NÄDALA TAROSKOOP | Sa ei saa edasi liikuda enne, kui tegeled oma negatiivsete emotsioonidega

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 30. september – 6. oktoober

Nädala kaartideks on mõõkade kolm ja poodu. Nüüd tuleb tegeleda pinnale kerkinud emotsioonidega. Äsja olnud pööripäev ning noore Kuu loomine on toonud kaasa uusi energiaid, mis põhjustavad sinu hinges emotsioonide kõikumist. Taas võivad avaneda mõned vanad haavad, mis nõuavad endaga tegelemist. Ära suru negatiivseid emotsioone alla. Nii ei vabane sa neist kunagi tõeliselt. Lase julgelt pinnale kõik see, mis on sinus tekitanud kurbust, häbi, viha või mõnda muud emotsiooni. Selleks, et edasi liikuda ja ebasobivast mustrist väljuda, pead sa vaatama oma hirmudele silma ja endale andestama. Selleks, et oma elus edasi liikuda, tuleb sul teha valik. Niikaua kui sa pole otsustanud, senikaua oled sa justkui ootel. Õpi minna laskma ja vastu võtma. Ära klammerdu kramplikult olemasoleva külge. Kuula om hinge juhatust. Ebamugavustunne on märguanne ja võimalus vaimselt edasi astuda. Võta seda kui märki, mis laseb sul oma õppetundi omandada ning selle juurest paremasse tulevikku astuda.

Armastuse ja suhete osas võivad nüüd üles kerida teemad, mida oled proovinud vältida või varjata. Sa võid sattuda silmitsi mõne inimese või situatsiooniga, mis asetab sind emotsionaalselt keerukasse olukorda. Samuti võib nüüd ilmutada enda nii mõnigi ammu “maha maetud” tunne. Võid avastada, et sa ei ole endas ära lahendanud mingeid teemasid, mis mõjutavad ka sinu tänase päeva käitumist ja valikuid.

Töö- ja rahaasjad on praegu seisus, kus on hea aeg vaadata üle oma minevikus tehtud otsused ning teha ka plaane tulevikuks. Võta arvesse oma kogemusi ja astu edasised sammud kalkuleeritumalt ja teadlikumalt. Mida paremini planeerid ja mida rohkem infot valdad, seda tõenäolisem on, et suudad enda jaoks astuda samme, mis viivad sind oma tegelikele unistustele lähemale.

Tevise osas on praegu väga oluline, et suudaksid säilitada meelerahu ja pakkuda endale armastust ja mõistmist. Tunned kohati väsimust või energiapuudust ning ainus, mis selle vastu aitab, on lubada endale puhkepaus. Veeda vähem aega arvutis ja telefonis, pigem loe raamatut ja jaluta looduses. Rahu ja vaikus on hetkel sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele väga tähtsad.

Põnevat nädalat!

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab õiglus. Pead nüüd elule hästi ratsionaalse pilguga vaatama ning mõistma, kas sa näed ka puude taga metsa või kipud keskenduma pisidetailidele, mis ei lase sul adekvaatselt mõista täielikku pilti. Vaata, kas sa oled ehk teiste või iseenda suhtes liiga karm või kriitiline? Või hoopis vastupidi, kipud ühtedele lubama kõike ja teistele mitte midagi. Tegeled eluliste õigluse teemadega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Loe lisaks: Selgeltnägija Viktoria Raidos: inimese saatuse ja arengu seisukohalt on tähtis oma esivanemaid mäletada ja austada

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga annab nõu, kuidas tulla toime uue sagedusega energiatega

Mis on vibratsioonitase, millest see sõltub ja kuidas seda tõsta saab?

Seotud