NÄDALA TAROSKOOP | Sinu ette asetatakse must-valgelt teemad, millega pead oma elus sügavuti tegelema

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 14.5.2018 – 20.5.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kaks ja kuu. Praegune aeg toob esiplaanile kõik selle, mida sa oled varjanud, alla surunud või ignoreerinud. Kõigil on omad hirmud ja tunded, millega ei soovita tegeleda. Selleks aga, et sa tunneksid paremini iseennast ja teaksid, mida sa elus tahad, mis sind päriselt õnnelikuks teeb, miks sa koged stressi või ärevust, selleks pead sa otsa vaatama tõelisele iseendale koos kõikide varjupooltega. Tihti kujutame me oma probleeme vaimusilmas suuremaks kui need reaalsuses on. Sellest tulenevalt teeme aga ka oma elus valikuid. Tihti on just need sügavale peidetud tunded valede otsuste, keeruliste suhete ja stressirohke töö taga. Praegune aeg näitab sulle üsna otseselt ära, mis on need teemad, millega peaksid oma elus tegelema kui sa oled rahulolematu või soovid midagi muuta. Vanades mustrites tammumine muutub aina raskemaks ja piinarikkamaks ning muutused hakkavad jõuliselt peale tulema. Mida kergemini sa ise vabaks annad, seda lihtsam on sul ka oma „raskete” kohtadega tegeleda. Jälgi hoolikalt, millises tunded sinus esile kerkivad ja võta nendega tegelemine teadlikult oma prioriteediks number üks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Sinus on suur hulk optimismi, teotahet ja motivatsiooni. Sa tead, mida sa tahad ning sul on oma eesmärkide saavutamiseks olemas ka kõik teadmised ja vahendid. Sinu otsusekindlusega on võimalik mägesid paigast liigutada. Selle kõige juures ei tasu aga ka unustada, et see, kes palju endast välja annab, vajab ka korralikku puhkust. Ära unusta enda eest hoolitseda!

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab maailm. Nüüd on suurepärane aeg selleks, et ennast ja oma vajadusi paremini tundma õppida ja saada täiuslikumaks. Vaata endasse ja lase oma tunded valla. Saad teada, miks tunned kohati hirmu, miks mõni teema või inimene tundub nii ligitõmbav ja kust lähevad sinu piirid. Praegu saad palju oma hingelise arengu osas ära teha. Mida ausam sa iseenda suhtes oled, seda tõenäolisem on, et teed oma valikuid lähtudes oma südame tõelisest kutsest.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sinu elus on hetkel palju sellist, mis nõuab selget pead ja teravat mõistust. Enamus teemadega, mis esile kerkivad, saad hakkama just tänu sellele, et kasutad loogikat ja ei hõlju pilvedes. Ära selle kõige juures unusta aga seda, et kõik ei ole nii must-valge nagu paistab. Isegi kui oled sunnitud olema praktiline ja kalkuleeriv, lase alati ka oma südamel rääkida. Kõige suuremad ja tähtsamad otsused tuleb teha alati kuulates oma sisemist häält.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Nüüd kerkivad jõudsalt üles kõik need teemad, mis tekitavad sinus hirmu ja ebakindlust. Kui neid asju, mis muret valmistavad, lähemalt vaatad, siis näed, et kõik see on sulle juba ammu tuttav ja ka varasemast läbi elatud. Kui sa ei taha enam kogeda neid tundeid, siis tuleb midagi teisiti teha ja mustrist välja murda. Seda ei tee sinu eest mitte keegi ära. Kui sa tahad oma elu muuta, siis pead ise otsusekindlalt tegutsema.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kümme. Oled juba mõnda aega kandnud oma õlgadel koormat, mis on aja jooksul kuhjunud suuremaks ja raskemaks. On aeg peatuda ja üle vaadata, kas kõik see, mille pärast muretsed, mille eest hoolitsed ja vastutad on ikka see, millega just sina tegelema pead. Vaata üle, et sa ei oleks enda kanda võtnud kellegi teise kohustusi ja et sa ei üritaks elada kellegi teise elu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Nüüd tuleb sul kasutada oskusi, mis on küll võibolla pisut roostes, kuid ometi sul olemas. Pead võtma elu mänguliselt, olema paindlik ja uskuma, et isegi kui sinu ees sulgub mõni uks, siis seda vaid selleks, et saaksid kogu oma tähelepanuga keskenduda millelegi tähtsamale. Sinu ette on laotatud ridamisi võimalusi ja sinu ülesandeks on selles mängus valida just see, mis tundub hinge jaoks õige.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sinus peitub jõud, mis laseb õige käsitlemise korral saavutada edu pea igas valdkonnas, kus tegutsed. Tasub meeles pidada, et suure jõu ja võimuga kaasneb alati ka suur vastutus. Seega, võta vastu need väljakutsed, mis sinu jaoks tõesti midagi pakuvad. Ära raiska oma oskusi ja energiat sinna, kus seda hinnata ei osata või mis sind tegelikult ei köida.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja harmooniat. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled mänglevalt toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed hinge tarkus pannakse proovile.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid võivad kulgeda edukalt ja ootuspäraselt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Nüüd tasub sul jälgida oma käitumist ning neid emotsioone, mis on selle taga. Kas tunned, et pead end pidavalt kaitsma välismaailmast ähvardava ohu eest või ei tunne sa end lihtsalt piisavalt turvaliselt? Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis sulle muret valmistab ning asu sellega tegelema leebelt ja armastavalt.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule, suhetele või tööle. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on, ning kohanemine võtab sul pisut aega. Mida vähem klammerdud kõige vana külge, seda lihtsamini läheb sul uutes energiates toime tulemine ja kohanemine.

Loe lisaks: Astroloogia ja tervis | Kuidas sodiaagimärkide abil oma keha tervendada?

6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Tee test ja saa teada, milline on sinu primaarne sensitiivne võime?

Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Seotud