktiveerunud kõik teemad, mille osas tunned ebakindlust, kiusatust või segadust, siis ära unusta, et paanika, kiirustamine ja vältimine ei aita sind edasi. Ütle endale “stopp” ja peatu. Jälgi kõike seda, mis toimub. Tunneta seda ja vaata oma emotsioone. Isegi kui sa ei suuda päriselt oma elus negatiivset vältida, siis vähemalt suudad sa igast sellisest olukorrast pisut õppida, et järgmine kord oleks juba lihtsam. Praegu on näha, et lisaks valupunktide esilekerkimisele antakse inimestele ka abikäsi, mis on lähedal ja mille nägemiseks peab vaid silmad avama.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kolm. On aeg olla oma pere ja lähedastega. Sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu. Näita välja oma armastust, tänulikkust ja hoolivust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. Kui lased end juhtida oma südamel, siis ei saa sa eksida, vaid liigud mööda õiget rada. Kui puutud kokku raskete õppetundidega, siis tea, et ainult iseendale truuks jäädes saad sealt võitjana väljuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sul võivad olla suured plaanid ja unistused, kuid kui need ei põhine reaalsusel ja tõelistel oludel, siis need ei täitu. Vaata, kas oled hoidnud jalad maas ja pea selge, kui olulisi otsuseid vastu võtad. Väldi illusioone ja samamoodi hoidu ka negativismist, sest ka see takistab sul märkamast tõelisust. Nii jäävad nägemata võimalused ja olukorrad, mis on sulle kasulikud, arendavad ja edasiviivad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Nüüd tõusevad jõuliselt päevakorda aususe, usaldamise ja lojaalsuse teemad. Sinu ümber võib olla inimesi, kelle kavatsused ei ole siirad ning nad üritavad ka sind intriigidesse ja ebaausatesse plaanidesse kaasa tõmmata. Ära osale sellistes asjades, mille kohta tunned, et see pole õige. Tea, mis on sinu väärtus ja kes sa oled ning ära lepi pettuse ja võltsi reaalsusega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Sinu elus võivad nüüd kerkida üles ootamatud probleemid. Võid taas kokku puutuda ka teemadega, mis on sind kimbutanud juba mõnda aega, siis mõneks ajaks kadunud ning nüüd jälle päevakorda tõusnud. Ole enda vastu aus ja vaata otsa sellele, mida oled proovinud oma elus vältida, kuna ei taha haiget saada. Sa ei saa lõputult mingite teemade eest peitu pugeda ega silmi sulgeda. Kui tahad, et sinu elu oleks selgem, puhtam ja et saaksid olla iseenda vastu aus, siis pead end kokku võtma ja oma muredele otsa vaatama.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuus. Oled suuremeelne ja abivalmis ning ei kõhkle, kui on vaja mõnd abivajajat aidata. Kuna sinu panustamine tuleneb heast südamest, mitte ajendatuna omakasust, siis on sul tänu sellele loota tulevikus head kohtlemist ning samasugust käitumist ka teiste poolt. Praegu on hea aeg ka töö osas – ette võetud projektid toovad korralikku tulu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, enamasti on suurim takistaja meie enda mõistus, mis näitab asju kohati hullemana kui tegelikult need on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada. Sel juhul, kui liigud ainult edu suunas, ei maitse võit pooltki nii magus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Loe lisaks: Tee test ja saa teada, milline on sinu primaarne sensitiivne võime?

8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

10 lihtsat viisi igapäevaseks teadveloleku harjutamiseks

Astroloogia ja armastus | Kuidas käituvad erinevate sodiaagimärkide esindajad siis, kui nad on armunud?

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Seotud