NÄDALA TAROSKOOP | Sinu õnn on su enda kätes!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on tugevus ja karikate rüütel. Nüüd on aeg võtta täielik vastustus oma mõtete, tegude ja elu käigu eest. Sinus on sisemist jõudu, et muuta oma elu paremaks ning rahuldust pakkuvamaks. Sinu käes pole mitte ainult võimalus seda teha, vaid sul on lausa kohustus seda teha. Keegi teine ei tule sinu eest sind õnnelikus tegema. Isegi kui mõni päev on raske leida motivatsiooni, siis puhka, kogu end ja meenuta kõike seda, mille eest sa tegelikult võid ja saad igapäevaselt tänulik olla.

Suhete osas on sind ees ootamas mingi positiivne impulss. Sinu ellu võib tulla midagi ilustat, just sellist, mida oled oodanud. Tunned end lootusrikkamana ning avad julgemini oma südame maailmale ja inimestele. Oska ja julge näha positiivset. Vaata üle oma reageeringud. Proovi anda suhtlemisel, olgu see siis romantilises plaanis või sõbrasuhtluses, endast parim. Ole parim versioon endast. Praegu peaks sul olema lihtne leida ka sisemisi ressursse, mis lasevad paremini säilitad rahu ja tasakaaluka meele.

Töö- ja rahaasjade osas peaks saabuma suurem selgus. Praegu tasuks olla tähelepanelik selles osas, kuhu su raha kulub. Ehk on kohti, kust saad kokku hoida, et pisut säästa või paigutada seda raha sinna, kus seda tegelikult rohkem vajad. Laenu võtmiseks on hetkel halb aeg. Kui tõesti pead laenama, siis kalkuleeri hoolega, et oma võimeid üle ei hindaks ning ikka suudaksid ka kokkulepitud ajal tagasi maksta. Võid saada sel nädalal ka mõne hea uudise, mis puudutab sinu elu majanduslikku poolt

Tervise osas peaks nüüd keskenduma halbadest harjumustest vabanemisega. Olgu selleks siis suitsetamine, hilisõhtune televiisori ees näksimine, aja raiskamine sotsiaalmeediat lõputuna sirvides või netipoodides. Nüüd tasuks vaadata oma tegemised realistliku pilguga üle ja teha korrektuure. Alusta väikeste sammudega, mine varem magama, jaluta pool tundi õues, söö vähem maiustusi. Sa ise tead kõige paremini, mis on see, mida võiksid muuta. Praegu peaks sul olema ka piisavalt jõudu, et muutusi ellu viia ja ka järjepidev olla.

NÄDALA ÜLEVAADE 1. – 7. märts

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku armastajad. Nüüd on sinu elus esiplaanil armastuse ja suhetega seotud teemad. Samuti on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb ning tee oma valik targalt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja ka iseennast. Jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust, nii ei saa sa eksida. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit teemad, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on tugevus. Tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Nüüd on aeg taaskohtumisteks. See ei tähenda alati küll nostalgilisi või romantilisi kohtumisi, kuid siiski puutud sa kokku millegi sellisega, mis tekitab sinus tugevaid emotsioone ning viib su mõtetega tagasi minevikku. Võta seda kui omamoodi õppetundi ning jälgi, milliseid tundeid sa koged ning kuidas need olukorrad sind mõjutavad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Imelist nädalat!

Seotud