NÄDALA TAROSKOOP | Sind ootab ees hea aeg armastuse ja suhete osas

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kaks ja karikate äss. Nüüd on ees ootamas head uudised. Inimesed on avatumad, rõõmsamad ja lootusrikkamad. Eriline rõhk saab olema suhetel. Omavahel jagatakse ausamalt ja julgemalt oma mõtteid ja emotsioone. Ees ootavad uued algused ja oma elus negatiivse seljataha jätmine.

Armastuse osas toob nädal kaasa tõeliselt suurepärase aja. Julgetakse ennast väärtustada ja ei kardeta küsida endale seda, millest unistatakse. Just headest suhetest iseendaga saavad alguse ka suurepärased armu- ja sõprussuhted. Nüüd on aeg selleks, et avada oma süda ja lasta sel täituda suure ja sügava armastusega. Valides alati selle, mille poole sinu hing sind tõmbab, ei saa sa oma valikutes eksida. Nüüd ei maksa maha suruda ühtegi emotsiooni. Kõik, mis üles kerkib, vajab õrna ja hoolitsevat tähelepanu. Valides armastuse, valid sa endale alati parima.

Tööasjad edenevad ladusalt. Sa ei saa käed rüpes istuda, kuid kõik see, mida teed, laabub takistusteta. Ka rahalises mõttes toob nädal häid uudiseid. Saad kas mõne päästva rahasumma või pakutakse sulle võimalust, kuidas teenida läbi mõne lisaprojekti just sulle vajalik summa.

Tervise osas ei tohiks suuri muresid ega tagasilööke olla. Isegi kui midagi häirib sinu vaimset või füüsilist tasakaalu, siis peaksid suutma üsna kiiresti leida sobiva spetsialisti, ravi või teraapiaviisi, mis sind taas stabiilse tervise juurde tagasi juhatab. Praegu tervendavad meid kõige rohkem meie enda head emotsioonid. Luba enda ellu rõõmu, armastust, mängulisust ja tänulikkus.

NÄDALA ÜLEVAADE 31.05 – 6.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Kui oled olnud oma elu mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunned, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuninganna. Nüüd on aeg suhtuda endasse mõistmise, hoolivuse ja armastusega. Luba oma tunnetel esile kerkida, ära suru ühtegi emotsiooni alla ega mõista end ühegi tunde eest hukka. On aeg kogeda armastust, seda andes ja vastu võttes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Esiplaanil on praegu jõuliselt armastuse ja suhete teemad, seega ava oma süda ja luba sügavatel tervendavatel tunnetel oma hinge ja keha turgutada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maag. Sinu varjatud jõud on nüüd täies kasutamisvalmiduses. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sa ei karda riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Imelist nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.