NÄDALA TAROSKOOP | Sina oled oma elu looja – on aeg tegutsema asuda!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 17.12. – 23.12.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide neli ja tugevus. Nüüd on aeg üle vaadata teemad, millest sa oma elus kramplikult kinni hoiad selleks, et säilitada turvatunne ja stabiilsus. Klammerdumine ei saa kunagi pakkuda tõelist rahu ja turvalisust, see on vaid petlik illusioon. Pea meeles tõde, et kui armastad midagi, siis lase see vabaks. Mõtle oma elus olevatele teemadele, asjadele ja inimestele ning nende seostele sinuga. Milliseid emotsioone sa tunned hetkel? Kas koged hirmu või puudusetunnet? Just praegu on aeg oma mõte suunata sellelt, mida sa ei taha oma ellu või mida pelgad sellele, mida sa tegelikult soovid. Sul on võime oma mõtetega oma saatust juhtida. See on isegi rohkem kui võime, see on kohustus. Sa pead looma oma mõtete ja tegude koostoimel endale maailma, mida sa armastad. Seega, lase vabaks, ületa oma hirmud ja ära kaota kannatlikku meelt oma reaalsuse loomisel. Et seda kõike paremini saavutada, selleks naudi vaikust, loodust ja mõtisklusi. Just ilmakärast ja igapäeva virrvarrist eemal kuuleme me oma hinge häält. Oska seda kuulata ja märgata.

Imelist nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab ees soovide täitumise nädal. Just nüüd koged imelisi elamusi ja näed, kuidas mõtted saavad teoks. Soovi head, usu endasse, ole koos oma kallite lähedastega. Just praegune aeg pakub sulle rõõmu ja rahulolu, millest oled oma südames puudust tundnud. Saada head soovid teele ja peagi näed, et universum vastab sulle samaga.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab narr. Sinu jaoks toob käesolev nädal kaasa uusi algusi ja seda nii maises kui vaimses maailmas. Sinu süda on avatud ja sa oled valmis astuma uuele teele ja võtma vastu väljakutseid. Ainus, mida pead jälgima on see, et sa järgneksid oma südamele ja teeksid seda teadlikult. Eluvooluga kaasa liikumine on märk paindlikkusest, kuid kui lased enda ilma kaasamõtlemata kanda kuhu juhtub, siis oled sa otsuste tegemise andnud enda käest ära.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on oluline tasakaal. Kui kaldud ühte või teise äärmusse, siis leiad end peagi kimbatusest. Kui tunned, et sinu meel on hõivatud liiga paljude asjadega või oled klammerdunud ühe kindla asja külge, siis peatu hetkeks ja mõtle, mida selline olukord sinu elus kaasa toob. Ehk on aeg lasta mõnel asjal minna või millelgi hoopis tulla, et sinu elu täiustada?

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Praegu on sinu elus väga oluliseks usalduse küsimus. Ole hoolikas ja kontrolli korralikult üle kõik lepingud ja kokkulepped. Samuti peaksid mitte usaldama inimesi pimesi. Luba oma intuitsioonil märku anda ja kasuta ka loogilist mõistust, selleks, et tunda ära need kohad, kus peaksid usaldamise ja uskumise asemel kahtlema ja järgi mõtlema.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Kipud olema nostalgiline ja meenutama minevikku. Head mälestused toovad rõõmu, kuid ära jää liiga kauaks kinni sellistesse, mis tekitavad sulle tunde, justkui oleksid sinu parimad aastad juba möödas. Meenuta minevikku heaga ja võta sealt kaasa parim, et tänasest päevast rõõmu tunda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku saade paaž. Sinu ellu saabub paras ports positiivset energiat. Midagi uut on saabumas ja see toob sulle naeratuse näole ning teeb lootusrikkaks. Võid alustada oma elus uut lehekülge, kuid tõenäoline on ka see, et just keegi noorem inimene valmistab sulle rõõmu. Võid saada ka mõne ootamatu positiivse üllatuse osaliseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd ootab sind ees palju suhtlemist, seltskondlikke üritusi, kohtumisi sõprade ja oma lähedastega. See kõik teeb sulle küll rõõmu, kuid ometi tunned, et sa ei saa end päriselt lõdvaks lasta. Just praegu on hea aeg, et siluda suhteid ja luua uusi kontakte, seega parim, mida teha saad on ühendada meeldivad asjad kasulikega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide äss. Sind ootavad ees head uudised ja võimalused alustada midagi suurepärast. Eriliselt hästi peaks minema just töö- ja rahaasju puudutavates küsimustes, ning samuti on oodata tervise ja heolu paranemist. Tunned, et saad uut energiat ja motivatsiooni, et tegutseda ja elust rõõmu tunda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Sinu jaoks hakkavad asjad nüüd paremuse poole liikuma. Saad kuulda häid uudiseid, mida oled juba ammu oodanud. Südameasjade osas saab olema väga hea aeg – õhus on tundeid, romantikat ja ka kirge. Ära keela endale naudinguid, vaid võta rõõmu ja tänulikkusega vastu kõik hea, mida elu sulle kingib.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku õnneratas. Sind ootab ees muutus. Olgu see sisemine või väline, igal juhul ei jää asjad samaks ning sind ootab ees kohanemisperiood. Selleks, et sellest õppetunnist võtta kõik, mis võtta annab, oled tähelepanelik, kuula oma tundeid ja jälgi, mis sinu intuitsioon ütleb. Karma seisukohast on praegused muutused sinu jaoks väga olulised.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sa oled täis energiat ja teotahet. Võimalik on, et võtad ette ka mõne lühema või pikema reisi. Võid saada ka mõne positiivse uudise osaliseks, mis puudutab sinu karjääri või tööd. Igal juhul peaks terve nädal olema täis meeldivaid ja sinu jaoks arendavaid kohtumisi ja sündmusi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu ellu saabub nüüd rohkesti rõõmu, hoolimist ja lähedust. Praegu on suurepärane aeg armastuse ja suhete osas, kuid ka pere- ja sõprussuhete osas. Leiad enda jaoks tasakaalu ja harmoonia, mis toob hinge rahu ja südamesse rõõmu.

Loe lisaks: SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud