NÄDALA TAROSKOOP | Sinu sisemine tarkus ei lase su enam haakuda teemadega, mis ei ole sinu jaoks õiged

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 5.-11. november

Nädala energiaid esindavad karikate kuningas ja mõõkade kuningas. Nüüd on aeg lasta oma ellu uued energiad, mis sobituksid sinu uue minaga. Sa oled arenenud, kasvanud ja jõudnud tunnete tasandil oma elus täiesti uude etappi. Nüüd tuleb sul kohaneda ja harjada kõikide nende uute tunnete, mõtete ja soovidega. Anna endale aega kohanemiseks. Liigu edasi sammhaaval, oma keha kuulates. Sinu sisemine tarkus ei lase su enam haakuda teemadega, mis ei ole sinu jaoks õiged. Tunned kohe teravalt, kui miski hakkab sulle vastu või juhib sind valele teele. Ära suru hambad risti läbi nendest kohtadest, mida sul läbida ei ole vaja. Lase universumil end juhtida läbi nende radade ja õppetundide, mida sul on tõeliselt oma elus vaja kogeda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja arusaamatusi. Oluline on ka see, et oleksid koostöövalmis ja suhtleksid oma lähedaste ja töökaaslastega ausalt ja avatult.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled suurepärases kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab narr. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning osale ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid on ometi sinu hinge ja arusaamu avardavad. Hiljem saad tänulikult nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Juhindud nüüd oma elutarkusest ning sinu ette võetud sammud kannavad praktilist eesmärki. Hetkel oled huvitatud oma tagala kindlustamisest ning seega väldid igasuguseid riske ja ebaturvalisi situatsioone ning kui sa pole 100% kindel, et asjad õnnestuvad, siis sa ei hakka isegi tegutsema.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Sinu elus toimuvad muutused. Osad neist on suured ja läbi raputavad, teised aga märkamatud ja pigem pealispinna all vaikselt oma korrektuure tegevad. Ära sõdi muutustele vastu, nii muudad sa iseenda jaoks olukorra keerukaks. Katsu olla võimalikult paindlik ja avatud, nii suudad mõista palju rohkem nende sündmuste tähendust, mis sinu elus aset leiavad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige sinu jaoks. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud – lahendused saabuvad täiesti ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Ole avatud ja mine kaasa, kui sind kutsutakse seiklema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued uksed. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Loe lisaks: Kuidas võita toksilist inimest?

7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Muretsedes pidevalt eilse ja homse pärast, lased sa käest võimaluse olla õnnelik siin ja praegu

Jaga oma elu nendega, kes kiirgavad sulle tagasi armastust

Kasutatud riided võiks enne selgapanemist energeetiliselt puhastada

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.